Internat

Kontakt:

kierownik Internatu: 24 364 27 57

sekretariatu internatu: 24 364 27 55


Informacje

Internat zlokalizowany przy ulicy Norbertańskiej 11 jest placówką opiekuńczo – wychowawczą i stanowi integralną część Zespołu Szkół Technicznych w Płocku.  Mieszkańcy tego internatu w głównej części rekrutują się z ucznów ZST. Strukturalnie internat powiązany jest ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego, gdzie trzon stnowią wioślarze, którzy trenują 7 dni w tygodniu, cały czas mieszkając w internacie. Internat ZST jest placówką koedukacyjną.
Młodzież w internacie tworzy grupy wychowawcze. Każda grupa podlega wychowawcy grupy, który za nią odpowiada. Praca reszty wychowawców ma charakter wspomagający. Wychowankowie zamieszkują pokoje 3 – 4 osobowe, których jest do dyspozycji około 30. 
Placówka wyposażona jest w stołówkę, świetlicę, pomieszczenia sanitarne i socjalne. W planie pracy internatu, w ramach czasu wolnego, przygotowywane sa mprezy sportowe i kulturalne. Placówka zapewnia ciagłą opiekę pedagogiczną przez cały rok szkolny. 
Internat oferuje korzystne warunki do nauki, wypoczynku i indywidualnego rozwou osobowości, dajac szansę nauki w naszej szkole tym wszystkim, którzy nie mają możliwości dojeżdżać. 

 

Pobierz regulamin

https://zstplock.pl/dokumentyzst/Internat-regulamin.pdf

Scroll to Top
Skip to content