Wyniki zbiorcze zawodników SMS Płock w sezonie 2014.

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim

Wrocław – 01.02.2014 (Zawody Kontrolne na Ergometrze Wioślarskim)

XXXVII m (46): MA – Krajewski Łukasz (6:13,9), tr. J. Karolak

XXVIII m (35): ML – Michał Cichosz (6:44,9), tr. J. Karolak

XXIX m (46): MJ – Krzysztof Pawłowski (6:38,0), tr. Piotr Sałkowski

XXXV m (46): MJ – Kamil Kamiński (6:39,6), tr. Piotr Sałkowski

XXXVI m (46): M – Bartłomiej Donarski (6:40,1), tr. Jerzy Podsędek

Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego na ergometrze

 - Bydgoszcz  08.03.2014

I m (6) – CH:

II m(3) – sztafety DZ: Andżelika Kapuścińska, Oliwia Nowak, Natalia Sikorska,

           Julita Jeżewska, tr. Andrzej Petrykowski

Centralne Regaty Długodystansowe w Warszawie – 12.04.2014

X m (22): 2- MA / II m (14): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak

XX m (22): 2- MA/ XII m (14): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski, tr. J.K.

XXIII m (23) 1x ML/ XV m (15): 1x MBL – Micha Cichosz, tr. J. Karolak

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VIII m (9): 2- KJ /II m (3): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. J. Podsędek

XXXVI m (40): 1x MJ/ VI m (8): 1x MJM – Michał Sobiecki, tr. Podsędek

III m (17): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, tr. Piotr Sałkowski

V m (17): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, tr.P. Sałkowski,

VI m (17): 2- MJ – Marcin Krysiński, Igor Smoliński, tr. Bogdan Zalewski,

XI m (17): 2- MJ – Kamil Kamiński, Piotr Szczepański, tr. Piotr Sałkowski,

VIII m (17): 2- MJ – Filip Sikorski, Michał Lewandowski, tr. Piotr Sałkowski

X m (17): 2- M – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, tr. Bogdan Zalewski,

XI m (17): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, tr. B. Zalewski i P. Sałkowski

XV m (17): 2- MJ/II m (4): 2- MM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek

XV m (17): 2- MJ/II m (4): 2- MM – Piotr Witkowski, Marcin Makowski,

                                                            tr. J. Podsędek, A. Petrykowski

DNS – 2- MJM – Patryk Zajączkowski, Sebastian Smoliński, tr. J. Podsędek

Centralne Kwalifikacyjne Regaty Otwarcia Sezonu w Poznaniu 26 –27.04.14.

Sobota rano:

XXIV m (29): 1x MA/ XII m (17): 1x MB – Michał Turowski, tr. J. Karolak

XI m (26): 2- MA/ III m (16): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak

XXI m (26): 2- MA/ XII m (16): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski,

Sobota po południu:

XXVIII m (29): 1x MA/ XVI m (17): 1x MB – Michał Turowski, tr. J. Karolak

XIII m (26): 2- MA/ V m (16): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak

VXXI m (26): 2- MA/ XIV m (16): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski

VIII m (33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,

IX m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,

XIII m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski

XVII m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,

XVIII m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,

XX m (33): 2- MJ/II m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.

XXXII m (33): 2- MJ/ XI m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski, tr. JP

XVI m (16): 2- KJ / VI m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP

XVII m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.

Niedziela rano:

IV m (5): 1x MA – Michał Turowski, trener Jacek Karolak,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,

III m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski

X m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski

XI m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,

XI m(33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,

XVI m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,

XXII m (33): 2- MJ/III m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.

XXIX m (33): 2- MJ/ VIII m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski,

XVI m (16): 2- KJ / V m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP

XI m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.

Niedziela po południu

VII m (9): 4- MA / III m (5): 4- MB – Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, Adrian

                                 Pawłowski, Leszek Szczerbowski, tr. J. Karolak

V m (5): 1x MA – Michał Turowski, trener Jacek Karolak,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,

III m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski

IX m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski

X m(33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,

XIII m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,

XVIII m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,

XXII m (33): 2- MJ/III m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.

XXIX m (33): 2- MJ/ VIII m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski,

XV m (15): 2- KJ / VI m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP

XI m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.

Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium: 10-11 maja 2014.

10 maja:

XV m(22): 4- POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + Jakub Jankowski i Bartosz

                                 Modrzyński (obaj BTW), trener Piotr Sałkowski (XIV m czasowo)

11 maja:

IV m (5): 4- POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + Szymon Rzuchowski i Krzysztof

                             Kranz (obaj SMS Toruń), trener Piotr Sałkowski (biegi równoległe)

Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy – 10 maja 2014.

Juniorzy:

II m (4): czwórka bez sternika: Kamil Lewandowski, Filip Sikorski, Mateusz Goliszewski,

                                                  Krzysztof Pawłowski, tr. Piotr Sałkowski.

IV m (4): dwójka bez sternika: Krzysztof Pawłowski, Kamil Lewandowski, tr. P. Sałkowski

Juniorzy młodsi:

II m (4): czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Patryk Zajączkowski, Sebastian

                                                  Smoliński, Piotr Witkowski, trener Jerzy Podsędek,

III m (3): ósemka: Mateusz Kwasiborski, Wiktor Budnicki, Piotr Witkowski, Marcin

                              Makowski, Bartek Śniegocki, Sylwester Kaczmarek, Damian Grudziński,

                              Adrian Wiśniewski, sternik Łukasz Gołębiewski,

                              Trenerzy: A. Petrykowski, J. Podsędek

III m (3): czwórka bez sterniczki: Aleksandra Markowska, Oliwia Nowak, Andżelika

                                                       Kapuścińska, Patrycja Szoplik, tr. Petrykowski, Podsędek,

IV m (5): czwórka podwójna: Patrycja Szoplik, Oliwia Nowak, Aleksandra Markowska

                                                Natalia Sikorska, tr. Andrzej Petrykowski, Podsędek

IV m (4): czwórka bez sternika: Adrian Wiśniewski, Damian Grudziński, Marcin Makowski,

                                                    Adrian Strzeszewski, tr. Petrykowski, Podsędek,

VI m (8): czwórka podwójna: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Bartek Śniegocki,

                                                Mateusz Kwasiborski, trener Andrzej Petrykowski

Młodzicy:

IV m(5): czwórka podwójna ze sterniczką: Natalia Bartkowski, Katarzyna Kamińska, Beata

                                                                 Trzeciak, Wiktoria Niedzielska, sterniczka Oliwia

                                                                 Wyrzykowska, trener Krzysztof Kamiński

V m (6): czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Nowak, Piotr Sawicki, Hubert Gajewski,

                                                                     Kamil Krusiewicz, sternik Sebastian Pankowski,

                                                                     Trener Krzysztof Kaliński.

VI m (6): czwórka ze sternikiem chłopców: Konrad Jamowski, Bartłomiej Kupich,

                                                                      Jan Domeradzki, Michał Bałdyga,

                                                                      st. Henryk de Veerd, tr. K. Kaliński

Regaty z okazji otwarcia nowej przystani WTW Włocławek – 11 maja 2014

II m (3): ósemka juniorów młodszych: Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, Sebastian

                                                               Smoliński, Patryk Zajączkowski, Damian Grudziński,

                                                               Sebastian Graczyk, Piotr Witkowski, Adrian

                                                               Wiśniewski, sternik Michał Sobiecki, tr. J. Podsędek

II m (8): jedynka juniorów młodszych: Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek,

I m (3): sztafeta na ergometrze: Bartłomiej Donarski, Patryk Zajączkowski, Mateusz

                                                   Cywiński, Piotr Witkowski, tr. Jerzy Podsędek

Międzynarodowe Regaty Seniorów A i B w Duisburgu (16-18.05.2014)

17 maja

V m (6): ósemka POL: Damian Salak, Łukasz Krajewski, Damian Plewiński + PZTW,

                                     tr. Jacek Karolak

18 maja

III m (5): ósemka POL: Damian Salak, Łukasz Krajewski, Damian Plewiński + PZTW

Mistrzostwa Europy Juniorów w Hazelwinkel / BEL  23-25.05.2014

VI m (12) – czwórka bez sternika POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + AZS T-ń

                                                                Tr. Piotr Sałkowski

Centralne Wiosenne Regaty Juniorów w Kruszwicy

31.05-01.06.2014

Finały 31 maja

II m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Piotr Szczepański, Kamil Kamiński,

                   Trener Piotr Sałkowski,

VI m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Igor Smoliński, MarcinKrysiński,

                    Trener Bogdan Zalewski,

VIII m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Patryk Pełka, Damian

                        Rutkowski, trener Bogdan Zalewski,

XIV m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Krzysztof Pawłowski, Michał

                        Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,

XVI m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Kamil Lewandowski Mateusz

                       Goliszewski, trener Piotr Sałkowski.

Finały 1 czerwca

I m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Piotr Szczepański, Kamil Kamiński

                                                                                            + BTW, tr. Piotr Sałkowski,

I m (7) – czwórka bez sternika juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Bartłomiej

               Donarski, Mateusz Cywiński, Patryk Zajączkowski, Sebastian Smoliński,

               Trener Jerzy Podsędek.

I m (5) – czwórka ze sternikiem dziewcząt: Beata Trzeciak, Katarzyna Kamińska, Wiktoria

               Niedzielska, Natalia Bartkowska, sternik Sebastian Pankowski, trener K. Kaliński,

II m (7) – czwórka ze sternikiem chłopców: Kamil Krusiewicz, Hubert Gajewski, Michał

                Bałdyga, Jan Domeradzki, sternik Henryk De Weerd, tr. Krzysztof Kaliński,

 IV m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Igor Smoliński, Patryk Pełka,

                     Damian Rutkowski, Marcin Krysiński, tr. Bogdan Zalewski,

IV m (4) – czwórka bez sterniczki juniorek młodszych (kwalifikacyjny): Patrycja Szoplik,

                  Oliwia Nowak, Dominika Kolankiewicz, Andżelika Kapuścińska, trenerzy:

                  Andrzej Petrykowski i Jerzy Podsędek,

V m (7) – czwórka bez sternika juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Damian

                 Grudziński, Adrian Wiśniewski, Piotr Witkowski, Sebastian Graczyk,                               

                 trener Jerzy Podsędek,

V m (20) – jedynka juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Michał Sobiecki,

                   trener Jerzy Podsędek

VI m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Mateusz Goliszewski, Krzysztof

                     Pawłowski, Michał Lewandowski, Kamil Lewandowski, tr. Piotr Sałkowski,

VI m (10) – czwórka podwójna juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Bartłomiej

                    Śniegocki, Marcin Makowski, Marek Gęsicki, Sylwester Kaczmarek, trener

                    Andrzej Petrykowski,

VIII m (9) – dwójka podwójna juniorek młodszych (kwalifikacyjny): Natalia Sikorska,

                     Aleksandra Markowska, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Jerzy Podsędek,

XII m (14) – dwójka podwójna juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Mateusz

                      Kwasiborski, Adrian Strzeszewski, trener Andrzej Petrykowski,

Regaty Międzynarodowe Nadziei Olimpijskich „ Olimpic Hopes”

Poznań, 6 czerwca 2014.

III m (3) – czwórka bez sternika POL: Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, Patryk

                 Zajączkowski, Sebastian Smoliński, trener Jerzy Podsędek.

Mistrzostwa Polski Seniorów

Poznań 7-8 czerwca 2014 r.

II m (6) – dwójka ze sternikiem: Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, sternik Kamil

                Gurzkowski, trener Jacek Karolak

III m (6) – czwórka z sternikiem: Łukasz Krajewski, Damian Plewiński, Damian Salak, Rafał

                   Zajkowski, sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak. K. Kaliński,

IV m (5) – ósemka: Damian Salak, Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, Piotr Buchalski,

                  Kamil Zajkowski, Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, Leszek Szczerbowski,

                  Sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak, K. Kaliński

VI m (6) – czwórka bez sternika: Konrad Pudlik, Piotr Buchalski, Adrian Pawłowski,

                  Leszek Szczerbowski, tr. J. Karolak i K. Kaliński

Międzynarodowe Regaty Seniorów w Ratzeburgu / Niemcy

14-15.06.2014

Sobota 14 czerwca

II m (3) – czwórka bez sternika: Damian Plewiński + Damian Fechlau (Wisła Grudziądz),

                Szymon Kuczkowski (ZAS Toruń), Tomasz Rachwał (Posnania)

III m (6) – ósemka: Damian Salak, Łukasz Krajewski + PZTW

Niedziela 15 czerwca

III m (7) – ósemka: Damian Plewiński, Damian Salak + PZTW

V m (5) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski + Damian Krawitowski (AZS Toruń), +

                + Dawid Romanowski i Rafał Kowalczyk (AZS Gorzów)

Międzynarodowe Warsztaty Wioślarskie

Otwarte Mistrzostwa Miasta i Powiatu Kaliskiego

Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego

Kalisz: 14.06.2014

III m (4): czwórka ze sterniczką młodziczek: Natalia Bartkowska, Katarzyna Kamińska,

             Wiktoria Niedzielska, Lidia Lewandowska, st. Igor Nowak. Tr. Krzysztof Kaliński

III m (4): czwórka ze sternikiem młodzików: Kamil Krusiewicz, Hubert Gajewski, Piotr

              Sawicki, Igor Nowak, st. Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński

VI m (6): dwójka młodzików: Jan Domeradzki, Michał Bałdyga. Trener Krzysztof Kaliński.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu … [nazwa podmiotu] z siedzibą pod adresem ….
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

d)      ….

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

f)       ….

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.
    http://wszystkoociasteczkach.pl/