Oferta pracy – ARTPLEX

Funkcjonująca od 2002 roku firma ARTPLEX specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia sklepów oraz permanentnych materiałów wspierających sprzedaż (POS) z drewna, metalu i tworzyw sztucznych.

Nasz zespół ponad 100 doświadczonych pracowników z powodzeniem realizuje produkcje na rzecz międzynarodowych sieci handlowych, koncernów spożywczych, farmaceutycznych i kosmetycznych, agencji reklamowych i innych.

Nasze realizacje były nagradzane w konkursach branżowych.

Więcej o naszej firmie na www.artplex.pl

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Płock obróbka metalu lub Kobyłka k. Warszawy obróbka drewna

Nasze wymagania:

  1. doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn CNC: laser, prasa krawędziowa, wykrawarka
  2. proste programowanie maszyn CNC,
  3. umiejętność samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego,
  4. nastawienie na współpracę i komunikatywność,
  5. sumienność, dokładność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zakres obowiązków:

  1. kształtowanie detali na prasie krawędziowej na podstawie dokumentacji technicznej,
  2. przestrzeganie zasad BHP, dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy.

Oferujemy:

  1. umowę o pracę,
  2. wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  3. prywatną opiekę medyczną,
  4. pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  5. ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@artplex.pl.

lub w razie pytań o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 692 761 264

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Scroll to Top