Wyniki zbiorcze zawodników PTW i SMS Płock w sezonie 2015.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim

Mistrzostwa Europy na Ergometrze Wioślarskim

Szczecin – 31.01.2015 (Zawody Kontrolne na Ergometrze Wioślarskim)

Juniorzy

III m (119) – Marcin Krysiński (6:18,9)

VI m (119) – Bartłomiej Donarski (6:24,5)

VII m (119) – Jakub Aleksandrowicz KTW (6:24,8)

X m (119) – Damian Rutkowski (6:31,9)

XV m (119) – Patryk Pełka (6:34,2)

XXX m (119) – Jan Domeradzki (6:39,4)

XXXV m (119) – Marek Gęsicki (6:41,3)

XLV m (119) – Piotr Witkowski (6:46,5)

XLVI m (119) – Jakub Bartkowiak KTW (6:46,9)

LXX m (119) – Patryk Zajączkowski (6:56,9)

LXXIV m (119) – Sylwester Kaczmarek (6:57,1)

LXXVIII m (119) – Mateusz Cywiński (6:58,7)

IC m (119) – Michał Bałdyga (7:13,9)

Seniorzy – waga lekka

XXVII m (37) – Mateusz Goliszewski (6:44,0), trener Jacek Karolak

Seniorzy – kategoria open

XXXI m (86) – Damian Salak (6:09,7), trener Jacek Karolak

XLV m (86) – Łukasz Krajewski (6:19,5), trener Jacek Karolak

LIII m (86) – Adrian Pawłowski (6:24,5), trener Jacek Karolak

LXVI m (86) – Leszek Szczerbowski (6:30,8), trener Jacek Karolak

LXVII m (86) – Kamil Lewandowski (6:32,9), trener Jacek Karolak

 LXIX m (86) – Kamil Kamiński (6:33,6), trener Jacek Karolak

LXXII m (86) – Piotr Szczepański (6:36,4), trener Jacek Karolak

LXXIV m (86) – Michał Lewandowski (6:39,5), trener Jacek Karolak

XXXI m (86) – Damian Salak (6:09,7), trener Jacek Karolak

DNS (86) – Krzysztof Pawłowski, trener Jacek Karolak

DNS (86) – Łukasz Lewandowski, trener Jacek Karolak

Wiosenne Kontrolne Regaty Długodystansowe w Warszawie – 8.04.2015

XII m (24): 2- MA/ III m (12): 2- MB – Adrian Pawłowski, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak

XIV m (24): 2- MA– Damian Salak, Łukasz Lewandowski, tr. J. Karolak

XXI m (24): 2- MA / IX m (12): 2- MB – Kamil Lewandowski, Kamil Kamiński,

                                                                    tr. J. Karolak

XXIII m (24): 2- MA / XI m (12): 2- MB – Krzysztof Pawłowski, Michał Lewandowski

                                                                      tr. J. Karolak

VI m (2): 2- ML / II m (2): 2- MBL – Michał Cichosz, Mateusz Goliszewski, tr. J. Karolak

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II m (6): 2- MJ – Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz, tr. Jerzy Podsędek

III m (6): 2- MJ – Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. Jerzy Podsędek,

VI m (6): 2- MJ – Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak, tr. Jerzy Podsędek

Mistrzostwa Polski w małych typach (1x; 2-) w Poznaniu 18 –19.04.2015

XI m (24): 2- MA: Damian Salak, Łukasz Lewandowski, trener Jacek Karolak,

XIII m(24) MA/ III m (12) MB: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, tr. J. Karolak,

XVII m (24) MA/ V m (12) MB: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, tr. J. Karolak,

XXII m (24) MA/ X m (12) MB: Kamil Lewandowski, Krzysztof Pawłowski, tr. J. Karolak,

X m (10) ML/ II m (2) MBL: Mateusz Goliszewski, Micha Cichosz (WTW-SMS), tr. J.K.

Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Juniorów. Kruszwica 2-3.05.2015

I; II; II m (43): 1x MJ: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski.

XLIII m (43): 1x MJ: Konrad Pawlak, trener Bogdan Zalewski.

I; III; III m (23): 2- MJ: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek,

II; II; IV m (23): 2- MJ: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski,

IV; IV; II m (23): 2- MJ: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS)

                                        Trener Jerzy Podsędek.

XIV; XII; XIV m (23): 2- MJ: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),

                                      Trener Jerzy Podsędek.

II; II; III m (17): 2- MJM: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, tr. Andrzej Petrykowski,

VIII; XI; IX m (17): 2- MJM: Wiktor Budnicki, Bartłomiej Śniegocki, trener. A. Petrykowski,

XIII; VII; V m (60): 1x MJM: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

OCC x 3 finał J: 1x MJM: Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński.

Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium: 9-10 maja 2015.

9 maja:

V m (26): 2x POL: Marcin Krysiński (tr. B. Zalewski) + Mikołaj Ewertowski,

XII m(18): 4- POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski (tr. B. Zalewski), Michał Sobiecki,

                                Mateusz Cywiński (tr. J. Podsędek),   (XII m czasowo)

Finał C (18): 4- POL: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (tr. J. Podsędek), Karol

                                    Krause, Jakub Robaszkiewicz (AZS Toruń) (18 m czasowo)

10 maja:

III m (5): 4- POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski (tr. B. Zalewski), Bartłomiej Donarski,

                              Jakub Aleksandrowicz (tr. J. Podsędek), (biegi równoległe, VI m czasowo)

IV m (5): 4- POL: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński (tr. J. Podsędek) + Karol

                              Krause, Jakub Robaszkiewicz (AZS Toruń) – biegi równorzędne,

                              7 m czasowo.

Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy – 9 maja 2015.

Juniorzy młodsi:

I m (4): czwórka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Jan Domeradzki,

             Marcin Makowski, trenerzy: Andrzej Petrykowski, Krzysztof Kaliński,

I m (2): czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Wiktor Budnicki,

             Bartosz Śniegocki, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Krzysztof Kaliński, Andrzej

             Petrykowski,

II m (13): jedynka MJM: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

III m (6): dwójka bez sternika juniorów mł.: Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek,

                Trener Andrzej Petrykowski,

V m (5): dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,

               Trener Krzysztof Kaliński,

V m (6): dwójka podwójna: Piotr Sawicki, Igor Nowak, trener Krzysztof Kaliński,

VIII m (9): jedynka juniorek mł.: Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński,

Młodzicy:

III m (5): jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,

VI m (8): czwórka ze sterniczką dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Justyna Bentlewska,

               Oliwia Rogoda, Aleksandra Marcinkowska, st. Sebastian Rutkowski,

               Trener Piotr Sałkowski,

III m (3): ósemka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Filip Pędzierski,

               Filip Ochenkowski, Miłosz Kalota, Krystian Dragan, Igor Skowyrski, Jakub Raszka,

               Sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski.

Regaty Długodystansowe Regaty Ósemek na Warcie.

Poznań, 16.05.2015 r.

I m (12): ósemka: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, Damian Salak, Damian Plewiński,

                             Krzysztof Pawłowski, Łukasz Lewandowski, Piotr Szczepański, Michał

                             Lewandowski, sternik Kamil Gurzkowski, trener Jacek Karolak

Mistrzostwa Europy Juniorów w Racicach / CZE  22-24.05.2015

X m (14) – czwórka podwójna juniorów POL: Marcin Krysiński + PZTW, tr. B. Zalewski

XI m (13) – czwórka bez sternika POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Michał Sobiecki,

                    Mateusz Cywiński, trenerzy: Bogdan Zalewski, Jerzy Podsędek.

Regaty Międzynarodowe Nadziei Olimpijskich „ Olimpic Hopes”

Velence/ Węgry, 5 czerwca 2015.

I m (4) – czwórka podwójna POL: Jan Domeradzki + PZTW, trener Krzysztof Kaliński

III m (4) – czwórka bez sternika POL: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski + PZTW

                 Trener Andrzej Petrykowski Podsędek.

Międzynarodowe Regaty Seniorów w Ratzeburgu / Niemcy

6-7.06.2015

Sobota 6 czerwca

V m (7) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW

 II m (3) – ósemka: Adrian Pawłowski, Piotr Szczepański + PZTW

Niedziela 7 czerwca

III m (7) – ósemka: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW

IV m (5) – czwórka bez sternika: Piotr Szczepański, Adrian Pawłowski + PZTW

VII Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim

Płock, 20-21.06.2015 r.

II m (9) – dwójka bez sternika: Adrian Pawłowski, Damian Plewiński, tr. J. Karolak

II m (7) – czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (SMS-KTW),

                Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek

II m (5) – ósemka mężczyzn: Michał Lewandowski, Kamil Lewandowski, Adrian Pawłowski,

                Krzysztof Pawłowski, Damian Plewiński, Piotr Szczepański, Łukasz Lewandowski,

                Kamil Kamiński, sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak

II m (2) – dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,

                 Trener Krzysztof Kaliński

III m (3) – dwójka bez sternik wagi lekkiej: Mateusz Goliszewski, Michał Cichosz

                 (WTW- SMS), trener Jacek Karolak

IV m (7) – czwórka bez sternika: Adrian Pawłowski, Łukasz Lewandowski, Piotr

                  Szczepański, Damian Plewiński, trener Jacek Karolak

V m (7) – czwórka bez sternika: Krzysztof Pawłowski, Kamil Kamiński, Kamil

                 Lewandowski, Konrad Wiśniewski, trener Jacek Karolak

V m (5) – ósemka mężczyzn: Kamil Krusiewicz, Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek,

                Marek Gęsicki, Jan Domeradzki, Michał Bałdyga, Michał Dworakowski,

                Bartłomiej Śniegocki, sternik Henryk de Weerd, trener Krzysztof Kaliński

VII m (9) – dwójka bez sternika: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener J. Karolak

VIII m (9) – dwójka bez sternika: Kamil Lewandowski, Michał Lewandowski, trener

                     Jacek Karolak

XXXXII Memoriał Juliusza Kawieckiego

Płock, 20-21.06.2014

Młodzicy:

I m (jedna osada): czwórka ze sterniczką dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Samanta

                             Kopcińska, Adriann Wolak, Justyna Bentlewska, sterniczka Paulina

                             Gołębiewska, trener Piotr Sałkowski

II m (20) – jedynki mini chłopców: Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

II m (8) – jedynka dziewcząt: Nowakowska Oliwia, trener Piotr Sałkowski

III m (4) – czwórka ze sternikiem chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Miłosz

                  Kalota, Olgierd Budnicki, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

IV m (4) – czwórka ze sternikiem chłopców: Krystian Dragan, Filip Pędzierski Filip

                 Ochenkowski, Mateusz Kurowski, sternik Sebastian Rutkowski, tr. P. Sałkowski

IV m (6) – dwójki dziewcząt: Justyna Bentlewska, Aleksandra Marcinkowska, 

                  trener Piotr Sałkowski

IV m (11) Jedynki mini dziewcząt: Justyna Leśkiewicz, trener Piotr Sałkowski

V m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Krużmanowska, trener Piotr Sałkowski

V m (6) – dwójki dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska, tr. P. Sałkowski

V m (20) – jedynki mini chłopców: Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

VI m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Rogoda, trener Piotr Sałkowski

VI m (6) – dwójki dziewcząt: Oliwia Rogoda, Samanta Kopcińska, trener P. Sałkowski

VII m (8) – dwójka chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, trener Piotr Sałkowski

VII m (20) – jedynki mini chłopców: Olgierd Budnicki, trener Piotr Sałkowski

VIII m (8) – dwójka chłopców: Miłosz Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, trener P. Sałkowski

VIII (8) – jedynka dziewcząt: Dziwota Wiktoria, trener Piotr Sałkowski

VIII m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Sułek, trener Piotr Sałkowski

IX m (11) Jedynki mini dziewcząt: Paulina Gołębiewska, trener Piotr Sałkowski

X m (11) Jedynki mini dziewcząt: Weronika Zawadzka, trener Piotr Sałkowski

X m (20) – jedynki mini chłopców: Miłosz Kalota, trener Piotr Sałkowski

XI m (20) – jedynki mini chłopców: Igor Skowyrski, trener Piotr Sałkowski

XIV m (20) – jedynki mini chłopców: Mateusz Kurowski, trener Piotr Sałkowski

XV m (20) – jedynki mini chłopców: Bartłomiej Franke, trener Piotr Sałkowski

XVI m (20) – jedynki mini chłopców: Bartłomiej Maroński, trener Piotr Sałkowski

XVII m (20) – jedynki mini chłopców: Filip Pędzierski, trener Piotr Sałkowski

XVIII m (20) – jedynki mini chłopców: Eryk Ciesielski, trener Piotr Sałkowski

XIX m (20) – jedynki mini chłopców: Filip Ochenkowski, trener Piotr Sałkowski

XX m (20) – jedynki mini chłopców: Krystian Dragan, trener Piotr Sałkowski

Juniorzy, Juniorzy młodsi:

I m (4) – czwórka ze sternikiem: Michał Sobiecki, Bartłomiej Donarski, Jakub

              Aleksandrowicz (KTW-SMS), Mateusz Cywiński, sternik Jakub Opasiński,

              Trener Jerzy Podsędek

I m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Damian Rutkowski, Patryk Pełka,

               Trener Bogdan Zalewski

I m (3) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki, Marek Gęsicki, tr. A. Petrykowski

II m (8) – jedynka juniorów: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński

II m (4) – czwórka ze sternikiem: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, Marek Gęsicki,

                Jan Domeradzki, st. Henryk de Weerd, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński

II m (3) – dwójka podwójna: Igor Nowak , Piotr Sawicki, trener Krzysztof Kaliński

II m (8) - dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Bartłomiej Donarski,

                Jakub Aleksandrowicz (SMS-KTW), trener Jerzy Podsędek,

III m (8) - dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Mateusz Cywiński, Michał

                 Sobiecki, trener Jerzy Podsędek

III m (4) – czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Wiktor Budnicki, Michał Bałdyga,

                 Bartłomiej Śniegocki, sternik Sebastian Rutkowski, trenerzy: A. Petrykowski,

                 Krzysztof Kaliński

III m (4) – dwójka podwójna juniorek: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska, trenerzy:

                 Andrzej Petrykowski, Krzysztof Kaliński

IV m (8) - dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Piotr Witkowski, Jakub

                Bartkowiak (SMS-KTW), trener Jerzy Podsędek

IV m (4) – czwórka ze sternikiem: Adrian Strzeszewski, Michał Dworakowski, Piotr Sawicki,

                  Igor Nowak, Sternik Paulina Gołębiewska

IV m (4) – dwójka podwójna juniorek: Lidia Lewandowska, Katarzyna Kamińska, trener

                  Krzysztof Kaliński

IV (5) – jedynka juniorek: Natalia Sikorska, trener Andrzej Petrykowski,

V m (5) – jedynka juniorek: Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński

VI m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Marcin Makowski, Sylwester

                  Kaczmarek, trener Andrzej Petrykowski

VII m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Bartłomiej Śniegocki, Wiktor

                   Budnicki, trener Andrzej Petrykowski

VII m (8) – jedynka juniorów: Igor Nowak, trener Krzysztof Kaliński.

VIII m (8) - dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Kamil Krusiewicz, Michał

                   Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński

Mastersi:

I m (2) – czwórka bez sternika: Marek Chądzyński, Bogdan Skierski, Andrzej Petrykowski,

               Henryk Szlachta

I n (2) – dwójka bez sternika: Henryk Szlachta, Marek Chądzyński

II m (2) – czwórka bez sternika: Łukasz Olczak, Bogdan Guzior, Jan Skowroński, Zbigniew

                Półtorak,

II m (2) – dwójka bez sternika: Jan Skowroński, Bogdan Guzior

II m (3) – ósemka: Marek Chądzyński, Henryk Szlachta, Jan Skowroński, Bogdan Guzior,

                Bogdan Skierski, Łukasz Olczak, Andrzej Petrykowski, Zbigniew Półtorak,

                Sternik Patryk Krause

Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów w Kruszwicy

27-28.06.2015

Sobota

MJ

I m (14) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS),

                 Trener Jerzy Podsędek

IV m (14) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek

XII m (14) – dwójka bez sternika: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),

                     Trener J. Podsędek

MJM/ KJM

I m (2) – czwórka ze sternikiem: Wiktor Budnicki, Bartłomiej Śniegocki, Michał Bałdyga,

               Kamil Krusiewicz, sternik Łukasz Gołębiewski, trener K. Kaliński, A. Petrykowski

III m (4) – czwórka bez sternika: Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki,

                  Michał Dworakowski, trener A. Petrykowski

III m (3) – dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,

IX m (12) – dwójka podwójna juniorów młodszych: Adrian Strzeszewski, Piotr Sawicki,

                    Trenerzy: a. Petrykowski, K. Kaliński

IXX m (34) – jedynka juniorów młodszych: Jan Domeradzki, tr. K. Kaliński

X m (10) – dwójka podwójna juniorek młodszych: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska,

                   Trenerzy: Krzysztof Kaliński, Andrzej Petrykowski

XXXIV (34) – Jedynka juniorów młodszych: Igor Nowak, tr. Krzysztof Kaliński

DZ/ CH

IV m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski

V m (7) –  czwórka ze sterniczką dziewcząt: Justyna Bentlewska, Adrianna Wolak,

                 Justyna Leśkiewicz, Aleksandra Marcinkowska, st. Paulina Gołębiewska,

V m (8) – czwórka ze sternikiem chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Miłosz

                  Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

VII m (8) – czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki, Filip

                 Pędzierski, Krystian Dragan, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

IX m (10) – dwójka podwójna dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Samanta Kopcińska, trener

                    Piotr Sałkowski

Niedziela

MJ

I m (3) – czwórka podwójna juniorów: Marcin Krysiński (tr. B. Zalewski) + PZTW

II m (11) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS),

                  Trener Jerzy Podsędek

V m (11) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek

X m (11) – dwójka bez sternika: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),

                     Trener J. Podsędek

 MJM/ KJM

I m (3) - ósemka juniorów młodszych: Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, Marek

             Gęsicki, Michał Bałdyga, Marcin Makowski, Jan Domeradzki, Sylwester Kaczmarek,

             Kamil Krusiewicz, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński

III m (3) – czwórka bez sterniczki: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska, Katarzyna

                  Kamińska. Lidia Lewandowska, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński

IV m (4) – czwórka podwójna ze sternikiem: Wiktor Budnicki, Adrian Strzeszewski, Igor

                  Nowak, Piotr Sawicki, st. Łukasz Gołębiewski trenerzy: A. Petrykowski, K.

                  Kaliński

DZ/ CH

III m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski

VI m (9) – dwójka podwójna dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Samanta Kopcińska

IV m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Miłosz

                  Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

V m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki, Filip

                 Pędzierski, Krystian Dragan, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

V m (7) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Justyna Bentlewska, Adrianna Wolak,

                 Justyna Leśkiewicz, Aleksandra Marcinkowska, sterniczka Paulina Gołębiewska,

                Trener Piotr Sałkowski.

Letnia Uniwersjada w Gwangju / Korea Pd. 3-5 lipca 2015-12-31

VII m (10) – czwórka bez sternika POL: Łukasz Lewandowski + PZTW

Mistrzostwa Polski Juniorów w Poznaniu. 18-19 lipca 2015 r.

I m (8) – czwórka bez sternika: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Marcin Krysiński, Mateusz

                                                    Cywiński, trenerzy: Bogdan Zalewski i Jerzy Podsędek.

I m (6) – czwórka ze sternikiem: Bartłomiej Donarski, Piotr Witkowski, Mateusz Cywiński,

                                                     Michał Sobiecki, sternik Henryk de Weerd, trener Jerzy

                                                     Podsędek

II m (8) – czwórka bez sternika: Michał Sobiecki, Bartłomiej Donarski, Piotr Witkowski,

                                                    Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS), trener: Jerzy Podsędek

II m (7) – dwójka bez sternika: Jakub Aleksandrowicz, Jakub Bartkowiak (obaj KTW-SMS),

                                                   Trener Jerzy Podsędek

IV m (4) – dwójka ze sternikiem: Konrad Pawlak, Patryk Zajączkowski, sternik Sebastian

                                                      Rutkowski, trenerzy: Bogdan Zalewski, Jerzy Podsędek

IV m (19) – jedynka juniorów: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski

VI m (6) – czwórka ze sternikiem: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Patryk Zajączkowski,

                                                        Konrad Pawlak, sternik Sebastian Rutkowski, trenerzy:

                                                        Bogdan Zalewski i Jerzy Podsędek.

                     

                         II m w punktacji klubowej męskiej (56 pkt)

                        V m w punktacji klubowej łącznej (56 pkt)

                       ? m w punktacji Dzieci i Młodzieży (47 pkt)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kruszwicy

(Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). 24-26 lipca 2015 r.

I m (6) – czwórka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, Wiktor Budnicki,

               Marek Gęsicki, trener Andrzej Petrykowski.

III m (9) – czwórka bez sterniczki: Natalia Sikorska, Katarzyna Kamińska, Lidia

                 Lewandowska, Natalia Bartkowska, trenerzy: Krzysztof Kaliński i Andrzej

                 Petrykowski.

III m (5) – ósemka juniorów młodszych: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Jan

                 Domeradzki, Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, Patryk Ciechomski,

                 Adrian Strzeszewski, Piotr Sawicki, sternik Igor Nowak, trenerzy: Krzysztof

                 Kaliński i Andrzej Petrykowski.

IV m (12) – dwójka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, trener Andrzej

                    Petrykowski.

IV m (7) – czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Wiktor Budnicki,

                 Bartłomiej Śniegocki, sternik Łukasz Gołębiewski, trenerzy Andrzej Petrykowski,

                 Krzysztof Kaliński.

V m (7) – czwórka ze sternikiem: Michał Dworakowski, Rafał Pietrasiak, Patryk Ciechomski,

                Hubert Gajewski, sternik Igor Nowak, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Krzysztof

                Kaliński.

IX m (21) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki, Marek Gęsicki trenerzy: Andrzej

                    Petrykowski i Krzysztof Kaliński.

   

                      II m w punktacji klubowej męskiej (31 pkt)

                      IVm w punktacji klubowej ogólnej oraz dzieci i młodzieży (37 pkt)

                      III m w punktacji województw (mazowieckie)

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata

Plovdiv / Bułgaria  22-26.07.2015

X m (11) –ósemka POL: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kruszwicy: 1-2.08.2015

I m (8) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Kamil Kamiński, Adam Witczak, Adrian

               Pawłowski, trener Jacek Karolak

II m (5) – czwórka ze sternikiem: Adam Witczak, Krzysztof Pawłowski, Piotr Szczepański,

                Mateusz Goliszewski, sternik Kamil Gurzkowski, trenerzy: Jacek Karolak,

                Krzysztof Kaliński i Piotr Sałkowski.

II m (3) – czwórka bez sternika wagi lekkiej WTW Warszawa: Michał Cichosz (SMS)

II m (3) – ósemka mężczyzn: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, Adam Witczak, Kamil

                Kamiński, Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski, Kamil Lewandowski, Michał

                Lewandowski, sternik Kamil Gurzkowski, trenerzy: Jacek Karolak, Krzysztof

                Kaliński, Piotr Sałkowski.

III m (4) – czwórka podwójna wagi lekkiej WTW Warszawa: Michał Cichosz (SMS)

IV m (12) – dwójka bez sternika: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, trenerzy: Jacek

                    Karolak i Krzysztof Kaliński.

VIII m (12) – dwójka bez sternika: Kamil Lewandowski, Michał Lewandowski, trener

                       Jacek Karolak.

VIII m (8) – czwórka bez sternika: Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski, Kamil

                     Lewandowski, Michał Lewandowski, trenerzy: Jacek Karolak, Piotr Sałkowski

Ogółem PTW 11 zawodników – 99 pkt. IV miejsce w punktacji klubowej męskiej

                                                                     X miejsce w punktacji klubowej ogólnej

 (78 pkt. WSDz i M)

 
Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW.

(Mistrzostwa Polski Młodzików).  Kruszwica 1- 2.08.2015 r.

I m (3) – ósemka dziewcząt: Samanta Kopcińska, Wiktoria Dziwota, Adrianna Wolak, Oliwia

               Rogoda, Aleksandra Marcinkowska, Justyn Bentlewska, Justyna Leśkiewicz,

               Weronika Zawadzka, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

II m (4) – ósemka chłopców: Mateusz Łęgowik, Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Krystian

                Dragan, Miłosz Ziemkiewicz, Filip Pędzierski, Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki,

                sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

IV m (9) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski

X m (11) – czwórka ze sternikiem chłopców: Bartłomiej Franke, Mateusz Kurowski,

                  Bartłomiej Maroński, Filip Ochenkowski, sterniczka Paulina Gołębiewska,

                  trener Piotr Sałkowski.

Ogółem PTW 24 zawodników – 15 pkt. (V m )

                         - dziewczęta: III m (10 pkt.)

                         - chłopcy: VI m (5 pkt.)

Coupe de la Jeunesse – Szeged / HUN. 1-2.08.2015

VI; VI m (6) – czwórka ze sternikiem: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, sternik Henryk

                         De Weerd + PZTW trener. Jerzy Podsędek

 VI, VII m (11) - czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz  +

                            PZTW, trener Jerzy Podsędek

Mistrzostwa Świata Juniorów – Rio de Janeiro, 5-9.08.2015

V m (20) – czwórka bez sternika: Marcin Krysiński + PZTW, trener Bogdan Zalewski

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów

Kruszwica, 19.09.2015.

Seniorzy:

II m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski

                  Trener Jacek Karolak,

VI m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Łukasz Lewandowski, Damian Salak,

                  Trener Jacek Karolak

VIII m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Mateusz Goliszewski, Krzysztof Pawłowski,

                     Trener Jacek Karolak

IX m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Piotr Szczepański, Kamil Lewandowski, trener

                  Jacek Karolak

Juniorzy:

II m (4) – czwórka bez sternika juniorów: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, Piotr

                Witkowski, Jakub Bartkowiak, trener Jerzy Podsędek

III m (11) – jedynka juniorów: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski, 

IV m (4) – czwórka bez sternika juniorów: Marcin Makowski, Wiktor Budnicki, Marek

                  Gęsicki, Sylwester Kaczmarek, trener Andrzej Petrykowski

IV m (4) – jedynka juniorek: Natalia Sikorska, trener Andrzej Petrykowski,

V m (5) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, trener

                 Andrzej Petrykowski.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Ełk  19-20.09.2015

I m (5) – czwórka dziewcząt: Samanta Kopcińska, Adrianna Wolak, Wiktoria

              Dziwota, Justyna Leśkiewicz, trener Piotr Sałkowski

I m (4) – dwójka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, tr. Piotr Sałkowski

I m (4) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Samanta Kopcińska, Wiktoria Dziwota,

               Oliwia Nowakowska, Justyna Leśkiewicz, sternik Jakub Opasiński, tr. P. Sałkowski

II m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,

II m (5) – dwójka dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Justyna Bentlewska, trener P. S.

II m (7) – czwórka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Kalota, Eryk Ciesielski, Miłosz

                 Ziemkiewicz, trener Piotr Sałkowski

III m (7) – czwórka chłopców: Krystian Dragan, Filip Ochenkowski, Filip Pędzierski,

                 Olgierd Budnicki, trener Piotr Sałkowski

III m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Krystian Dragan, Filip Ochenkowski, Filip

                  Pędzierski, Igor Skowyrski, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

III m (5) – czwórka dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Oliwia Rogoda, Weronika

                 Zawadzka, Justyna Bentlewska, trener Piotr Sałkowski.

III m (4) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Oliwia Rogoda, Adrianna Wolak, Oliwia

                  Krużmanowska, Weronika Zawadzka, sterniczka Paulina Gołębiewska,

                  trener Piotr Sałkowski

IV m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Miłosz Kalota, Mateusz Kurowski, Bartłomiej

                  Franke, Olgierd Budnicki, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

Razem 20 pkt. – I m.    20 pkt w WSDziM

Międzynarodowe Regaty Juniorów Baltic Cup,

Jonkoping/ SWE   26-27.09.2015

III m/ III m (6) – czwórka bez sternika juniorów: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz

                                                     + PZTW, trener Jerzy Podsędek.

Mistrzostwa Polski Seniorów w dużych typach łodzi

Poznań, 3-4.10.2015

III m (5) – dwójka ze sternikiem: Damian Salak, Łukasz Lewandowski,

                  Sternik Kamil Gurzkowski

VI m (7) – ósemka: Krajewski Łukasz, Pawłowski Adrian, Salak Damian,

                  Lewandowski Łukasz, Witczak Adam, Kamiński Kamil, Szczepański

                  Piotr, Plewiński Damian, sternik Gurzkowski Kamil,

                  trener Karolak Jacek

VII m (10) – czwórka bez sternika: Krajewski Łukasz, Pawłowski Adrian,

                   Witczak Adam, Plewiński Damian, trener Jacek Karolak

X m (10) – czwórka bez sternika: Pawłowski Krzysztof, Lewandowski Michał,

                  Lewandowski Kamil, Goliszewski Mateusz, trener Jacek Karolak

Centralne Kontrolne Regaty Jesienne w Poznaniu: 24-25.10.2015

2- MJ/ MJM

I; VI; III m (27) - dwójka bez sternika juniorów: Donarski Bartłomiej, Aleksandrowicz

                           Jakub (KTW/SMS), trener Jerzy Podsędek,

II; IV; II m (27) - dwójka bez sternika juniorów: Sobiecki Michał, Cywiński Mateusz

                             Trener  Jerzy Podsędek. 

VI; VII; VIII m (27) - dwójka bez sternika juniorów: Witkowski Piotr, Bartkowiak Jakub,

                           trener Jerzy Podsędek,

XVI; XVIII; XVI m (27) - dwójka bez sternika juniorów: Kaczmarek Sylwester, Makowski

                                          Marcin, trener Andrzej Petrykowski,

 XXI; XIX; XIX m (27) / IV; II; IV m (6) - dwójka bez sternika Juniorów/ juniorów mło.:

                                          Bałdyga Michał, Krusiewicz Kamil, trener Krzysztof Kaliński

XXVI; XXV; XXIII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Budnicki Wiktor, Dworakowski

                                                 Michał, trener Andrzej Petrykowski.

1x MJ

XLIII; XLIV; XLIII m (51) – jedynka juniorów: Marek Gęsicki, trener Andrzej Petrykowski.

1 x MJM

II; III; III m (32) – jedynka juniorów młodszych: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński

2-KJ/ KJM

XVI; XVII; X (18) / VIII; IX; V (10) m: Lewandowska Lidia, Kamińska Katarzyna, trener

                                 Krzysztof Kaliński

2- MA/ MB

XI; XI; XI m (27) / I; I; I m (14) - dwójka bez sternika mężczyzn: Krajewski Łukasz,

                                                        Pawłowski Adrian, trener Jacek Karolak

XIV; XVI; XVI m (27) / III; IV; V m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Adam Witczak,

                                                    Damian Krawitowski (AZS UMK Toruń, tr. J. Karolak

XXI; XVIII; XV m (27) / VIII; VI; III m (14) - dwójka bez sternika mężczyzn: Szczepański

                                             Piotr, Lewandowski Kamil, trener Jacek Karolak

XXIV; XXV; XXII m (27) / XI; XII; IX m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Pawłowski

                                                                        Krzysztof, Goliszewski Mateusz, tr. J. Karolak

1x Ma/ MB

XIX; XVII; XV m (30) / X; VII; VII m (21) - jedynka mężczyzn: Marcin Krysiński, trener

                                                                           Jacek Karolak 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu … [nazwa podmiotu] z siedzibą pod adresem ….
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

d)      ….

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

f)       ….

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.
    http://wszystkoociasteczkach.pl/