Druga akredytacja dla ZST

Akredytacja na wyjazdy zagraniczne nauczycieli i uczniów ZST

ZST otrzymał kolejną akredytację Erasmus+, tym razem w sektorze „Edukacja szkolna”. Nasza wizja projektu dotycząca wyjazdów nauczycieli i uczniów ZST znalazła się na bardzo wysokim 4 miejscu rankingu akredytacji w konkursie w 2020r. Numer Akredytacji 2020-1-PL01-KA120-SCH-095132.
Zgodnie z naszą wizją  projektu

  1. członkowie kadry kierowniczej szkoły wyjadą na kursy zarządzania;
  2. nauczyciele języków obcych wyjadą na job shadowing lub na kursy stosowania nowych technologii w nauczaniu języka obcego, a po powrocie podzielą się zdobytą wiedzą z innymi nauczycielami ZST (napiszą scenariusze lekcji z użyciem TIK, przeprowadzą szkolenie i lekcję otwartą dla nauczycieli, udostępnią materiały innym nauczycielom);
  3. nauczyciele przedmiotów informatycznych, którzy będą znali angielski na poziomie min. A2, wyjadą na kurs poznania nowoczesnych programów i aplikacji internetowych;
  4. uczniowie klas technikum (w 10-osobowych grupach) wyjadą na warsztaty zagraniczne. Po powrocie, na zajęciach koła grafiki lub koła aplikacji uczestnicy mobilności będą dzielić się swoimi doświadczeniami zdobytymi na wyjeździe, będą wspólnie tworzyć aplikacje, narzędzia edukacyjne i testować je.

Złożyliśmy już uproszczony wniosek o przyznanie budżetu na realizację projektu.
Czekamy na podpisanie umowy.

Scroll to Top
Skip to content