Wycieczka do Warszawy

24 października 2023 roku klasy 2TFG, 3TFG odwiedzili Warszawę. Na początek odbyła się lekcja wychowania fizycznego w  parku trampolin Hangar 646. Kolejną atrakcją była wizyta w teatrze Studio  Buffo . Mieliśmy przyjemność obejrzeć musical w 3D pt. ,,Romeo i Julia’, inspirowany Szekspirowskim dramatem w reżyserii Janusza Józefowicza i z muzyką Janusza Stokłosy. Futurystyczne widowisko o sile miłości, pieniądza, przyjaźni, opowiedziane w rytmie klubowej muzyki i rapu.  Przedstawienie było nieziemskie i inne niż te które wszyscy znają. Ostatnią atrakcją tej  wycieczki było zwiedzanie warszawskiej Starówki. Apetyt po całym dniu był tak wielki, że wszyscy udali się do okolicznych restauracji. Opiekunami wycieczki byli: Katarzyna Kania, Aleksander Zalewski.

Scroll to Top
Skip to content