Strongman 2022

Dnia 25 czerwca 2022 r. na Starym Rynku w Płocku odbyły się II Amatorskie Mistrzostwa Polski Strongman zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Siedemdziesiątki wraz z RMO Płock. Pomysłodawcą zorganizowania tych zawodów był nasz nauczyciel WF i trener  Dominik Błaszczak. W przebiegu zawodów pomagali mu uczniowie naszej szkoły.

W zawodach wzięło udział 8 zawodników z Polski. Pierwsze miejsce zajął Wójtowicz Szymon ze Szczytna, drugie miejsce zajął Holesiński Szymon z Bydgoszczy, trzecie miejsce Wrzesiński Mateusz z Bydgoszczy.

Zawody odbyły się dzięki pomocy sponsorom, właścicielom firm takim jak: Pizzeria Laguna, Wismar sp. zoo, Mediakolor, Vivaro, Gabex, Vitamedica, Mordex, Spaw-tech, Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o., Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. Za przygotowanie i ufundowanie banerów dla Stowarzyszenia Przyjaciół Siedemdziesiątki i banerów zawodów Strongman składam podziękowania dla Pana Sławomira Jarosza.

Szczególne podziękowanie za zajecie się dokumentacją i sprawami merytorycznymi zawodów należą się Pani wicedyrektor Agnieszce Stańczyk-Jabłońskiej. Dziękuję za przybycie i otwarcie zawodów dyrekcji naszej szkoły tj. Panu Dyrektorowi Dariuszowi Tyburskiemu oraz Pani wicedyrektor Agnieszce Stańczyk-Jabłońskiej.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tych zawodów. Bez pracy zespołowej na pewno by się to nie udało.

Ze sportowym pozdrowieniem i ogromnymi wyrazami szacunku.

Dominik Błaszczak

Scroll to Top
Skip to content