Przedstawiciele ORLEN z wizytą w ZST

Dnia 30 stycznia 2024 roku, w naszej Szkole, gościliśmy przedstawicieli ORLEN SA oraz ORLEN SERWIS. Nasi goście zaprezentowali uczniom atrakcyjne możliwości zatrudnienia w obu wspomnianych firmach. Podczas prezentacji omówiona została ścieżka awansu zawodowego dostępna dla potencjalnych pracowników.

W roli prelegentów wystąpili aktualni pracownicy „działu produkcji”, którzy podzielili się swoimi osobistymi doświadczeniami oraz korzyściami płynącymi z pracy w renomowanej firmie związaną z marką ORLEN. Liczba pytań zadawanych przez uczniów zaraz po zakończeniu spotkania stanowi wyraźny dowód na to, że tego rodzaju inicjatywy są istotne i wspierają rozwój edukacji technicznej.

Jako Zespół Szkół Technicznych w Płocku jesteśmy zadowoleni z możliwości współpracy z ORLEN SA w procesie kształcenia młodych ludzi. To partnerstwo nie tylko umożliwia zdobywanie cennych informacji, ale również wzmacnia potrzebę rozwijania edukacji w dziedzinach technicznych.

Scroll to Top
Skip to content