ORLEN Serwis – spotkanie

27 listopada w Zespole Szkół Technicznych „Siedemdziesiątka” w Płocku odbyło się spotkanie uczniów klas 5 technikum i klas 3 BS I stopnia oraz nauczycieli z przedstawicielami spółki ORLEN Serwis. Gości przywitał Dyrektor Szkoły Dariusz Tyburski. Następnie Krzysztof Różański, Kierownik Zespołu Rozwoju Kompetencji przedstawił ofertę Spółki w zakresie praktyk, płatnych staży, organizowania szkoleń obligatoryjnych i specjalistycznych, dofinansowania do studiów oraz benefitów pracowniczych. Spółkę reprezentowali również przedstawiciele branży maszyn wirujących: inżynier wsparcia produkcji Michał Zdańkowski i mistrz Andrzej Nicewicz. Przybliżyli uczniom tajniki pracy na swoim wydziale, szczególnie te dotyczące transportu bliskiego, stanowiącego bardzo wąską dziedzinę, a jednocześnie niezmiernie ważny element funkcjonowania każdego zakładu przemysłowego. Spotkanie miało na celu zapoznanie z ofertą ORLEN Serwis i zachęcenie uczniów do rozważenia ORLEN Serwis jako potencjalnego pracodawcy.

Scroll to Top
Skip to content