Medalowy weekend u wioślarzy

10 medali zdobyli nasi wioślarze w ten weekend (30.09-01.10) na dwóch imprezach. Pierwsza to regaty międzynarodowe juniorów – Baltic Cup w Hamburgu z udziałem reprezentacji Polski. Dwa srebrne medale w osadzie reprezentacyjnej czwórki podwójnej zdobyła Zosia Pietrzak. Następne dwa medale, w czwórce męskiej , srebrny w sobotę i brązowy w niedzielę wywalczył Wiktor Sobieszek. Brawo nasi juniorzy…

W tym samym czasie, w Ełku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których  wystartowało 22 młodzików z naszego klubu, klasa  I LO 3 Zdobyli sześć medali:

Złoto: czwórka dziewcząt: Zuzia Regulińska, Ola Gołębiewska, Ilona Osichna i Julia Kozłowska. Srebro: czwórka chłopców: Dominik Kłosiński, Wiktor Grabowski, Norbert Chojnacki i  Filip Jędrzejak, srebrny – dwójka dziewcząt: Zuzia Regulińska i Ola Gołębiewska, srebrny – czwórka ze sterniczką: Adrianna Szymborska, Yewgenia Kozyriewa, Zuzia Michalik, Blanka Maciejewicz i sternik Mateusz Sidwa, brązowy – dwójka chłopców: Dominik Kłosiński i Wiktor Grabowski i brązowy – czwórka ze sternikiem: Adam Tarka, Bartosz Kołodziejski,  Igor Kuśmirek, Mikołaj Kowalczyk, sternik Mateusz Sidwa. Płockie Towarzystwo Wioślarskie wygrało również punktację klubową exequo z MOS Ełk.

Scroll to Top
Skip to content