Wyniki zbiorcze zawodników PTW i SMS Płock w sezonie 2016.
XXV Mistrzostwa Polski Na Ergometrze Wioślarskim
Wrocław – 31.01.2016 (Zawody Kontrolne na Ergometrze Wioślarskim)
Juniorki (startowało 60 zawodniczek)
XXIX m – Wiktoria Dziwota (7:50,7)
XXXVIII – Lidia Lewandowska (7:57,4)
XLIV – Katarzyna Kamińska (8:04,2)
LX – Oliwia Nowakowska (8:53,9)
Juniorzy (startowało 107 zawodników)
I m – Bartłomiej Donarski (6:15,3)
V m – Jan Domeradzki (6:24,6)
VIII m – Jakub Aleksandrowicz KTW (6:26,1)
XII m– Rafał Pietrasiak (6:30,9)
XX m – Marek Gęsicki (6:34,4)
XXXVI m – Sylwester Kaczmarek (6:42,2)
LII m – Patryk Zajączkowski (6:48,3)
LIV m – Mateusz Cywiński (6:48,8)
LXX m – Wiktor Budnicki (6:55,8)
LXXI m – Kamil Krusiewicz (6:56,8)
LXXIII m – Patryk Ciechomski (6:57,2)
LXXVIII m – Jakub Bartkowiak KTW (6:58,5)
LXXXVII m – Michał Dworakowski (7:03,5)
Seniorzy – kategoria open (startowało 66 zawodników)
XXVIII m – Łukasz Krajewski (6:12,6), trener Jacek Karolak
XXX m – Marcin Krysiński (6:14,5), trener Jacek Karolak
XXXII m – Piotr Szczepański (6:15,9), trener Jacek Karolak
XXXVIII m – Adrian Pawłowski (6:19,2), trener Jacek Karolak
DNS – Adam Witczak, trener Jacek Karolak
DNS – Kamil Lewandowski, trener Jacek Karolak
Klasyfikacja klubowa: 51 pkt. – VIII m
Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe w Warszawie – 16.04.2016
III m (9): 1x MJ/ I m (4): 1x MJM – Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,
IV m (12): 2- MA/ III m (8): 2- MB – Adrian Pawłowski (RTW), Łukasz Krajewski,
trener Jacek Karolak
VI m (12): 2- MA / IV m (8): 2- MB – Kamil Lewandowski, Piotr Szczepański,
trener Jacek Karolak
DNS: Marcin Krysiński (1x MA/MB) – kontuzja nadgarstka (wypadek przy przenoszeniu
łodzi)
Centralne Kontrolne Regaty Seniorów i Juniorów w Poznaniu
29.04 –01.05.2016
SENIORZY
II; III; II m(12) 2- MA/ I; II; II m (8) 2- MB: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski,
tr. J. Karolak,
VII; VII; VI m (12) 2- MA/ V; V; IV m (8) 2- MB: Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski,
tr. J. Karolak,
XI; XI; X m (12) 2- MA/ VIII; VIII; VII m (8) 2- MB: Kamil Lewandowski, Mateusz
Goliszewski tr. J. Karolak,
XVI; XVII; XV m (25) 1xMa/ XI; XII; XI m (19) 1x MB: Marcin Krysiński, trener Jacek
Karolak
JUNIORZY
II; I; III m (27) 2- MJ: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW),
trener Jerzy Podsędek
III; III; VI m (27) 2- MJ: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek
X; X; VIII m (27) 2- MJ: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW),
trener Jerzy Podsędek
XIX; XIX; XVIII m (27) 2- MJ: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, trener A. Petrykowski
3 x XXVII m (27) 2- MJ: Wiktor Budnicki, Michał Dworakowski, trener A. Petrykowski.
JUNIORZY MŁODSI
II; II; III m (39) 1x MJM: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,
VIII; IX; VII m (12) 2- KJM: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska, trener K. Kaliński,
VII; XI; XI m (16) 2- MJM: Michał Bałdyga, Kamil Krusiewicz, trener Krzysztof Kaliński,
XI; X; XIII m (16) 2- MJM: Rafał Pietrasiak, Patryk Ciechomski, trener Krzysztof Kaliński,
XXI; XIX; XXIV m (32) 1x KJM: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,
XXV; XVII, XIII m (32) 1x KJM: Wiktoria Dziwota, trener Piotr Sałkowski
Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium: 7-8 maja 2016.
7 maja:
XIV m(25): 4- POL: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS) + PZTW
trener Jerzy Podsędek (IX m czasowo)
XVIII m (25): 4- POL: Mateusz Cywiński, Michał Sobiecki, + PZTW, trener J. Podsędek,
(16 czas)
8 maja:
IX m (9): 8+ POL: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS), Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, sternik Henryk de Weerd (tr. J. Podsędek), (6 m czasowo)
Miedzynarodowe Regaty Seniorów w Ghent (Gandawa): 7-8 maja 2016
III m (4): 8+ POL: Łukasz Krajewski + PZTW, tr, J.
Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy – 7 maja 2016.
Juniorzy
III m (5) – czwórka bez sternika: sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Piotr Witkowski,
Patryk Zajączkowski, trenerzy: Andrzej Petrykowski, Jerzy Podsędek,
IV m (4) – dwójka bez sternika: Marek Gęsicki, Sylwester Kaczmarek, tr. A. Petrykowski,
Juniorzy młodsi:
I m (2) – czwórka bez sterniczki: Justyn Leśkiewicz, Lidia Lewandowska, Samanta
Kopcińska, Oliwia Rogoda, trener Piotr Sałkowski,
I m (4) – czwórka bez sternika: Kamil Krusiewicz, Rafał Pietrasiak, Michał Bałdyga, Patryk
Ciechomski, trener Krzysztof Kaliński,
II m (6) – jedynka juniorek młodszych: Wiktoria Dziwota, trener Piotr Sałkowski,
II m (6) – dwójka bez sternika: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński,
III m (6) – jedynka juniorek młodszych: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,
III m (4) – ósemka juniorek młodszych: Justyna Leśkiewicz, Lidia Lewandowska, Samanta
Kopcińska, Oliwia Rogoda, Adrianna Wolak, Aleksandra Kołodziejska,
Aleksandra Marcinkowska, Justyna Bentlewska, sternik Jakub Opasiński,
trener Piotr Sałkowski,
IV m (12) – dwójka podwójna juniorek młodszych: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska,
Trener Piotr Sałkowski,
IV m (4) – czwórka ze sternikiem: Alan Jabłoński, Eryk Ciesielski, Mateusz Kurowski,
Miłosz Kalota, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski,
V m (6) – dwójka bez sternika: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, trener Piotr
Sałkowski,
VI m (12) – dwójka podwójna juniorek młodszych: Aleksandra Marcinkowska, Justyna
Bentlewska, trener Piotr Sałkowski,
VI m (6) – ósemka juniorów młodszych: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Alan
Jabłoński, Eryk Ciesielski, Mateusz Kurowski, Miłosz Kalota, Filip Ochenkowski
Olgierd Budnicki, Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski,
VI m (6) – dwójka bez sternika: Rafał Pietrasiak, Patryk Ciechomski, trener K. Kaliński.
Regaty Międzynarodowe Nadziei Olimpijskich „ Olimpic Hopes”
Brno/Czechy, 20 maja 2016.
I m (4) – dwójka podwójna POL: Jan Domeradzki + PZTW, trener Krzysztof Kaliński.
VIII Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
Płock, 21-22.05.2016 r.
II m (11) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski,
Marcin Krysiński trener Jacek Karolak
III m (5) – ósemka mężczyzn: Michał Lewandowski, Kamil Lewandowski, Bartłomiej
Donarski, Krzysztof Pawłowski, Piotr Szczepański, Łukasz Lewandowski, Łukasz
Krajewski, Mateusz Goliszewski, sternik Jakub Opasiński, trener J. Karolak
IV m (11) – czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, Michał Sobiecki,
Jakub Aleksandrowicz, trener Jerzy Podsędek
IV m (9) – dwójka bez sternika: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Jacek Karolak
V m (5) – ósemka mężczyzn: Miłosz Ziemkiewicz, Mateusz Kurowski, Igor Skowyrski,
Mateusz Łęgowik, Filip Pędzierski, Bartłomiej Franke, Alan Jabłoński, Eryk
Ciesielski, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski
VII m (16) – Jedynka mężczyzn: Marcin Krysiński, trener J. Karolak
VIII m (11) – czwórka bez sternika: Patryk Zajączkowski, Piotr Witkowski, Sylwester
Kaczmarek, Marek Gęsicki, trenerzy Andrzej Petrykowski, Jerzy Podsędek
X m (11) – czwórka bez sternika: Patryk Ciechomski, Patryk Krusiewicz, Rafał Pietrasiak,
Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński,
XI m (11) – czwórka bez sternika: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Eryk Ciesielski,
Alan Jabłoński, trener Piotr Sałkowski
XXXXIII Memoriał Juliusza Kawieckiego
Płock, 21-22.05.2015
Młodzicy:
I m (2) – czwórka chłopców: Jakub Boryszewski, Kacper Klujew, Wiktor Igielski,
Jakub Pszczółkowski, trener Bogdan Zalewski,
I m (15) – jedynki mini chłopców: Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski
II m (2) – czwórka chłopców: Mateusz Kostun. Mateusz Boniecki, Bartosz Malinowski,
Norbert Schembri, trener Bogdan Zalewski.
II m (2) – dwójka dziewcząt: Roksana Gabryszewska, Natalia Bielicka, trener B. Zalewski
IV m (15) – jedynki mini chłopców: Wiktor Igielski, trener Bogdan Zalewski,
IV m (12) – jedynki mini dziewcząt: Paulina Gołębiewska, trener Andrzej Petrykowski,
VI m (15) – jedynki mini chłopców: Jakub Boryszewski, trener Bogdan Zalewski,
VI m (15) – jedynki mini dziewcząt: Roksana Gabryszewska, trener Bogdan Zalewski,
VIII m (15) – jedynki mini chłopców: Jakub Pszczółkowski, trener Bogdan Zalewski,
X m (15) – jedynki mini dziewcząt: Natalia Bielicka, trener Bogdan Zalewski,
XII m (15) – jedynki mini chłopców: Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,
XIII m (15) – jedynki mini chłopców: Bartosz Malinowski, trener Bogdan Zalewski,
XIV m (15) – jedynki mini chłopców: Kacper Klujew, trener Bogdan Zalewski,
XV m (15) – jedynki mini chłopców: Mateusz Kostun, trener Bogdan Zalewski,
Juniorzy, Juniorzy młodsi:
I m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Michał Sobiecki, Mateusz
Cywiński, trener Jerzy Podsędek,
I m (3) – dwójka podwójna juniorek: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska, trener Piotr
Sałkowski,
II m (6) – jedynka juniorek: Wiktoria Dziwota, trener Piotr Sałkowski
II m (4) – dwójka bez sterniczki: Oliwia Nowakowska, Justyna Leśkiewicz, trener Piotr
Sałkowski,
II m (6) – czwórka ze sternikiem: Piotr witkowski, Patryk Zajączkowski, Sylwester
Kaczmarek, Marek Gęsicki, sternik Sebastian Rutkowski, trenerzy: Andrzej
Petrykowski, Jerzy Podsędek,
III m (6) – jedynka juniorek: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski
III m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Bartłomiej Donarski, Jakub
Aleksandrowicz, trener Jerzy Podsędek,
III m (4) – dwójka podwójna juniorów: Miłosz Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, trener Piotr
Sałkowski,
III m (6) – czwórka ze sternikiem: Wikto Budnicki, Jakub Bartkowiak, Michał Dworakowski,
Damian Kurzyński, sternik Łukasz Gołębiewski, trener Andrzej
Petrykowski,
III m (3) – dwójka podwójna juniorek: Justyna Bentlewska, Aleksandra Marcinkowska, trener
Piotr Sałkowski,
II m (4) – dwójka bez sterniczki: Aleksandra Marcinkowska, Justyna Bentlewska, trener Piotr
Sałkowski,
IV m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Piotr Witkowski, Patryk
Zajączkowski, trener Jerzy Podsędek,
IV m (4) – dwójka podwójna juniorów: Bartłomiej Franke, Olgierd Budnicki, trener Piotr
Sałkowski,
IV m (4) – dwójka bez sterniczki: Adrianna Wolak, Samanta Kopcińska, trener Piotr
Sałkowski,
IV m (6) – czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Rafał Pietrasiak,
Patryk Ciechomski, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Krzysztof Kaliński,
V m (5) – jedynka juniorów: Wiktor Budnicki, trener Andrzej Petrykowski,
VI m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Marek Gęsicki, Sylwester
Kaczmarek, trener Andrzej Petrykowski,
VI m (6) – czwórka ze sternikiem: Filip Pędzierski, Igor Skowyrski, Bartłomiej Maroński,
Filip Ochenkowski, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski,
VII m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Wiktor Budnicki, Jakub
Bartkowiak, trener Jerzy Podsędek, Andrzej Petrykowski,
VIII m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Michał Bałdyga, Kamil
Krusiewicz, trener Krzysztof Kaliński,
IX m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Rafał Pietrasiak, Patryk
Ciechomski, trener Krzysztof Kaliński,
X m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Michał Dworakowski, Adam
Orzechowski, trener Andrzej Petrykowski,
XI m (I3) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Mateusz Łęgowik, Miłosz
Ziemkiewicz, trener Piotr Sałkowski,
XII m (I3) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Alan Jabłoński, Eryk Ciesielski,
trener Piotr Sałkowski,
XIII m (I3) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Miłosz Kalota, Mateusz
Kurowski, trener Piotr Sałkowski,
Mastersi:
I m (4) – ósemka: Marek Chądzyński, Henryk Szlachta, Jan Skowroński, Bogdan Guzior,
Zbigniew Półtorak, Dariusz Rudziński, Kamil Wodzyński, Jarosław Filiński
Sternik Jakub Opasiński
I m (3) – czwórka bez sternika: Marek Chądzyński, Henryk Szlachta, Kamil Wodzyński,
Dariusz Rudziński,
I m (3) – dwójka bez sternika: Henryk Szlachta, Marek Chądzyński
II m (3) – dwójka bez sternika: Kamil Wodzyński, Dariusz Rudziński,
II m (3) – czwórka bez sternika: Jan Skowroński, Bogdan Guzior, Zbigniew Półtorak,
Jarosław Filiński
III m (3) – dwójka bez sternika: Jan Skowroński, Bogdan Guzior,
VI m (9) – jedynka : Jan Skowroński,
Regaty Długodystansowe Regaty Ósemek na Warcie.
Poznań, 28.05.2016 r.
II m (7): ósemka: Michał Sobiecki, Łukasz Lewandowski, Bartłomiej Donarski, Mateusz
Cywiński, Kamil Lewandowski, Kamil Kamiński, Patryk Zajączkowski, Mateusz
Goliszewski, sternik Jakub Opasiński, trener Jacek Karolak, Jerzy Podsędek
Międzynarodowe Regaty Seniorów w Ratzeburgu / Niemcy
4-5.06.2016
Sobota 4 czerwca
III m (4) – ósemka POL: Łukasz Krajewski, Piotr Szczepański + PZTW
IV m (4) – Czwórka bez sternika POL: Krzysztof Pawłowski + PZTW
Niedziela 5 czerwca
III m (7) – ósemka: Łukasz Krajewski + PZTW
IV m (4) – czwórka bez sternika: Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski + PZTW
Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów w Kruszwicy
25-26.06.2016
Sobota25.06
MJ – biegi kontrolne
II m (27) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek,
V m (27) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS)
trener Jerzy Podsędek
IX m (27) – dwójka bez sternika: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),
Trener J. Podsędek
XIII m (35) – jedynka juniorów (MJM): Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,
Trener J. Podsędek
XVI m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, trener
Andrzej Petrykowski,
Trener J. Podsędek
XVIII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Patryk Ciechomski, Kamil Krusiewicz
Trener Krzysztof Kaliński,
Trener J. Podsędek
XXII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Wiktor Budnicki, Rafał Pietrasiak, trenerzy:
Andrzej Petrykowski i Krzysztof Kaliński,
Trener J. Podsędek
XXIV m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Patryk Zajączkowski, Michał Dworakowski,
Trenerzy: Jerzy Podsędek, Andrzej Petrykowski,
XXVII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz,
Trener Piotr Sałkowski.
MJM/ KJM
II m (3) – czwórka ze sternikiem juniorów młodszych: Mateusz Kurowski, Eryk Ciesielski,
Miłosz Kalota, Alan Jabłoński, sternik Sebastian Rutkowski, tr. P. Sałkowski,
III m (7) – jedynka juniorek młodszych: Wiktoria Dziwota, trener Piotr Sałkowski
IV m (7) – jedynka juniorek młodszych: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,
DZ/ CH
II m (2) – czwórka ze sternikiem chłopców: Jakub Pszczółkowski, Kacper Klujew, Jakub
Boryszewski, Wiktor Igielski, sternik Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,
Niedziela 26.06
MJ – biegi kontrolne
I m (16) – czwórka bez sternika: Mateusz Cywiński, Michał Sobiecki, Bartłomiej Donarski,
Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS), trener Jerzy Podsędek,
V m (24) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki + Krzysztof Kasparek, (AZS
Kraków), trener Krzysztof Kaliński,
VII m (16) – czwórka bez sternika: Marek Gęsicki, Rafał Pietrasiak, Wiktor Budnicki,
Sylwester Kaczmarek, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Krzysztof Kaliński
X m (16) – czwórka bez sternika: Michał Dworakowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),
Piotr Witkowski, Patryk Zajączkowski, trenerzy Jerzy Podsędek, A. Petrykowski,
XI m (15) – dwójka podwójna juniorek: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska,
Trener Piotr Sałkowski,
XVI m (16) – czwórka bez sternika: Kamil Krusiewicz, Patryk Ciechomski -+ AZS Toruń,
Trener Krzysztof Kaliński.
DZ/ CH
II m (2) – czwórka ze sternikiem chłopców: Jakub Pszczółkowski, Kacper Klujew, Jakub
Boryszewski, Wiktor Igielski, sternik Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,
Mistrzostwa Europy Juniorów w Trokach / LIT: 9-10.07.2016
IX m (10) – ósemka juniorów POL: Bartłomiej Donarski, Michał Sobiecki,
Mateusz Cywiński,Jakub Aleksandrowicz, sternikJakub Opasiński,
Trener Jerzy Podsędek
Mistrzostwa Polski Juniorów w Poznaniu. 16-17 lipca 2016 r.
II m (9) – czwórka bez sternika: Mateusz Cywiński, Bartłomiej Donarski, Michał Sobiecki,
Jakub Aleksandrowicz (SMS-KTW) ,trener Jerzy Podsędek.
II m (6) – czwórka ze sternikiem: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Jakub Bartkowiak
(KTW-SMS), Piotr Witkowski, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Andrzej
Petrykowski i Jerzy Podsędek,
III m (11) – Dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS),
trener Jerzy Podsędek
IV m (7) – dwójka ze sternikiem: Wiktor Budnicki, Patryk Zajączkowski, sternik Sebastian
Rutkowski, trenerzy: Andrzej Petrykowski, Jerzy Podsędek,
V m (11) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek,
V m (5) – ósemka: Michał Dworakowski, Marek Gęsicki, Wiktor Budnicki, Sylwester
Kaczmarek, Adam Orzechowski, Piotr Witkowski, Damian Kurzyński, Patryk
Zajączkowski, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Jerzy
Podsędek.
XI m (11) – dwójka bez sternika: Michał Dworakowski, Damian Kurzyński, trener Andrzej
Petrykowski.
III m w punktacji klubowej męskiej (43,6 pkt)
VI m w punktacji klubowej łącznej (43,6 pkt)
Punktacja Dzieci i Młodzieży (43,6 pkt)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kruszwicy: 23-24.07.2016
II m (6) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski,
Marcin Krysiński, trener Jacek Karolak
III m (8) – dwójka bez sternika: Marcin Krysiński, Mateusz Goliszewski, trener J. Karolak,
IV m (5) – czwórka ze sternikiem: Łukasz Krajewski, Krzysztof Pawłowski, Kamil
Lewandowski, Mateusz Goliszewski, sternik Mateusz Boniecki, trener: Jacek
Karolak.
V m (8) – dwójka bez sternika: Kamil Lewandowski, Krzysztof Pawłowski, trener
Jacek Karolak.
Ogółem PTW 6 zawodników – 69 pkt. w punktacji klubowej męskiej
(53 pkt. WSDz i M)
Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW.
(Mistrzostwa Polski Młodzików). Kruszwica 23- 24.07.2016 r.
III m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Wiktor Igielski, Jakub Pszczółkowski, Kacper
Klujew, Krystian Dragan, sternik Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,
IV m (11) – dwójka dziewcząt: Natalia Bielicka, Roksana Gabryszewska, trener B. Zalewski
V m (12) – czwórka bez sternika chłopców: Mateusz Kostun, Jakub Boryszewski, Roman
Drużyński, Bartosz Malinowski, trener Bogdan Zalewski.
Ogółem PTW 11 zawodników – 9 pkt.
– dziewczęta: 3 pkt.
– chłopcy: 6 pkt.)
Coupe de la Jeunesse – Poznań: 30-31.07.2016
VII (10); VIII m (10) – dwójka podwójna POL: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,
+ Krzysztof Kasperek (AZS Kraków)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kruszwicy
(Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). 4-7 sierpnia 2016 r.
I m (11) – czwórka ze sternikiem: Jan Domeradzki, Rafał Pietrasiak, Kamil Krusiewicz,
Patryk Ciechomski, sternik Henryk de Weerd, trener Krzysztof Kaliński.
III m (9) – czwórka bez sterniczki: Oliwia Nowakowska, Wiktoria Dziwota, Justyna
Leśkiewicz, Aleksandra Kołodziejska, trener Piotr Sałkowski.
IV m (7) – ósemka juniorek młodszych: Oliwia Nowakowska, Wiktoria Dziwota, Aleksandra
Kołodziejska, Aleksandra Marcinkowska, Adrianna Wolak, Justyna Leśkiewicz,
Justyna Bentlewska, Oliwia Rogoda, sterniczka Aleksandra Idzikowska, trener
Piotr Sałkowski,
IV m (9) – czwórka bez sternika: Kamil Krusiewicz, Patryk Ciechomski, Rafał Pietrasiak,
Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński,
V m (22) – jedynka juniorów młodszych: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,
V m (5) – ósemka juniorów młodszych: Alan Jabłoński, Eryk Ciesielski, Mateusz Łęgowik,
Mateusz Kurowski, Filip Pędzierski, Igor Skowyrski, Miłosz Ziemkiewicz,
Bartłomiej Maroński, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski,
IX m (9) – czwórka bez sterniczki: Aleksandra Marcinkowska, Oliwia Rogoda, Adrianna
Wolak, Natalia Dublas, trener Piotr Sałkowski,
X m (11) – czwórka ze sternikiem: Alan Jabłoński, Mateusz Łęgowik, Eryk Ciesielski,
Mateusz Kurowski, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski,
XI m (11) – czwórka podwójna ze sternikiem: Bartłomiej Franke, Filip Ochenkowski,
Olgierd Budnicki, Filip Pędzierski, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr
Sałkowski,
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata
Rotterdam: 20-28.08.2016
XI m (13) –ósemka POL: Łukasz Krajewski + PZTW, tr. J. Karolak
Mistrzostwa Świata Juniorów
Rotterdam: 23-28.08.2016
XIV m (14) – czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-
SMS) + PZTW, trener Jerzy Podsędek
Akademickie Mistrzostwa Świata
Poznań: 2-4.09.2016
III m (8) – ósemka POL: Łukasz Krajewski + PZTW
Długodystansowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów
Kraków, 17.09.2016.
Seniorzy:
I m (2) – czwórka bez sternika juniorów: Patryk Zajączkowski, Wiktor Budnicki, Sylwester
Kaczmarek, Marek Gęsicki, trenerzy: Andrzej Petrykowski, Jerzy Podsędek ,
II m (2) – czwórka bez sternika Juniorów: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, Bartłomiej
Donarski, Piotr Witkowski, trener Jerzy Podsędek,
II m (4) – Jedynka juniorów: Jan Domeradzki, trener Wojciech Jankowski.
II m (3) – dwójka bez sternika Juniorów: Jakub Aleksandrowicz, Jakub Bartkowiak, trener
Jerzy Podsędek
VIII m (9) – jedynka seniorów: Marcin Krysiński, trener Jacek Karolak
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Iława, 17-18.09.2016
I m (7) – dwójka chłopców: Jakub Pszczółkowski, Bartosz Malinowski, tr. Bogdan Zalewski,
I m (5) – dwójka dziewcząt: Roksana Gabryszewska, Natalia Bielicka, tr. Bogdan Zalewski,
I m (7) – czwórka chłopców: Kacper Klujew, Wiktor Igielski, Jakub Boryszewski, Bartosz
Malinowski, trener Bogdan Zalewski,
II m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Kacper Klujew, Mateusz Kostun, Roman
Drużyński, Jakub Boryszewski, st. Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,
III m (7) – jedynka chłopców: Jakub Pszczółkowski, trener Bogdan Zalewski.
Razem 12 pkt. – II m. 12 pkt w WSDziM
Międzynarodowe Regaty Juniorów Baltic Cup,
Hamburg, 1-2.10.2016
III m/ IV m (8) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki + PZTW, trener Krzysztof
Kaliński. Wojciech Jankowski
Mistrzostwa Polski Seniorów
Poznań, 1-2.10.2016
III m (7) – dwójka ze sternikiem: Łukasz Krajewski, Piotr Witkowski
Sternik Jakub Opasiński, trener Jacek Karolak.
VI m (11) – czwórka bez sternika: Michał Sobiecki, Jakub Aleksandrowicz,
Marcin Krysiński, Bartłomiej Donarski, trener Jacek Karolak
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne w Poznaniu: 22-23.10.2016
2- KJ/KJM
X, XI, IX m (15) – dwójka bez sterniczki: Kołodziejska Aleksandra, Marcinkowska
Aleksandra, trener Piotr Sałkowski,
XII, XIV, XIV m (15) / III, III; III (4) – dwójkabez sterniczki: Oliwia Nowakowska, Justyna
Leśkiewicz, trener Piotr Sałkowski
1x KJ/KJM
XXXVI; XXIV, XXV m (58) / X, X, VI m (19) – jedynka juniorek.: Wiktoria Dziwota,
Trener Piotr Sałkowski.
2- MJ/MJM
XI; IX; VII m (31) – dwójka bez sternika juniorów: Kaczmarek Sylwester, Marek Gęsicki,
trener Andrzej Petrykowski
XIII; XVI; XVII m (31) – dwójka bez sternika juniorów: Wiktor Budnicki, Rafał Pietrasiak
Trenerzy: Wojciech Jankowski, Andrzej Petrykowski
XVI; XVIII; XVIII m (31) – dwójka bez sternika juniorów: Kamil Krusiewicz, Patryk
Ciechomski, trener Wojciech Jankowski,
XXVII; XXV; XXIII (31) / VII; V; III m (10) – dwójka bez sternika juniorów mł.: Mateusz
Łęgowik, Eryk Ciesielski, trener Piotr Sałkowski,
XXX; XXXI; XXXI (31) / IX; X; X (10) – dwójka bez sternika Juniorów/ juniorów mł.: Igor
Skowyrski, Mateusz Kurowski, trener Piotr Sałkowski
1x MJ
XII; IX; V m (53) – jedynka juniorów: Jan Domeradzki, trener Wojciech Jankowski.
2- MA/ MB
V; II, DNS m (23) / I; I; DNS m (12) – dwójka bez sternika mężczyzn: Krajewski Łukasz,
Pawłowski Adrian, trener Jacek Karolak
XIV, XII; XI m (23) / VI; VI; V m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Michał Sobiecki,
Piotr Witkowski, tr. J. Karolak
XV; XV; XIV m (23) / VII; IX; VIII m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Krysiński
Marcin, Donarski, Bartłomiej, trener Jacek Karolak
XVIII, XIII, XIII m (23) / IX, VII, VII m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Jakub
Aleksandrowicz, Jakub Bartkowiak (obaj KTW-SMS), tr. J. Karolak
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych na Ergometrze Wioślarskim
Gdańsk, 03.12.2016
I m – Jan Domeradzki (6:15,7)
II m – Rafał Pietrasiak (6:19,9)