Wyniki zbiorcze zawodników SMS Płock w sezonie 2014.
XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
Wrocław – 01.02.2014 (Zawody Kontrolne na Ergometrze Wioślarskim)
XXXVII m (46): MA – Krajewski Łukasz (6:13,9), tr. J. Karolak
XXVIII m (35): ML – Michał Cichosz (6:44,9), tr. J. Karolak
XXIX m (46): MJ – Krzysztof Pawłowski (6:38,0), tr. Piotr Sałkowski
XXXV m (46): MJ – Kamil Kamiński (6:39,6), tr. Piotr Sałkowski
XXXVI m (46): M – Bartłomiej Donarski (6:40,1), tr. Jerzy Podsędek
Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego na ergometrze
Bydgoszcz – 08.03.2014
I m (6) – CH:
II m(3) – sztafety DZ: Andżelika Kapuścińska, Oliwia Nowak, Natalia Sikorska,
Julita Jeżewska, tr. Andrzej Petrykowski
Centralne Regaty Długodystansowe w Warszawie – 12.04.2014
X m (22): 2- MA / II m (14): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak
XX m (22): 2- MA/ XII m (14): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski, tr. J.K.
XXIII m (23) 1x ML/ XV m (15): 1x MBL – Micha Cichosz, tr. J. Karolak
————————————————————————————————————–
VIII m (9): 2- KJ /II m (3): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. J. Podsędek
XXXVI m (40): 1x MJ/ VI m (8): 1x MJM – Michał Sobiecki, tr. Podsędek
III m (17): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, tr. Piotr Sałkowski
V m (17): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, tr.P. Sałkowski,
VI m (17): 2- MJ – Marcin Krysiński, Igor Smoliński, tr. Bogdan Zalewski,
XI m (17): 2- MJ – Kamil Kamiński, Piotr Szczepański, tr. Piotr Sałkowski,
VIII m (17): 2- MJ – Filip Sikorski, Michał Lewandowski, tr. Piotr Sałkowski
X m (17): 2- M – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, tr. Bogdan Zalewski,
XI m (17): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, tr. B. Zalewski i P. Sałkowski
XV m (17): 2- MJ/II m (4): 2- MM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek
XV m (17): 2- MJ/II m (4): 2- MM – Piotr Witkowski, Marcin Makowski,
tr. J. Podsędek, A. Petrykowski
DNS – 2- MJM – Patryk Zajączkowski, Sebastian Smoliński, tr. J. Podsędek
Centralne Kwalifikacyjne Regaty Otwarcia Sezonu w Poznaniu 26 –27.04.14.
Sobota rano:
XXIV m (29): 1x MA/ XII m (17): 1x MB – Michał Turowski, tr. J. Karolak
XI m (26): 2- MA/ III m (16): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak
XXI m (26): 2- MA/ XII m (16): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski,
Sobota po południu:
XXVIII m (29): 1x MA/ XVI m (17): 1x MB – Michał Turowski, tr. J. Karolak
XIII m (26): 2- MA/ V m (16): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak
VXXI m (26): 2- MA/ XIV m (16): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski,
—————————————————————————————————————-
IV m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski
VIII m (33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,
IX m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,
XIII m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski
XVII m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,
XVIII m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,
XX m (33): 2- MJ/II m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.
XXXII m (33): 2- MJ/ XI m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski, tr. JP
XVI m (16): 2- KJ / VI m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP
XVII m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.
Niedziela rano:
IV m (5): 1x MA – Michał Turowski, trener Jacek Karolak,
————————————————————————————————————–
II m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,
III m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski
X m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski
XI m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,
XI m(33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,
XVI m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,
XXII m (33): 2- MJ/III m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.
XXIX m (33): 2- MJ/ VIII m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski,
XVI m (16): 2- KJ / V m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP
XI m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.
Niedziela po południu
VII m (9): 4- MA / III m (5): 4- MB – Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, Adrian
Pawłowski, Leszek Szczerbowski, tr. J. Karolak
V m (5): 1x MA – Michał Turowski, trener Jacek Karolak,
————————————————————————————————————–
II m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,
III m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski
IX m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski
X m(33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,
XIII m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,
XVIII m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,
XXII m (33): 2- MJ/III m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.
XXIX m (33): 2- MJ/ VIII m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski,
XV m (15): 2- KJ / VI m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP
XI m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.
Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium: 10-11 maja 2014.
10 maja:
XV m(22): 4- POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + Jakub Jankowski i Bartosz
Modrzyński (obaj BTW), trener Piotr Sałkowski (XIV m czasowo)
11 maja:
IV m (5): 4- POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + Szymon Rzuchowski i Krzysztof
Kranz (obaj SMS Toruń), trener Piotr Sałkowski (biegi równoległe)
Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy – 10 maja 2014.
Juniorzy:
II m (4): czwórka bez sternika: Kamil Lewandowski, Filip Sikorski, Mateusz Goliszewski,
Krzysztof Pawłowski, tr. Piotr Sałkowski.
IV m (4): dwójka bez sternika: Krzysztof Pawłowski, Kamil Lewandowski, tr. P. Sałkowski
Juniorzy młodsi:
II m (4): czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Patryk Zajączkowski, Sebastian
Smoliński, Piotr Witkowski, trener Jerzy Podsędek,
III m (3): ósemka: Mateusz Kwasiborski, Wiktor Budnicki, Piotr Witkowski, Marcin
Makowski, Bartek Śniegocki, Sylwester Kaczmarek, Damian Grudziński,
Adrian Wiśniewski, sternik Łukasz Gołębiewski,
Trenerzy: A. Petrykowski, J. Podsędek
III m (3): czwórka bez sterniczki: Aleksandra Markowska, Oliwia Nowak, Andżelika
Kapuścińska, Patrycja Szoplik, tr. Petrykowski, Podsędek,
IV m (5): czwórka podwójna: Patrycja Szoplik, Oliwia Nowak, Aleksandra Markowska
Natalia Sikorska, tr. Andrzej Petrykowski, Podsędek
IV m (4): czwórka bez sternika: Adrian Wiśniewski, Damian Grudziński, Marcin Makowski,
Adrian Strzeszewski, tr. Petrykowski, Podsędek,
VI m (8): czwórka podwójna: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Bartek Śniegocki,
Mateusz Kwasiborski, trener Andrzej Petrykowski
Młodzicy:
IV m(5): czwórka podwójna ze sterniczką: Natalia Bartkowski, Katarzyna Kamińska, Beata
Trzeciak, Wiktoria Niedzielska, sterniczka Oliwia
Wyrzykowska, trener Krzysztof Kamiński
V m (6): czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Nowak, Piotr Sawicki, Hubert Gajewski,
Kamil Krusiewicz, sternik Sebastian Pankowski,
Trener Krzysztof Kaliński.
VI m (6): czwórka ze sternikiem chłopców: Konrad Jamowski, Bartłomiej Kupich,
Jan Domeradzki, Michał Bałdyga,
st. Henryk de Veerd, tr. K. Kaliński
Regaty z okazji otwarcia nowej przystani WTW Włocławek – 11 maja 2014
II m (3): ósemka juniorów młodszych: Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, Sebastian
Smoliński, Patryk Zajączkowski, Damian Grudziński,
Sebastian Graczyk, Piotr Witkowski, Adrian
Wiśniewski, sternik Michał Sobiecki, tr. J. Podsędek
II m (8): jedynka juniorów młodszych: Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek,
I m (3): sztafeta na ergometrze: Bartłomiej Donarski, Patryk Zajączkowski, Mateusz
Cywiński, Piotr Witkowski, tr. Jerzy Podsędek
Międzynarodowe Regaty Seniorów A i B w Duisburgu (16-18.05.2014)
17 maja
V m (6): ósemka POL: Damian Salak, Łukasz Krajewski, Damian Plewiński + PZTW,
tr. Jacek Karolak
18 maja
III m (5): ósemka POL: Damian Salak, Łukasz Krajewski, Damian Plewiński + PZTW
Mistrzostwa Europy Juniorów w Hazelwinkel / BEL 23-25.05.2014
VI m (12) – czwórka bez sternika POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + AZS T-ń
Tr. Piotr Sałkowski
Centralne Wiosenne Regaty Juniorów w Kruszwicy
31.05-01.06.2014
Finały 31 maja
II m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Piotr Szczepański, Kamil Kamiński,
Trener Piotr Sałkowski,
VI m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Igor Smoliński, MarcinKrysiński,
Trener Bogdan Zalewski,
VIII m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Patryk Pełka, Damian
Rutkowski, trener Bogdan Zalewski,
XIV m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Krzysztof Pawłowski, Michał
Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,
XVI m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Kamil Lewandowski Mateusz
Goliszewski, trener Piotr Sałkowski.
Finały 1 czerwca
I m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Piotr Szczepański, Kamil Kamiński
+ BTW, tr. Piotr Sałkowski,
I m (7) – czwórka bez sternika juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Bartłomiej
Donarski, Mateusz Cywiński, Patryk Zajączkowski, Sebastian Smoliński,
Trener Jerzy Podsędek.
I m (5) – czwórka ze sternikiem dziewcząt: Beata Trzeciak, Katarzyna Kamińska, Wiktoria
Niedzielska, Natalia Bartkowska, sternik Sebastian Pankowski, trener K. Kaliński,
II m (7) – czwórka ze sternikiem chłopców: Kamil Krusiewicz, Hubert Gajewski, Michał
Bałdyga, Jan Domeradzki, sternik Henryk De Weerd, tr. Krzysztof Kaliński,
IV m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Igor Smoliński, Patryk Pełka,
Damian Rutkowski, Marcin Krysiński, tr. Bogdan Zalewski,
IV m (4) – czwórka bez sterniczki juniorek młodszych (kwalifikacyjny): Patrycja Szoplik,
Oliwia Nowak, Dominika Kolankiewicz, Andżelika Kapuścińska, trenerzy:
Andrzej Petrykowski i Jerzy Podsędek,
V m (7) – czwórka bez sternika juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Damian
Grudziński, Adrian Wiśniewski, Piotr Witkowski, Sebastian Graczyk,
trener Jerzy Podsędek,
V m (20) – jedynka juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Michał Sobiecki,
trener Jerzy Podsędek
VI m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Mateusz Goliszewski, Krzysztof
Pawłowski, Michał Lewandowski, Kamil Lewandowski, tr. Piotr Sałkowski,
VI m (10) – czwórka podwójna juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Bartłomiej
Śniegocki, Marcin Makowski, Marek Gęsicki, Sylwester Kaczmarek, trener
Andrzej Petrykowski,
VIII m (9) – dwójka podwójna juniorek młodszych (kwalifikacyjny): Natalia Sikorska,
Aleksandra Markowska, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Jerzy Podsędek,
XII m (14) – dwójka podwójna juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Mateusz
Kwasiborski, Adrian Strzeszewski, trener Andrzej Petrykowski,
Regaty Międzynarodowe Nadziei Olimpijskich „ Olimpic Hopes”
Poznań, 6 czerwca 2014.
III m (3) – czwórka bez sternika POL: Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, Patryk
Zajączkowski, Sebastian Smoliński, trener Jerzy Podsędek.
Mistrzostwa Polski Seniorów
Poznań 7-8 czerwca 2014 r.
II m (6) – dwójka ze sternikiem: Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, sternik Kamil
Gurzkowski, trener Jacek Karolak
III m (6) – czwórka z sternikiem: Łukasz Krajewski, Damian Plewiński, Damian Salak, Rafał
Zajkowski, sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak. K. Kaliński,
IV m (5) – ósemka: Damian Salak, Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, Piotr Buchalski,
Kamil Zajkowski, Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, Leszek Szczerbowski,
Sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak, K. Kaliński
VI m (6) – czwórka bez sternika: Konrad Pudlik, Piotr Buchalski, Adrian Pawłowski,
Leszek Szczerbowski, tr. J. Karolak i K. Kaliński
Międzynarodowe Regaty Seniorów w Ratzeburgu / Niemcy
14-15.06.2014
Sobota 14 czerwca
II m (3) – czwórka bez sternika: Damian Plewiński + Damian Fechlau (Wisła Grudziądz),
Szymon Kuczkowski (ZAS Toruń), Tomasz Rachwał (Posnania)
III m (6) – ósemka: Damian Salak, Łukasz Krajewski + PZTW
Niedziela 15 czerwca
III m (7) – ósemka: Damian Plewiński, Damian Salak + PZTW
V m (5) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski + Damian Krawitowski (AZS Toruń), +
+ Dawid Romanowski i Rafał Kowalczyk (AZS Gorzów)
Międzynarodowe Warsztaty Wioślarskie
Otwarte Mistrzostwa Miasta i Powiatu Kaliskiego
Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Kalisz: 14.06.2014
III m (4): czwórka ze sterniczką młodziczek: Natalia Bartkowska, Katarzyna Kamińska,
Wiktoria Niedzielska, Lidia Lewandowska, st. Igor Nowak. Tr. Krzysztof Kaliński
III m (4): czwórka ze sternikiem młodzików: Kamil Krusiewicz, Hubert Gajewski, Piotr
Sawicki, Igor Nowak, st. Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński
VI m (6): dwójka młodzików: Jan Domeradzki, Michał Bałdyga. Trener Krzysztof Kaliński.