Liceum Ogólnokształcące kl. 1LO2

klasa sportowa piłka nożna

Klasa sportowa w naszej szkole pozwala na połączenie procesu dydaktycznego i rozwoju sportowego w wielu dyscyplinach sportowych. Uczniowie mają 7 godzin porannych treningów, na których kształtujemy cechy motoryczne oraz doskonalimy technikę indywidualną.

Zajęcia sportowe realizujemy na profesjonalnych i w pełni wyposażonych obiektach sportowych (pełnowymiarowa hala widowiskowo – sportowa, siłownia, sauna), które stanowią integralną część szkoły, prowadzone są pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy szkoleniowej.

Zajęcia dydaktyczne w klasie sportowej rozpoczynają się od godziny 9.45. Popołudniowa sesja zajęć treningowych realizowana jest w strukturach klubów sportowych. Zawodniczki
i zawodnicy reprezentują barwy klubowe w zawodach rangi miejskiej, wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej.

Scroll to Top
Skip to content