Srebrny medal wioślarzy na Mistrzostwach Polski Seniorów

Srebrny medal i tytuł wicemistrzów Polski zdobyli płoccy wioślarze podczas Mistrzostw Polski Seniorów w  weekend (14 -15.09.2019r.), na poznańskiej Malcie. Srebrny medal zdobyła czwórka bez sternika w składzie: Adrian Pawłowski, Kuba Aleksandrowicz, Bartek Donarski i Kamil Krusiewicz ( na zdjęciu). 

Bardzo dobrze wypadła również nasza dwójka bez sterniczki –Oliwia Nowakowska i Ola Kołodziejska, które zrobiły ogromną niespodziankę zajmując czwarte miejsce w biegu finałowym.

W finałach Mistrzostw Polski wystartowała jeszcze ósemka, zbudowana z trójki juniorów: Kuby Kołodziejskiego, Igora Skowyrskiego i sterniczki Ady Opasińskiej oraz sześciu seniorów: Kuby Aleksandrowicza, Bartka Donarskiego, Adriana Pawłowskiego, Łukasza Pawłowskiego, Kamila Krusiewicza i Janka Domeradzkiego. Nasza osada zajęła szóste miejsce.

Scroll to Top
Skip to content