Konferencja „Polska-Europa-Świat – przyszłością młodzieży”

Propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej to główny cel konferencji „Polska – Europa – Świat – przyszłością młodzieży”, zorganizowanej przez WUP w Płocku, która odbyła się 24 października 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Edukacji w Płocku. Uczestniczyło w niej około 300 osób, w tym młodzież z klas 4 Ti i 4 Tg z naszej szkoły wraz z doradcą zawodowym p. Joanna Skrzyńską. Spotkanie odbyło się w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, którego tegoroczne hasło brzmiało: „Pasja. Profesja. Powołanie”.

Młodzież miała także możliwość wzięcia udziału w konkursach. W kulinarnym wyróżniona została uczennica naszej szkoły Weronika Dolecka, która przygotowała potrawy z kuchni maltańskiej i łotewskiej. Komisja w trzyosobowym składzie, której przewodniczył kucharz restauracji Książęca Hotelu Herman Tomasz Wereszczyński przyznała jej nagrodę: kurs języka angielskiego w Szkole Językowej Come2Speak.

Skip to content