Wioślarze zakończyli sezon startowy na wodzie

W ostatni weekend października (26 – 27.10.2019), na poznańskiej Malcie odbyły się Centralne Kontrolne Regaty Jesienne, podczas których wszyscy wioślarze w kategoriach od juniorów młodszych do seniorów ścigali się na jedynkach i dwójkach bez sternika.

Wśród juniorów, wystartowały trzy nasze osady:  dwie dwójki bez sternika i  skifista. Najlepiej z płockich zawodników juniorów zaprezentowała się dwójka Roman Drużyński i Jakub Pszczółkowski, który odnosili trzy razy zwycięstwo w trzech  w trzech kolejnych finałach pokonując 29 osad z całej Polski .

Niezły występ zanotowała również dwójka bez sternika juniorów: Karol Budziński i Damian Wróblewski, którzy w  zajmowali miejsca w finałach b i c ale jest to osada młodszego rocznika i może walczyć skutecznie o reprezentację Polski jeszcze w przyszłym roku.

Z osad młodzieżowych najlepiej wypadł nasz absolwent Janek Domeradzki, który wystartował w wyścigu seniorskim już drugi raz i również ze świetnym wynikiem zajmując miejsca drugie i trzecie.

Scroll to Top
Skip to content