Wyniki zbiorcze zawodników PTW i SMS Płock w sezonie 2015.
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Mistrzostwa Europy na Ergometrze Wioślarskim
Szczecin – 31.01.2015 (Zawody Kontrolne na Ergometrze Wioślarskim)
Juniorzy
III m (119) – Marcin Krysiński (6:18,9)
VI m (119) – Bartłomiej Donarski (6:24,5)
VII m (119) – Jakub Aleksandrowicz KTW (6:24,8)
X m (119) – Damian Rutkowski (6:31,9)
XV m (119) – Patryk Pełka (6:34,2)
XXX m (119) – Jan Domeradzki (6:39,4)
XXXV m (119) – Marek Gęsicki (6:41,3)
XLV m (119) – Piotr Witkowski (6:46,5)
XLVI m (119) – Jakub Bartkowiak KTW (6:46,9)
LXX m (119) – Patryk Zajączkowski (6:56,9)
LXXIV m (119) – Sylwester Kaczmarek (6:57,1)
LXXVIII m (119) – Mateusz Cywiński (6:58,7)
IC m (119) – Michał Bałdyga (7:13,9)
Seniorzy – waga lekka
XXVII m (37) – Mateusz Goliszewski (6:44,0), trener Jacek Karolak
Seniorzy – kategoria open
XXXI m (86) – Damian Salak (6:09,7), trener Jacek Karolak
XLV m (86) – Łukasz Krajewski (6:19,5), trener Jacek Karolak
LIII m (86) – Adrian Pawłowski (6:24,5), trener Jacek Karolak
LXVI m (86) – Leszek Szczerbowski (6:30,8), trener Jacek Karolak
LXVII m (86) – Kamil Lewandowski (6:32,9), trener Jacek Karolak
LXIX m (86) – Kamil Kamiński (6:33,6), trener Jacek Karolak
LXXII m (86) – Piotr Szczepański (6:36,4), trener Jacek Karolak
LXXIV m (86) – Michał Lewandowski (6:39,5), trener Jacek Karolak
XXXI m (86) – Damian Salak (6:09,7), trener Jacek Karolak
DNS (86) – Krzysztof Pawłowski, trener Jacek Karolak
DNS (86) – Łukasz Lewandowski, trener Jacek Karolak
Wiosenne Kontrolne Regaty Długodystansowe w Warszawie – 8.04.2015
XII m (24): 2- MA/ III m (12): 2- MB – Adrian Pawłowski, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak
XIV m (24): 2- MA– Damian Salak, Łukasz Lewandowski, tr. J. Karolak
XXI m (24): 2- MA / IX m (12): 2- MB – Kamil Lewandowski, Kamil Kamiński,
tr. J. Karolak
XXIII m (24): 2- MA / XI m (12): 2- MB – Krzysztof Pawłowski, Michał Lewandowski
tr. J. Karolak
VI m (2): 2- ML / II m (2): 2- MBL – Michał Cichosz, Mateusz Goliszewski, tr. J. Karolak
————————————————————————————————————–
II m (6): 2- MJ – Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz, tr. Jerzy Podsędek
III m (6): 2- MJ – Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. Jerzy Podsędek,
VI m (6): 2- MJ – Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak, tr. Jerzy Podsędek
Mistrzostwa Polski w małych typach (1x; 2-) w Poznaniu 18 –19.04.2015
XI m (24): 2- MA: Damian Salak, Łukasz Lewandowski, trener Jacek Karolak,
XIII m(24) MA/ III m (12) MB: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, tr. J. Karolak,
XVII m (24) MA/ V m (12) MB: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, tr. J. Karolak,
XXII m (24) MA/ X m (12) MB: Kamil Lewandowski, Krzysztof Pawłowski, tr. J. Karolak,
X m (10) ML/ II m (2) MBL: Mateusz Goliszewski, Micha Cichosz (WTW-SMS), tr. J.K.
Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Juniorów. Kruszwica 2-3.05.2015
I; II; II m (43): 1x MJ: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski.
XLIII m (43): 1x MJ: Konrad Pawlak, trener Bogdan Zalewski.
I; III; III m (23): 2- MJ: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek,
II; II; IV m (23): 2- MJ: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski,
IV; IV; II m (23): 2- MJ: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS)
Trener Jerzy Podsędek.
XIV; XII; XIV m (23): 2- MJ: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),
Trener Jerzy Podsędek.
II; II; III m (17): 2- MJM: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, tr. Andrzej Petrykowski,
VIII; XI; IX m (17): 2- MJM: Wiktor Budnicki, Bartłomiej Śniegocki, trener. A. Petrykowski,
XIII; VII; V m (60): 1x MJM: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,
OCC x 3 finał J: 1x MJM: Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński.
Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium: 9-10 maja 2015.
9 maja:
V m (26): 2x POL: Marcin Krysiński (tr. B. Zalewski) + Mikołaj Ewertowski,
XII m(18): 4- POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski (tr. B. Zalewski), Michał Sobiecki,
Mateusz Cywiński (tr. J. Podsędek), (XII m czasowo)
Finał C (18): 4- POL: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (tr. J. Podsędek), Karol
Krause, Jakub Robaszkiewicz (AZS Toruń) (18 m czasowo)
10 maja:
III m (5): 4- POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski (tr. B. Zalewski), Bartłomiej Donarski,
Jakub Aleksandrowicz (tr. J. Podsędek), (biegi równoległe, VI m czasowo)
IV m (5): 4- POL: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński (tr. J. Podsędek) + Karol
Krause, Jakub Robaszkiewicz (AZS Toruń) – biegi równorzędne,
7 m czasowo.
Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy – 9 maja 2015.
Juniorzy młodsi:
I m (4): czwórka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Jan Domeradzki,
Marcin Makowski, trenerzy: Andrzej Petrykowski, Krzysztof Kaliński,
I m (2): czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Wiktor Budnicki,
Bartosz Śniegocki, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Krzysztof Kaliński, Andrzej
Petrykowski,
II m (13): jedynka MJM: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,
III m (6): dwójka bez sternika juniorów mł.: Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek,
Trener Andrzej Petrykowski,
V m (5): dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,
Trener Krzysztof Kaliński,
V m (6): dwójka podwójna: Piotr Sawicki, Igor Nowak, trener Krzysztof Kaliński,
VIII m (9): jedynka juniorek mł.: Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński,
Młodzicy:
III m (5): jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,
VI m (8): czwórka ze sterniczką dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Justyna Bentlewska,
Oliwia Rogoda, Aleksandra Marcinkowska, st. Sebastian Rutkowski,
Trener Piotr Sałkowski,
III m (3): ósemka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Filip Pędzierski,
Filip Ochenkowski, Miłosz Kalota, Krystian Dragan, Igor Skowyrski, Jakub Raszka,
Sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski.
Regaty Długodystansowe Regaty Ósemek na Warcie.
Poznań, 16.05.2015 r.
I m (12): ósemka: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, Damian Salak, Damian Plewiński,
Krzysztof Pawłowski, Łukasz Lewandowski, Piotr Szczepański, Michał
Lewandowski, sternik Kamil Gurzkowski, trener Jacek Karolak
Mistrzostwa Europy Juniorów w Racicach / CZE 22-24.05.2015
X m (14) – czwórka podwójna juniorów POL: Marcin Krysiński + PZTW, tr. B. Zalewski
XI m (13) – czwórka bez sternika POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Michał Sobiecki,
Mateusz Cywiński, trenerzy: Bogdan Zalewski, Jerzy Podsędek.
Regaty Międzynarodowe Nadziei Olimpijskich „ Olimpic Hopes”
Velence/ Węgry, 5 czerwca 2015.
I m (4) – czwórka podwójna POL: Jan Domeradzki + PZTW, trener Krzysztof Kaliński
III m (4) – czwórka bez sternika POL: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski + PZTW
Trener Andrzej Petrykowski Podsędek.
Międzynarodowe Regaty Seniorów w Ratzeburgu / Niemcy
6-7.06.2015
Sobota 6 czerwca
V m (7) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW
II m (3) – ósemka: Adrian Pawłowski, Piotr Szczepański + PZTW
Niedziela 7 czerwca
III m (7) – ósemka: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW
IV m (5) – czwórka bez sternika: Piotr Szczepański, Adrian Pawłowski + PZTW
VII Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
Płock, 20-21.06.2015 r.
II m (9) – dwójka bez sternika: Adrian Pawłowski, Damian Plewiński, tr. J. Karolak
II m (7) – czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (SMS-KTW),
Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek
II m (5) – ósemka mężczyzn: Michał Lewandowski, Kamil Lewandowski, Adrian Pawłowski,
Krzysztof Pawłowski, Damian Plewiński, Piotr Szczepański, Łukasz Lewandowski,
Kamil Kamiński, sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak
II m (2) – dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,
Trener Krzysztof Kaliński
III m (3) – dwójka bez sternik wagi lekkiej: Mateusz Goliszewski, Michał Cichosz
(WTW- SMS), trener Jacek Karolak
IV m (7) – czwórka bez sternika: Adrian Pawłowski, Łukasz Lewandowski, Piotr
Szczepański, Damian Plewiński, trener Jacek Karolak
V m (7) – czwórka bez sternika: Krzysztof Pawłowski, Kamil Kamiński, Kamil
Lewandowski, Konrad Wiśniewski, trener Jacek Karolak
V m (5) – ósemka mężczyzn: Kamil Krusiewicz, Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek,
Marek Gęsicki, Jan Domeradzki, Michał Bałdyga, Michał Dworakowski,
Bartłomiej Śniegocki, sternik Henryk de Weerd, trener Krzysztof Kaliński
VII m (9) – dwójka bez sternika: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener J. Karolak
VIII m (9) – dwójka bez sternika: Kamil Lewandowski, Michał Lewandowski, trener
Jacek Karolak
XXXXII Memoriał Juliusza Kawieckiego
Płock, 20-21.06.2014
Młodzicy:
I m (jedna osada): czwórka ze sterniczką dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Samanta
Kopcińska, Adriann Wolak, Justyna Bentlewska, sterniczka Paulina
Gołębiewska, trener Piotr Sałkowski
II m (20) – jedynki mini chłopców: Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski
II m (8) – jedynka dziewcząt: Nowakowska Oliwia, trener Piotr Sałkowski
III m (4) – czwórka ze sternikiem chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Miłosz
Kalota, Olgierd Budnicki, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski
IV m (4) – czwórka ze sternikiem chłopców: Krystian Dragan, Filip Pędzierski Filip
Ochenkowski, Mateusz Kurowski, sternik Sebastian Rutkowski, tr. P. Sałkowski
IV m (6) – dwójki dziewcząt: Justyna Bentlewska, Aleksandra Marcinkowska,
trener Piotr Sałkowski
IV m (11) Jedynki mini dziewcząt: Justyna Leśkiewicz, trener Piotr Sałkowski
V m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Krużmanowska, trener Piotr Sałkowski
V m (6) – dwójki dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska, tr. P. Sałkowski
V m (20) – jedynki mini chłopców: Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski
VI m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Rogoda, trener Piotr Sałkowski
VI m (6) – dwójki dziewcząt: Oliwia Rogoda, Samanta Kopcińska, trener P. Sałkowski
VII m (8) – dwójka chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, trener Piotr Sałkowski
VII m (20) – jedynki mini chłopców: Olgierd Budnicki, trener Piotr Sałkowski
VIII m (8) – dwójka chłopców: Miłosz Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, trener P. Sałkowski
VIII (8) – jedynka dziewcząt: Dziwota Wiktoria, trener Piotr Sałkowski
VIII m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Sułek, trener Piotr Sałkowski
IX m (11) Jedynki mini dziewcząt: Paulina Gołębiewska, trener Piotr Sałkowski
X m (11) Jedynki mini dziewcząt: Weronika Zawadzka, trener Piotr Sałkowski
X m (20) – jedynki mini chłopców: Miłosz Kalota, trener Piotr Sałkowski
XI m (20) – jedynki mini chłopców: Igor Skowyrski, trener Piotr Sałkowski
XIV m (20) – jedynki mini chłopców: Mateusz Kurowski, trener Piotr Sałkowski
XV m (20) – jedynki mini chłopców: Bartłomiej Franke, trener Piotr Sałkowski
XVI m (20) – jedynki mini chłopców: Bartłomiej Maroński, trener Piotr Sałkowski
XVII m (20) – jedynki mini chłopców: Filip Pędzierski, trener Piotr Sałkowski
XVIII m (20) – jedynki mini chłopców: Eryk Ciesielski, trener Piotr Sałkowski
XIX m (20) – jedynki mini chłopców: Filip Ochenkowski, trener Piotr Sałkowski
XX m (20) – jedynki mini chłopców: Krystian Dragan, trener Piotr Sałkowski
Juniorzy, Juniorzy młodsi:
I m (4) – czwórka ze sternikiem: Michał Sobiecki, Bartłomiej Donarski, Jakub
Aleksandrowicz (KTW-SMS), Mateusz Cywiński, sternik Jakub Opasiński,
Trener Jerzy Podsędek
I m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Damian Rutkowski, Patryk Pełka,
Trener Bogdan Zalewski
I m (3) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki, Marek Gęsicki, tr. A. Petrykowski
II m (8) – jedynka juniorów: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński
II m (4) – czwórka ze sternikiem: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, Marek Gęsicki,
Jan Domeradzki, st. Henryk de Weerd, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński
II m (3) – dwójka podwójna: Igor Nowak , Piotr Sawicki, trener Krzysztof Kaliński
II m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Bartłomiej Donarski,
Jakub Aleksandrowicz (SMS-KTW), trener Jerzy Podsędek,
III m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Mateusz Cywiński, Michał
Sobiecki, trener Jerzy Podsędek
III m (4) – czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Wiktor Budnicki, Michał Bałdyga,
Bartłomiej Śniegocki, sternik Sebastian Rutkowski, trenerzy: A. Petrykowski,
Krzysztof Kaliński
III m (4) – dwójka podwójna juniorek: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska, trenerzy:
Andrzej Petrykowski, Krzysztof Kaliński
IV m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Piotr Witkowski, Jakub
Bartkowiak (SMS-KTW), trener Jerzy Podsędek
IV m (4) – czwórka ze sternikiem: Adrian Strzeszewski, Michał Dworakowski, Piotr Sawicki,
Igor Nowak, Sternik Paulina Gołębiewska
IV m (4) – dwójka podwójna juniorek: Lidia Lewandowska, Katarzyna Kamińska, trener
Krzysztof Kaliński
IV (5) – jedynka juniorek: Natalia Sikorska, trener Andrzej Petrykowski,
V m (5) – jedynka juniorek: Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński
VI m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Marcin Makowski, Sylwester
Kaczmarek, trener Andrzej Petrykowski
VII m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Bartłomiej Śniegocki, Wiktor
Budnicki, trener Andrzej Petrykowski
VII m (8) – jedynka juniorów: Igor Nowak, trener Krzysztof Kaliński.
VIII m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Kamil Krusiewicz, Michał
Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński
Mastersi:
I m (2) – czwórka bez sternika: Marek Chądzyński, Bogdan Skierski, Andrzej Petrykowski,
Henryk Szlachta
I n (2) – dwójka bez sternika: Henryk Szlachta, Marek Chądzyński
II m (2) – czwórka bez sternika: Łukasz Olczak, Bogdan Guzior, Jan Skowroński, Zbigniew
Półtorak,
II m (2) – dwójka bez sternika: Jan Skowroński, Bogdan Guzior
II m (3) – ósemka: Marek Chądzyński, Henryk Szlachta, Jan Skowroński, Bogdan Guzior,
Bogdan Skierski, Łukasz Olczak, Andrzej Petrykowski, Zbigniew Półtorak,
Sternik Patryk Krause
Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów w Kruszwicy
27-28.06.2015
Sobota
MJ
I m (14) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS),
Trener Jerzy Podsędek
IV m (14) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek
XII m (14) – dwójka bez sternika: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),
Trener J. Podsędek
MJM/ KJM
I m (2) – czwórka ze sternikiem: Wiktor Budnicki, Bartłomiej Śniegocki, Michał Bałdyga,
Kamil Krusiewicz, sternik Łukasz Gołębiewski, trener K. Kaliński, A. Petrykowski
III m (4) – czwórka bez sternika: Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki,
Michał Dworakowski, trener A. Petrykowski
III m (3) – dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,
IX m (12) – dwójka podwójna juniorów młodszych: Adrian Strzeszewski, Piotr Sawicki,
Trenerzy: a. Petrykowski, K. Kaliński
IXX m (34) – jedynka juniorów młodszych: Jan Domeradzki, tr. K. Kaliński
X m (10) – dwójka podwójna juniorek młodszych: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska,
Trenerzy: Krzysztof Kaliński, Andrzej Petrykowski
XXXIV (34) – Jedynka juniorów młodszych: Igor Nowak, tr. Krzysztof Kaliński
DZ/ CH
IV m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski
V m (7) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Justyna Bentlewska, Adrianna Wolak,
Justyna Leśkiewicz, Aleksandra Marcinkowska, st. Paulina Gołębiewska,
V m (8) – czwórka ze sternikiem chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Miłosz
Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski
VII m (8) – czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki, Filip
Pędzierski, Krystian Dragan, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski
IX m (10) – dwójka podwójna dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Samanta Kopcińska, trener
Piotr Sałkowski
Niedziela
MJ
I m (3) – czwórka podwójna juniorów: Marcin Krysiński (tr. B. Zalewski) + PZTW
II m (11) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS),
Trener Jerzy Podsędek
V m (11) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek
X m (11) – dwójka bez sternika: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),
Trener J. Podsędek
MJM/ KJM
I m (3) – ósemka juniorów młodszych: Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, Marek
Gęsicki, Michał Bałdyga, Marcin Makowski, Jan Domeradzki, Sylwester Kaczmarek,
Kamil Krusiewicz, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński
III m (3) – czwórka bez sterniczki: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska, Katarzyna
Kamińska. Lidia Lewandowska, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński
IV m (4) – czwórka podwójna ze sternikiem: Wiktor Budnicki, Adrian Strzeszewski, Igor
Nowak, Piotr Sawicki, st. Łukasz Gołębiewski trenerzy: A. Petrykowski, K.
Kaliński
DZ/ CH
III m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski
VI m (9) – dwójka podwójna dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Samanta Kopcińska
IV m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Miłosz
Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski
V m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki, Filip
Pędzierski, Krystian Dragan, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski
V m (7) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Justyna Bentlewska, Adrianna Wolak,
Justyna Leśkiewicz, Aleksandra Marcinkowska, sterniczka Paulina Gołębiewska,
Trener Piotr Sałkowski.
Letnia Uniwersjada w Gwangju / Korea Pd. 3-5 lipca 2015-12-31
VII m (10) – czwórka bez sternika POL: Łukasz Lewandowski + PZTW
Mistrzostwa Polski Juniorów w Poznaniu. 18-19 lipca 2015 r.
I m (8) – czwórka bez sternika: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Marcin Krysiński, Mateusz
Cywiński, trenerzy: Bogdan Zalewski i Jerzy Podsędek.
I m (6) – czwórka ze sternikiem: Bartłomiej Donarski, Piotr Witkowski, Mateusz Cywiński,
Michał Sobiecki, sternik Henryk de Weerd, trener Jerzy
Podsędek
II m (8) – czwórka bez sternika: Michał Sobiecki, Bartłomiej Donarski, Piotr Witkowski,
Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS), trener: Jerzy Podsędek
II m (7) – dwójka bez sternika: Jakub Aleksandrowicz, Jakub Bartkowiak (obaj KTW-SMS),
Trener Jerzy Podsędek
IV m (4) – dwójka ze sternikiem: Konrad Pawlak, Patryk Zajączkowski, sternik Sebastian
Rutkowski, trenerzy: Bogdan Zalewski, Jerzy Podsędek
IV m (19) – jedynka juniorów: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski
VI m (6) – czwórka ze sternikiem: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Patryk Zajączkowski,
Konrad Pawlak, sternik Sebastian Rutkowski, trenerzy:
Bogdan Zalewski i Jerzy Podsędek.
II m w punktacji klubowej męskiej (56 pkt)
V m w punktacji klubowej łącznej (56 pkt)
? m w punktacji Dzieci i Młodzieży (47 pkt)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kruszwicy
(Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). 24-26 lipca 2015 r.
I m (6) – czwórka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, Wiktor Budnicki,
Marek Gęsicki, trener Andrzej Petrykowski.
III m (9) – czwórka bez sterniczki: Natalia Sikorska, Katarzyna Kamińska, Lidia
Lewandowska, Natalia Bartkowska, trenerzy: Krzysztof Kaliński i Andrzej
Petrykowski.
III m (5) – ósemka juniorów młodszych: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Jan
Domeradzki, Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, Patryk Ciechomski,
Adrian Strzeszewski, Piotr Sawicki, sternik Igor Nowak, trenerzy: Krzysztof
Kaliński i Andrzej Petrykowski.
IV m (12) – dwójka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, trener Andrzej
Petrykowski.
IV m (7) – czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Wiktor Budnicki,
Bartłomiej Śniegocki, sternik Łukasz Gołębiewski, trenerzy Andrzej Petrykowski,
Krzysztof Kaliński.
V m (7) – czwórka ze sternikiem: Michał Dworakowski, Rafał Pietrasiak, Patryk Ciechomski,
Hubert Gajewski, sternik Igor Nowak, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Krzysztof
Kaliński.
IX m (21) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki, Marek Gęsicki trenerzy: Andrzej
Petrykowski i Krzysztof Kaliński.
II m w punktacji klubowej męskiej (31 pkt)
IVm w punktacji klubowej ogólnej oraz dzieci i młodzieży (37 pkt)
III m w punktacji województw (mazowieckie)
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata
Plovdiv / Bułgaria 22-26.07.2015
X m (11) –ósemka POL: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kruszwicy: 1-2.08.2015
I m (8) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Kamil Kamiński, Adam Witczak, Adrian
Pawłowski, trener Jacek Karolak
II m (5) – czwórka ze sternikiem: Adam Witczak, Krzysztof Pawłowski, Piotr Szczepański,
Mateusz Goliszewski, sternik Kamil Gurzkowski, trenerzy: Jacek Karolak,
Krzysztof Kaliński i Piotr Sałkowski.
II m (3) – czwórka bez sternika wagi lekkiej WTW Warszawa: Michał Cichosz (SMS)
II m (3) – ósemka mężczyzn: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, Adam Witczak, Kamil
Kamiński, Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski, Kamil Lewandowski, Michał
Lewandowski, sternik Kamil Gurzkowski, trenerzy: Jacek Karolak, Krzysztof
Kaliński, Piotr Sałkowski.
III m (4) – czwórka podwójna wagi lekkiej WTW Warszawa: Michał Cichosz (SMS)
IV m (12) – dwójka bez sternika: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, trenerzy: Jacek
Karolak i Krzysztof Kaliński.
VIII m (12) – dwójka bez sternika: Kamil Lewandowski, Michał Lewandowski, trener
Jacek Karolak.
VIII m (8) – czwórka bez sternika: Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski, Kamil
Lewandowski, Michał Lewandowski, trenerzy: Jacek Karolak, Piotr Sałkowski
Ogółem PTW 11 zawodników – 99 pkt. IV miejsce w punktacji klubowej męskiej
X miejsce w punktacji klubowej ogólnej
(78 pkt. WSDz i M)
Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW.
(Mistrzostwa Polski Młodzików). Kruszwica 1- 2.08.2015 r.
I m (3) – ósemka dziewcząt: Samanta Kopcińska, Wiktoria Dziwota, Adrianna Wolak, Oliwia
Rogoda, Aleksandra Marcinkowska, Justyn Bentlewska, Justyna Leśkiewicz,
Weronika Zawadzka, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski
II m (4) – ósemka chłopców: Mateusz Łęgowik, Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Krystian
Dragan, Miłosz Ziemkiewicz, Filip Pędzierski, Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki,
sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski
IV m (9) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski
X m (11) – czwórka ze sternikiem chłopców: Bartłomiej Franke, Mateusz Kurowski,
Bartłomiej Maroński, Filip Ochenkowski, sterniczka Paulina Gołębiewska,
trener Piotr Sałkowski.
Ogółem PTW 24 zawodników – 15 pkt. (V m )
– dziewczęta: III m (10 pkt.)
– chłopcy: VI m (5 pkt.)
Coupe de la Jeunesse – Szeged / HUN. 1-2.08.2015
VI; VI m (6) – czwórka ze sternikiem: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, sternik Henryk
De Weerd + PZTW trener. Jerzy Podsędek
VI, VII m (11) – czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz +
PZTW, trener Jerzy Podsędek
Mistrzostwa Świata Juniorów – Rio de Janeiro, 5-9.08.2015
V m (20) – czwórka bez sternika: Marcin Krysiński + PZTW, trener Bogdan Zalewski
Długodystansowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów
Kruszwica, 19.09.2015.
Seniorzy:
II m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski
Trener Jacek Karolak,
VI m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Łukasz Lewandowski, Damian Salak,
Trener Jacek Karolak
VIII m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Mateusz Goliszewski, Krzysztof Pawłowski,
Trener Jacek Karolak
IX m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Piotr Szczepański, Kamil Lewandowski, trener
Jacek Karolak
Juniorzy:
II m (4) – czwórka bez sternika juniorów: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, Piotr
Witkowski, Jakub Bartkowiak, trener Jerzy Podsędek
III m (11) – jedynka juniorów: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski,
IV m (4) – czwórka bez sternika juniorów: Marcin Makowski, Wiktor Budnicki, Marek
Gęsicki, Sylwester Kaczmarek, trener Andrzej Petrykowski
IV m (4) – jedynka juniorek: Natalia Sikorska, trener Andrzej Petrykowski,
V m (5) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, trener
Andrzej Petrykowski.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Ełk 19-20.09.2015
I m (5) – czwórka dziewcząt: Samanta Kopcińska, Adrianna Wolak, Wiktoria
Dziwota, Justyna Leśkiewicz, trener Piotr Sałkowski
I m (4) – dwójka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, tr. Piotr Sałkowski
I m (4) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Samanta Kopcińska, Wiktoria Dziwota,
Oliwia Nowakowska, Justyna Leśkiewicz, sternik Jakub Opasiński, tr. P. Sałkowski
II m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,
II m (5) – dwójka dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Justyna Bentlewska, trener P. S.
II m (7) – czwórka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Kalota, Eryk Ciesielski, Miłosz
Ziemkiewicz, trener Piotr Sałkowski
III m (7) – czwórka chłopców: Krystian Dragan, Filip Ochenkowski, Filip Pędzierski,
Olgierd Budnicki, trener Piotr Sałkowski
III m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Krystian Dragan, Filip Ochenkowski, Filip
Pędzierski, Igor Skowyrski, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski
III m (5) – czwórka dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Oliwia Rogoda, Weronika
Zawadzka, Justyna Bentlewska, trener Piotr Sałkowski.
III m (4) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Oliwia Rogoda, Adrianna Wolak, Oliwia
Krużmanowska, Weronika Zawadzka, sterniczka Paulina Gołębiewska,
trener Piotr Sałkowski
IV m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Miłosz Kalota, Mateusz Kurowski, Bartłomiej
Franke, Olgierd Budnicki, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski
Razem 20 pkt. – I m. 20 pkt w WSDziM
Międzynarodowe Regaty Juniorów Baltic Cup,
Jonkoping/ SWE 26-27.09.2015
III m/ III m (6) – czwórka bez sternika juniorów: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz
+ PZTW, trener Jerzy Podsędek.
Mistrzostwa Polski Seniorów w dużych typach łodzi
Poznań, 3-4.10.2015
III m (5) – dwójka ze sternikiem: Damian Salak, Łukasz Lewandowski,
Sternik Kamil Gurzkowski
VI m (7) – ósemka: Krajewski Łukasz, Pawłowski Adrian, Salak Damian,
Lewandowski Łukasz, Witczak Adam, Kamiński Kamil, Szczepański
Piotr, Plewiński Damian, sternik Gurzkowski Kamil,
trener Karolak Jacek
VII m (10) – czwórka bez sternika: Krajewski Łukasz, Pawłowski Adrian,
Witczak Adam, Plewiński Damian, trener Jacek Karolak
X m (10) – czwórka bez sternika: Pawłowski Krzysztof, Lewandowski Michał,
Lewandowski Kamil, Goliszewski Mateusz, trener Jacek Karolak
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne w Poznaniu: 24-25.10.2015
2- MJ/ MJM
I; VI; III m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Donarski Bartłomiej, Aleksandrowicz
Jakub (KTW/SMS), trener Jerzy Podsędek,
II; IV; II m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Sobiecki Michał, Cywiński Mateusz
Trener Jerzy Podsędek.
VI; VII; VIII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Witkowski Piotr, Bartkowiak Jakub,
trener Jerzy Podsędek,
XVI; XVIII; XVI m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Kaczmarek Sylwester, Makowski
Marcin, trener Andrzej Petrykowski,
XXI; XIX; XIX m (27) / IV; II; IV m (6) – dwójka bez sternika Juniorów/ juniorów mło.:
Bałdyga Michał, Krusiewicz Kamil, trener Krzysztof Kaliński
XXVI; XXV; XXIII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Budnicki Wiktor, Dworakowski
Michał, trener Andrzej Petrykowski.
1x MJ
XLIII; XLIV; XLIII m (51) – jedynka juniorów: Marek Gęsicki, trener Andrzej Petrykowski.
1 x MJM
II; III; III m (32) – jedynka juniorów młodszych: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński
2-KJ/ KJM
XVI; XVII; X (18) / VIII; IX; V (10) m: Lewandowska Lidia, Kamińska Katarzyna, trener
Krzysztof Kaliński
2- MA/ MB
XI; XI; XI m (27) / I; I; I m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Krajewski Łukasz,
Pawłowski Adrian, trener Jacek Karolak
XIV; XVI; XVI m (27) / III; IV; V m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Adam Witczak,
Damian Krawitowski (AZS UMK Toruń, tr. J. Karolak
XXI; XVIII; XV m (27) / VIII; VI; III m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Szczepański
Piotr, Lewandowski Kamil, trener Jacek Karolak
XXIV; XXV; XXII m (27) / XI; XII; IX m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Pawłowski
Krzysztof, Goliszewski Mateusz, tr. J. Karolak
1x Ma/ MB
XIX; XVII; XV m (30) / X; VII; VII m (21) – jedynka mężczyzn: Marcin Krysiński, trener
Jacek Karolak