Cztery Medale naszych wioślarzy w „Płockich Sprintach”

W sobotę 15 września 2018 roku odbyły się regaty wioślarskie na Wiśle: X Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim i XXXV Memoriał Juliusza Kawieckiego. W regatach wystartowało blisko 200 zawodników z 17 klubów w Polsce. Osady Płockiego Towarzystwa wioślarskiego zakwalifikowały się do 6 finałów a cztery z nich sięgnęły po medale. Srebro i brąz w dwójkach bez sterniczki: Oliwia Nowakowska z Olą Kołodziejską (srebro) oraz Justyna Leśkiewicz i Ola Marcinkowska ( brąz). Brązowy medal wywalczyła osada czwórki bez sternika w składzie: Łukasz Krajewski, AdrianPawłowski, Michał Sobiecki i Kuba Aleksandrowicz. Trzeci brązowy medal zdobyła natomiast płocka dwójka bez sternika w składzie: Kuba Aleksandrowicz i Michał Sobiecki.
Nie udało się zdobyć medalu naszej ósemce, która, podobnie jak przed rokiem, była czwarta.

Scroll to Top
Skip to content