ZST Mazowieckim Liderem Cyfryzacji 2024

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Technicznych w Płocku zajął pierwsze miejsce w konkursie „Mazowiecki Lider Cyfryzacji 2024” w kategorii „Cyfrowa Szkoła”.

Zwycięski projekt „Szkoła Cyfrowego Jutra” został doceniony przez jury za innowacyjne rozwiązania w zakresie edukacji z wykorzystaniem narzędzi i umiejętności cyfrowych. Zespół Szkół Technicznych w Płocku wyprzedził w konkursie 28 innych placówek oświatowych z całego województwa mazowieckiego.

Zwycięstwo w konkursie „Mazowiecki Lider Cyfryzacji 2024” to dla Zespołu Szkół Technicznych w Płocku ogromne wyróżnienie i potwierdzenie słuszności obranej drogi. Szkoła jest wzorem dla innych placówek oświatowych w regionie, jak wdrażać nowoczesne technologie cyfrowe w sposób efektywny i innowacyjny.

Nagroda za pierwsze miejsce to 50 000 złotych oraz prestiżowy tytuł „Mazowiecki Lider Cyfryzacji 2024”.

Więcej informacji o konkursie „Mazowiecki Lider Cyfryzacji 2024” można znaleźć na stronie internetowej

https://mazovia.pl/pl/konkursy/mazowiecki-lider-cyfryzacji-2024.html

Scroll to Top
Skip to content