Dwa Brązowe medale Wiktorii w regatach BALTIC CUP

W ostatni weekend września 2018 roku odbyły się międzynarodowe regaty wioślarskie państw basenu Morza Bałtyckiego. Organizatorem tegorocznej edycji Baltic Cup była Polska a zawody odbyły się w Kruszwicy. 
Jedną z zawodniczek polskiej czwórki podwójnej była Wiktoria Dziwota uczennica drugiej klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego ( na zdjęciu druga od lewej)
Wiktoria wraz z koleżankami, wywalczyła brązowy medal zarówno w sobotę, ulegając tylko Niemkom i Litwinkom na klasycznym dystansie, jak i w niedzielę w sprincie przegrywając ponownie z Niemkami i Dunkami.
Dla Wiktorii były to już drugie regaty międzynarodowe w tym roku, pierwszy raz reprezentowała Polskę podczas regat Coupe de la Jeunesse w  lipcu, w Coork w Irlandii.
Scroll to Top
Skip to content