Skład dyrekcji
Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych
mgr inż. Dariusz Tyburski
Wicedyrektor
mgr inż.Tomasz Kiciński
Wicedyrektor
dr inż. Paweł Witkowski
Kierownik internatu
mgr Tomasz Dolny
kierownik kształcenia praktycznego
mgr Bogusław Franke
Nauczyciele pracujący w szkole |
||
1 |
Adamkiewicz Monika |
nauczyciel matematyki i przedmiotów fotograficznych |
2 |
Ambroziak Andrzej |
nauczyciel przedmiotów zawodowych i informatycznych |
3 |
Adamska Martyna |
nauczyciel języka angielskiego |
4 |
Bartkowski Mariusz |
nauczyciel przedmiotów informatycznych |
5 |
Błaszczak Dominik |
nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki nożnej |
6 |
Brzeski Leszek |
nauczyciel wychowania fizycznego |
7 |
Budka Krzysztof |
nauczyciel przedmiotów zawodowych i informatycznych |
8 |
Chełstowska Marzena |
nauczyciel matematyki i informatyki |
9 |
Cichocka Cieślak Ewa |
nauczyciel języka angielskiego |
10 |
Cieszkowski Tadeusz |
nauczyciel BHP i przedmiotów zawodowych |
11 |
Dajnowski Hubert |
nauczyciel przedmiotów fotograficznych |
12 |
Dębowski Krzysztof |
nauczyciel historii, wos |
13 |
Duszczyk – Michalak Lidia |
nauczyciel wdż i świetlicy |
14 |
Dutkiewicz Lidia |
nauczyciel chemii |
15 |
Dziembowska Anita |
nauczyciel języka polskiego |
16 |
Dzięgielewska Wioletta |
nauczyciel plastyki, przedmiotów artystycznych i fotograficznych |
17 |
Gazda Agata |
nauczyciel języka angielskiego |
18 |
Gąsiorowski Rafał |
nauczyciel przedmiotów informatycznych |
19 |
Głuszkowska Ewa |
nauczyciel przedmiotów zawodowych i informatycznych |
20 |
Goliński Szczepan |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
21 |
Jaskuła Aleksandra |
nauczyciel języka angielskiego |
22 |
Kaczanowska Anita |
EDB i podstawy przedsiębiorczości |
23 |
Kaczmarczyk Monika |
nauczyciel informatyki i matematyki |
24 |
Kalinowska Grażyna |
nauczyciel języka polskiego |
25 |
Kania Katarzyna |
nauczyciel biologii |
26 |
Kaniewski Sławomir |
nauczyciel religii i geografii |
27 |
Kapturska Maria |
nauczyciel przedmiotów informatycznych i przedmiotów graficznych |
28 |
Karolak Jacek |
nauczyciel wychowania fizycznego i trener SMS |
29 |
Karwowska Olga |
nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
30 |
Kiciński Tomasz |
wicedyrektor, nauczyciel przedmiotów zawodowych |
31 |
Kieszkowski Marek |
nauczyciel orkiestry szkolnej |
32 |
Kruk Agnieszka |
nauczyciel matematyki i informatyki |
33 |
Krynicka Agnieszka |
pedagog szkolny |
34 |
Kuć Anna |
nauczyciel języka angielskiego |
35 |
Leśkiewicz Damian |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
36 |
Maciakiewicz Tomasz |
nauczyciel wychowania fizycznego |
37 |
Mahlik Maciej |
nauczyciel przedmiotów informatycznych |
38 |
Marszałek Mateusz |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
39 |
Malczewska Jolanta |
nauczyciel języka niemieckiego |
40 |
Marciszewska Izabela |
psycholog szkolny |
41 |
Marek Głowacka Marta |
nauczyciel języka niemieckiego |
42 |
Nyckowski Witold |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
43 |
Piórkowska Bożena |
nauczyciel języka polskiego |
44 |
Polańczyk Marzanna |
nauczyciel języka polskiego |
45 |
Potkański Grzegorz |
nauczyciel matematyki |
46 |
Przybyszewski Marek |
nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki ręcznej |
47 |
Puzio Jacek |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
48 |
Puzio Joanna |
nauczyciel przedsiębiorczości |
49 |
Rokicka Sweklej Monika |
nauczyciel języka angielskiego |
50 |
Roman Cezary |
nauczyciel religii |
51 |
Rosiak Marcin |
nauczyciel historii i WOS |
52 |
Sałkowski Piotr |
nauczyciel wychowania fizycznego i trener Szkoły Mistrzostwa Sportowego w wioślarstwie |
53 |
Senkowska Katarzyna |
nauczyciel języka polskiego |
54 |
Serocki Artur |
nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki nożnej |
55 |
Skrzyńska Joanna |
doradca zawodowy, pedagog i nauczyciel doradztwa zawodowego |
56 |
Sroka Małgorzata |
nauczyciel wychowania fizycznego |
57 |
Stańczyk Jabłońska Agnieszka |
wicedyrektor, nauczyciel języka angielskiego |
58 |
Stasiak Robert |
nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych |
59 |
Stasiak Wojciech |
nauczyciel przedmiotów zawodowych |
60 |
Stasiak – Rychlik Paulina |
nauczyciel języka angielskiego |
61 |
Szatkowska Joanna |
nauczyciel języka niemieckiego |
62 |
Szczepańska Małgorzata |
nauczyciel języka angielskiego |
63 |
Szczupakowska Mirosława |
nauczyciel bibliotekarz |
64 |
Szymańska Izabela |
nauczyciel chemii, fizyki |
65 |
Taube Bogdan |
nauczyciel historii, wos |
66 |
Tyburski Dariusz |
dyrektor, nauczyciel informatyki |
67 |
Wiewiórska Iwona |
nauczyciel matematyki |
68 |
Zalewski Aleksander |
nauczyciel języka polskiego i przedmiotów graficznych |
69 |
Zalewski Bogdan |
nauczyciel wychowania fizycznego i trener szkoły Mistrzostwa Sportowego w wioślarstwie |
Warsztaty szkolne |
||
1 |
Franke Bogusław |
kierownik kształcenia praktycznego |
2 |
Dłuziński Grzegorz |
nauczyciele zajęć praktycznych |
3 |
Goliński Szczepan |
|
4 |
Niedbała Jerzy |
|
5 |
Klimkowski Zbigniew |
|
6 |
Koziński Bogdan |
|
7 |
Maślankowski Mariusz |
|
8 |
Nowak Marek |
|
9 |
Wronka Henryk |
|
10 |
Żakowski Honoriusz |
|
11 |
Żółtowski Jarosław |
|
Internat |
||
1 |
Tomasz Dolny |
kierownik Internatu |
2 |
Grining Kowalska Agnieszka |
nauczyciele wychowawcy w internacie |
3 |
Kicińska Renata |
|
4 |
Krankiewicz Joanna |
|
5 |
Kaliszewski Marcin |
|
6 |
Stanisławska Marta |
|
7 |
Stępniewska Joanna |
|
8 |
Szelągowski Wojciech |
|
Nauczyciele zatrudnieni na część etatu |
||
1 | Bartold Jacek | nauczyciel zajęć praktycznych |
2 | Gorczyca Maciej | nauczyciel orkiestry |
3 | Chmielecka Ewa | nauczyciel fizyki |
4 | Gorczyca Maciej | nauczyciel orkiestry |
5 | Józwiak Grażyna | nauczyciel historii |
6 | Kaczkowski Michał | nauczyciel informatyki |
7 | Kowalewska Anna | nauczyciel biologii |
8 | Kowalewska-Makuch Anna | nauczyciel rewalidacji |
9 |
Lisowski Tomasz (ksiądz) |
nauczyciel religii |
9 |
Górnicki Piotr |
trener piłki nożnej |
11 | Szałkiewicz Dorota | nauczyciel geografii |
12 | Kłosińska Agnieszka | nauczyciel religii |
13 | Królikowski Michał | trener piłki ręcznej |
14 | Pawlak Bartłomiej | nauczyciel fizyki |
15 | Behnke Beata | nauczyciel języka angielskiego |
16 | Wojtczak Beata | nauczyciel geografii |
17 | Nowakowski Konrad | nauczyciel orkiestry |
18 | Winiarek Krystyna | nauczyciel przedmiotów zawodowych |
19 | Wojciechowska Danuta | nauczyciel matematyki |