Umowy o współpracy Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o. o, Spec-Rem S.A.

Podpisanie umowy o współpracy z firmami: Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o. o. i Spec-Rem S.A.

Dnia 2 września 2019r. odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. W trakcie uroczystości dyrektor Dariusz Tyburski w związku z 80 rocznicą wybuchu II Wojny Światowej uczcił minutą ciszy jej ofiary.

Następnie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o współpracy Zespołu Szkól Technicznych z firmami: Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o. o, którą reprezentował pan Mirosław Miśkiewicz – Prezes Zarządu oraz Spec-Rem S.A., którą reprezentował pan Jerzy Janiak – Prezes Zarządu i Robert Bednarski – Wiceprezes Zarządu. Przedstawiciele firm zapewnili dyrektora szkoły i młodzież o ścisłej i owocnej współpracy i korzyściach dla obu stron.

Scroll to Top
Skip to content