Brązowy medal podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

W weekend (25-28.07.2019) płoccy wioślarze zdobyli brązowy medal podczas finałów

Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody odbyły się na Gople w Kruszwicy i z udziałem ponad 350 zawodników i zawodniczek z kraju. Z płockich osad najlepiej spisała się czwórka ze sternikiem(na zdjęciu).

        W finałach OOM wystartowała jeszcze druga nasza czwórka bez sternika, w kładzie: Oliwier Wiśniewski, Igor Olczak, Wiktor Ossowski i Miłosz Wysocki. Dla tej osady były to zawody „po naukę”. Zawodnicy są jeszcze o rok młodsi i udział w tak ważnej imprezie miał przede wszystkim charakter szkoleniowy. Osada wygrała finał B zajmując ostatecznie 7 miejsce.

Trenerami płockich wioślarzy są: Bogdan Zalewski i Jacek Karolak 

Scroll to Top
Skip to content