Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada 2023 roku poczet sztandarowy Zespołu Szkół Technicznych wraz z opiekunem p. Marcinem Rosiakiem uczestniczył w uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów przy pomniku: Józefa Piłsudskiego i Władysława Broniewskiego. Następnie poczty sztandarowe brały udział w mszy w Bazylice Katedralnej w Płocku. Po nabożeństwie uczestnicy obchodów przeszli przed Pomnik Nieznanego Żołnierza gdzie został odśpiewany hymn oraz złożone kwiaty.
W imieniu Zespołu Szkół Technicznych kwiaty złożył Dyrektor Dariusz Tyburski.
Skład pocztu sztandarowego:
Kerzkowski Szymon (3ta),
Majchrzak Piotr (3ta),
Bielecki Marek (3ta),
Jarosz Kamil (3ta),
Śnitka Marcel (3ta),
Jabłoński Filip (3ta),
Ziółkowski Kamil (4tfi),
Kurczewski Adam (4tfi),
Szudrowicz Mateusz (4tfi).

11 listopada
« z 4 »
Scroll to Top
Skip to content