Sukcesy w Wielkiej Wioślarskiej

Zwycięstwo w dwóch biegach sprinterskich i drugie miejsce w biegu na klasycznym dystansie to dzisiejszy wyczyn płockiej ósemki podczas Wielkiej Wioślarskiej o Puchar Brdy w Bydgoszczy Po wyścigu na 2 km, gdzie osady startowały pojedynczo co minutę okazało się, że osada PTW/SMS była druga, przegrywając z osadą Lotto Bydgoszczy a wygrywając między innymi z dwiema osadami z Berlina i Litwą. Dwie najlepsze osady spotkały się w dogrywce sprinterskiej na 200 metrów( rywalizacja do dwóch zwycięstw) 2:0 dla Osady PTW W składzie osady byli: Bartek Donarski, Adrian Pawłowski, Kamil Krusiewicz, Igor Skowyrski, Kuba Kołodziejski, Sebastian Kaszanek, Mateusz Łęgowik, Kuba Aleksandrowicz i Ola Kołodziejska na sterze. 100% wychowankowie SMS przy naszej szkole.

Scroll to Top
Skip to content