Ważny komunikat

Szanowni państwo oraz uczniowie, którzy zostali zakwalifikowani do wyjazdu na staże zawodowe do Hiszpanii

w ramach realizacji unijnego programu Erasmus+.

 Ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID – 19, która spowodowała, iż szkoły zostały zamknięte,  a zajęcia szkolne odbywają się online, zaistniał brak możliwości kontaktu bezpośredniego koordynatora z uczestnikami praktyk.

Kontakt z młodzieżą będzie prowadzony przez aplikację Messengera poprzez specjalnie założona grupę. Będą na niej podawane wszystkie informacje związane ze sprawami organizacyjnymi wyjazdu na praktyki, takimi jak: termin badania na COVID-19, transport, spotkanie na rozmowę z opiekunem stażu ze strony hiszpańskiej, dozwolony bagaż, firmy na praktyki, zakwaterowanie, propozycje spędzenia czasu wolnego, wymagania strony hiszpańskiej itp.

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content