Wyniki zbiorcze zawodników PTW i SMS Płock w sezonie 2016.

XXV Mistrzostwa Polski Na Ergometrze Wioślarskim

Wrocław – 31.01.2016 (Zawody Kontrolne na Ergometrze Wioślarskim)

Juniorki (startowało 60 zawodniczek)

XXIX m – Wiktoria Dziwota (7:50,7)

XXXVIII – Lidia Lewandowska (7:57,4)

XLIV – Katarzyna Kamińska (8:04,2)

LX – Oliwia Nowakowska (8:53,9)

Juniorzy (startowało 107 zawodników)

I m – Bartłomiej Donarski (6:15,3)

V m – Jan Domeradzki (6:24,6)

VIII m – Jakub Aleksandrowicz KTW (6:26,1)

XII m– Rafał Pietrasiak (6:30,9)

XX m – Marek Gęsicki (6:34,4)

XXXVI m – Sylwester Kaczmarek (6:42,2)

LII m – Patryk Zajączkowski (6:48,3)

LIV m – Mateusz Cywiński (6:48,8)

LXX m – Wiktor Budnicki (6:55,8)

LXXI m – Kamil Krusiewicz (6:56,8)

LXXIII m – Patryk Ciechomski (6:57,2)

LXXVIII m – Jakub Bartkowiak KTW (6:58,5)

LXXXVII m – Michał Dworakowski (7:03,5)

Seniorzy – kategoria open (startowało 66 zawodników)

XXVIII m – Łukasz Krajewski (6:12,6), trener Jacek Karolak

XXX m – Marcin Krysiński (6:14,5), trener Jacek Karolak

XXXII m – Piotr Szczepański (6:15,9), trener Jacek Karolak

XXXVIII m – Adrian Pawłowski (6:19,2), trener Jacek Karolak

DNS – Adam Witczak, trener Jacek Karolak

DNS – Kamil Lewandowski, trener Jacek Karolak

 Klasyfikacja klubowa: 51 pkt. – VIII m

Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe w Warszawie – 16.04.2016

III m (9): 1x MJ/ I m (4): 1x MJM – Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

IV m (12): 2- MA/ III m (8): 2- MB – Adrian Pawłowski (RTW), Łukasz Krajewski,

                                                              trener Jacek Karolak

VI m (12): 2- MA / IV m (8): 2- MB – Kamil Lewandowski, Piotr Szczepański,

                                                                trener Jacek Karolak

DNS: Marcin Krysiński (1x MA/MB) – kontuzja nadgarstka (wypadek przy przenoszeniu

                                                                  łodzi)

Centralne Kontrolne Regaty Seniorów i Juniorów w Poznaniu

29.04 –01.05.2016

SENIORZY

II; III; II m(12) 2- MA/ I; II; II m (8) 2- MB: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski,

                                                                         tr. J. Karolak,

VII; VII; VI m (12) 2- MA/ V; V; IV m (8) 2- MB: Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski,

                                                                                    tr. J. Karolak,

XI; XI; X m (12) 2- MA/ VIII; VIII; VII m (8) 2-  MB: Kamil Lewandowski, Mateusz

                                                                                          Goliszewski tr. J. Karolak,

XVI; XVII; XV m (25) 1xMa/ XI; XII; XI m (19) 1x MB: Marcin Krysiński, trener Jacek

                                                                                               Karolak

JUNIORZY

II; I; III m (27) 2- MJ: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW),

                              trener Jerzy Podsędek

III; III; VI m (27) 2- MJ: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek

X; X; VIII m (27) 2- MJ: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW),

                                          trener Jerzy Podsędek

XIX; XIX; XVIII m (27) 2- MJ: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, trener A. Petrykowski

3 x XXVII m (27) 2- MJ: Wiktor Budnicki, Michał Dworakowski, trener A. Petrykowski.

JUNIORZY MŁODSI

II; II; III m (39) 1x MJM: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

VIII; IX; VII m (12) 2- KJM: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska, trener K. Kaliński,

VII; XI; XI m (16) 2- MJM: Michał Bałdyga, Kamil Krusiewicz, trener Krzysztof Kaliński,

XI; X; XIII m (16) 2- MJM: Rafał Pietrasiak, Patryk Ciechomski, trener Krzysztof Kaliński,

XXI; XIX; XXIV m (32) 1x KJM: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,

XXV; XVII, XIII m (32) 1x KJM: Wiktoria Dziwota, trener Piotr Sałkowski

Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium: 7-8 maja 2016.

7 maja:

XIV m(25): 4- POL: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS) + PZTW

                     trener Jerzy Podsędek   (IX m czasowo)

XVIII m (25): 4- POL: Mateusz Cywiński, Michał Sobiecki, + PZTW, trener J. Podsędek,

                       (16 czas)

8 maja:

IX m (9): 8+ POL: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS), Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, sternik Henryk de Weerd (tr. J. Podsędek), (6 m czasowo)

Miedzynarodowe Regaty Seniorów w Ghent (Gandawa): 7-8 maja 2016

III m (4): 8+ POL: Łukasz Krajewski + PZTW, tr, J.

Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy – 7 maja 2016.

Juniorzy

III m (5) - czwórka bez sternika: sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Piotr Witkowski,

                 Patryk Zajączkowski, trenerzy: Andrzej Petrykowski, Jerzy Podsędek,

IV m (4) - dwójka bez sternika: Marek Gęsicki, Sylwester Kaczmarek, tr. A. Petrykowski,

Juniorzy młodsi:

I m (2) – czwórka bez sterniczki: Justyn Leśkiewicz, Lidia Lewandowska, Samanta

               Kopcińska, Oliwia Rogoda, trener Piotr Sałkowski,

I m (4) – czwórka bez sternika: Kamil Krusiewicz, Rafał Pietrasiak, Michał Bałdyga, Patryk

                Ciechomski, trener Krzysztof Kaliński,

II m (6) – jedynka juniorek młodszych: Wiktoria Dziwota, trener Piotr Sałkowski,

II m (6) – dwójka bez sternika: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński,

III m (6) – jedynka juniorek młodszych: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,

III m (4) – ósemka juniorek młodszych: Justyna Leśkiewicz, Lidia Lewandowska, Samanta

                  Kopcińska, Oliwia Rogoda, Adrianna Wolak, Aleksandra Kołodziejska,

                  Aleksandra Marcinkowska, Justyna Bentlewska, sternik Jakub Opasiński,

                  trener Piotr Sałkowski,

IV m (12) – dwójka podwójna juniorek młodszych: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska,

                    Trener Piotr Sałkowski,

IV m (4) – czwórka ze sternikiem: Alan Jabłoński, Eryk Ciesielski, Mateusz Kurowski,

                  Miłosz Kalota, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski,

V m (6) – dwójka bez sternika: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, trener Piotr

                 Sałkowski,

VI m (12) – dwójka podwójna juniorek młodszych: Aleksandra Marcinkowska, Justyna

                    Bentlewska, trener Piotr Sałkowski,

VI m (6) - ósemka juniorów młodszych: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Alan

                 Jabłoński, Eryk Ciesielski, Mateusz Kurowski, Miłosz Kalota, Filip Ochenkowski

                 Olgierd Budnicki, Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski,

VI m (6) – dwójka bez sternika: Rafał Pietrasiak, Patryk Ciechomski, trener K. Kaliński.

Regaty Międzynarodowe Nadziei Olimpijskich „ Olimpic Hopes”

Brno/Czechy, 20 maja 2016.

I m (4) – dwójka podwójna POL: Jan Domeradzki + PZTW, trener Krzysztof Kaliński.

VIII Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim

Płock, 21-22.05.2016 r.

II m (11) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski,

                   Marcin Krysiński  trener Jacek Karolak

III m (5) – ósemka mężczyzn: Michał Lewandowski, Kamil Lewandowski, Bartłomiej

                  Donarski, Krzysztof Pawłowski, Piotr Szczepański, Łukasz Lewandowski, Łukasz

                  Krajewski, Mateusz Goliszewski, sternik Jakub Opasiński, trener J. Karolak

IV m (11) – czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, Michał Sobiecki,

                     Jakub Aleksandrowicz,  trener Jerzy Podsędek

IV m (9) – dwójka bez sternika: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Jacek Karolak

V m (5) – ósemka mężczyzn: Miłosz Ziemkiewicz, Mateusz Kurowski, Igor Skowyrski,

                 Mateusz Łęgowik, Filip Pędzierski, Bartłomiej Franke, Alan Jabłoński, Eryk

                 Ciesielski, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

VII m (16) – Jedynka mężczyzn: Marcin Krysiński, trener J. Karolak

VIII m (11) – czwórka bez sternika: Patryk Zajączkowski, Piotr Witkowski, Sylwester

                        Kaczmarek, Marek Gęsicki, trenerzy Andrzej Petrykowski, Jerzy Podsędek

X m (11) – czwórka bez sternika: Patryk Ciechomski, Patryk Krusiewicz, Rafał Pietrasiak,

                 Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński,

XI m (11) - czwórka bez sternika: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Eryk Ciesielski,

                    Alan Jabłoński, trener Piotr Sałkowski

XXXXIII Memoriał Juliusza Kawieckiego

Płock, 21-22.05.2015

Młodzicy:

I m (2) - czwórka chłopców: Jakub Boryszewski, Kacper Klujew, Wiktor Igielski,

               Jakub Pszczółkowski, trener Bogdan Zalewski,

I m (15) – jedynki mini chłopców: Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

II m (2) – czwórka chłopców: Mateusz Kostun. Mateusz Boniecki, Bartosz Malinowski,

                 Norbert Schembri, trener Bogdan Zalewski.

II m (2) – dwójka dziewcząt: Roksana Gabryszewska, Natalia Bielicka, trener B. Zalewski

IV m (15) – jedynki mini chłopców: Wiktor Igielski, trener Bogdan Zalewski,

IV m (12) – jedynki mini dziewcząt: Paulina Gołębiewska, trener Andrzej Petrykowski,

VI m (15) – jedynki mini chłopców: Jakub Boryszewski, trener Bogdan Zalewski,

VI m (15) – jedynki mini dziewcząt: Roksana Gabryszewska, trener Bogdan Zalewski,

VIII m (15) – jedynki mini chłopców: Jakub Pszczółkowski, trener Bogdan Zalewski,

X m (15) – jedynki mini dziewcząt: Natalia Bielicka, trener Bogdan Zalewski,

XII m (15) – jedynki mini chłopców: Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,

XIII m (15) – jedynki mini chłopców: Bartosz Malinowski, trener Bogdan Zalewski,

XIV m (15) – jedynki mini chłopców: Kacper Klujew, trener Bogdan Zalewski,

XV m (15) – jedynki mini chłopców: Mateusz Kostun, trener Bogdan Zalewski,

Juniorzy, Juniorzy młodsi:

I m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Michał Sobiecki, Mateusz

                  Cywiński, trener Jerzy Podsędek,

I m (3) – dwójka podwójna juniorek: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska, trener Piotr

               Sałkowski,

II m (6) – jedynka juniorek: Wiktoria Dziwota, trener Piotr Sałkowski

II m (4) – dwójka bez sterniczki: Oliwia Nowakowska, Justyna Leśkiewicz, trener Piotr

                 Sałkowski,

II m (6) – czwórka ze sternikiem: Piotr witkowski, Patryk Zajączkowski, Sylwester

                Kaczmarek, Marek Gęsicki, sternik Sebastian Rutkowski, trenerzy: Andrzej

                Petrykowski, Jerzy Podsędek,

III m (6) – jedynka juniorek: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski

III m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Bartłomiej Donarski, Jakub

                    Aleksandrowicz, trener Jerzy Podsędek,

III m (4) – dwójka podwójna juniorów: Miłosz Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, trener Piotr

                  Sałkowski,

III m (6) – czwórka ze sternikiem: Wikto Budnicki, Jakub Bartkowiak, Michał Dworakowski,

                  Damian Kurzyński, sternik Łukasz Gołębiewski, trener Andrzej

                  Petrykowski,

III m (3) – dwójka podwójna juniorek: Justyna Bentlewska, Aleksandra Marcinkowska, trener

                  Piotr Sałkowski,

II m (4) – dwójka bez sterniczki: Aleksandra Marcinkowska, Justyna Bentlewska, trener Piotr

                 Sałkowski,

IV m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Piotr Witkowski, Patryk

                     Zajączkowski, trener Jerzy Podsędek,

IV m (4) – dwójka podwójna juniorów: Bartłomiej Franke, Olgierd Budnicki, trener Piotr

                   Sałkowski,

IV m (4) – dwójka bez sterniczki: Adrianna Wolak, Samanta Kopcińska, trener Piotr

                  Sałkowski,

IV m (6) – czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Rafał Pietrasiak,

                   Patryk Ciechomski, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Krzysztof Kaliński,

V m (5) – jedynka juniorów: Wiktor Budnicki, trener Andrzej Petrykowski,

VI m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Marek Gęsicki, Sylwester

                     Kaczmarek, trener Andrzej Petrykowski,

VI m (6) – czwórka ze sternikiem: Filip Pędzierski, Igor Skowyrski, Bartłomiej Maroński,

                   Filip Ochenkowski, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski,

VII m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Wiktor Budnicki, Jakub

                      Bartkowiak, trener Jerzy Podsędek, Andrzej Petrykowski,

VIII m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Michał Bałdyga, Kamil

                        Krusiewicz, trener Krzysztof Kaliński,

IX m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Rafał Pietrasiak, Patryk

                     Ciechomski, trener Krzysztof Kaliński,

X m (13) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Michał Dworakowski, Adam

                   Orzechowski, trener Andrzej Petrykowski,

XI m (I3) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Mateusz Łęgowik, Miłosz

                    Ziemkiewicz, trener Piotr Sałkowski,

XII m (I3) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Alan Jabłoński, Eryk Ciesielski,

                     trener  Piotr Sałkowski,

XIII m (I3) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Miłosz Kalota, Mateusz

                      Kurowski, trener Piotr Sałkowski,

Mastersi:

I m (4) – ósemka: Marek Chądzyński, Henryk Szlachta, Jan Skowroński, Bogdan Guzior,

                 Zbigniew Półtorak, Dariusz Rudziński, Kamil Wodzyński, Jarosław Filiński

                Sternik Jakub Opasiński

I m (3) – czwórka bez sternika: Marek Chądzyński, Henryk Szlachta, Kamil Wodzyński,

               Dariusz Rudziński, 

I m (3) – dwójka bez sternika: Henryk Szlachta, Marek Chądzyński

II m (3) – dwójka bez sternika: Kamil Wodzyński, Dariusz Rudziński,

II m (3) – czwórka bez sternika: Jan Skowroński, Bogdan Guzior, Zbigniew Półtorak,

                 Jarosław Filiński

III m (3) – dwójka bez sternika: Jan Skowroński, Bogdan Guzior,

VI m (9) – jedynka : Jan Skowroński,

Regaty Długodystansowe Regaty Ósemek na Warcie.

Poznań, 28.05.2016 r.

II m (7): ósemka: Michał Sobiecki, Łukasz Lewandowski, Bartłomiej Donarski, Mateusz

              Cywiński, Kamil Lewandowski, Kamil Kamiński, Patryk Zajączkowski, Mateusz

              Goliszewski, sternik Jakub Opasiński, trener Jacek Karolak, Jerzy Podsędek

Międzynarodowe Regaty Seniorów w Ratzeburgu / Niemcy

4-5.06.2016

Sobota 4 czerwca

III m (4) – ósemka POL: Łukasz Krajewski, Piotr Szczepański + PZTW

 IV m (4) – Czwórka bez sternika POL: Krzysztof Pawłowski + PZTW

Niedziela 5 czerwca

III m (7) – ósemka: Łukasz Krajewski + PZTW

IV m (4) – czwórka bez sternika: Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski + PZTW

Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów w Kruszwicy

25-26.06.2016

Sobota25.06

MJ – biegi kontrolne

II m (27) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek,

V m (27) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS)

                   trener Jerzy Podsędek

IX m (27) – dwójka bez sternika: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),

                     Trener J. Podsędek

XIII m (35) – jedynka juniorów (MJM): Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

                     Trener J. Podsędek

XVI m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, trener

                       Andrzej Petrykowski,

                     Trener J. Podsędek

XVIII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Patryk Ciechomski, Kamil Krusiewicz

                           Trener Krzysztof Kaliński,

                     Trener J. Podsędek

XXII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Wiktor Budnicki, Rafał Pietrasiak, trenerzy:

                         Andrzej Petrykowski i Krzysztof Kaliński,

                     Trener J. Podsędek

XXIV m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Patryk Zajączkowski, Michał Dworakowski,

                          Trenerzy: Jerzy Podsędek, Andrzej Petrykowski,

XXVII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz,

                           Trener Piotr Sałkowski. 

MJM/ KJM

II m (3) – czwórka ze sternikiem juniorów młodszych: Mateusz Kurowski, Eryk Ciesielski,

                 Miłosz Kalota, Alan Jabłoński, sternik Sebastian Rutkowski, tr. P. Sałkowski,  

III m (7) – jedynka juniorek młodszych: Wiktoria Dziwota, trener Piotr Sałkowski

IV m (7) – jedynka juniorek młodszych: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,

DZ/ CH

II m (2) – czwórka ze sternikiem chłopców: Jakub Pszczółkowski, Kacper Klujew, Jakub

                 Boryszewski, Wiktor Igielski, sternik Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,

Niedziela 26.06

MJbiegi kontrolne

I m (16) – czwórka bez sternika: Mateusz Cywiński, Michał Sobiecki, Bartłomiej Donarski,

                  Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS), trener Jerzy Podsędek,

V m (24) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki + Krzysztof Kasparek, (AZS

                    Kraków), trener Krzysztof Kaliński,

VII m (16) – czwórka bez sternika: Marek Gęsicki, Rafał Pietrasiak, Wiktor Budnicki,

                      Sylwester Kaczmarek, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Krzysztof Kaliński

X m (16) – czwórka bez sternika: Michał Dworakowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),

                   Piotr Witkowski, Patryk Zajączkowski, trenerzy Jerzy Podsędek, A. Petrykowski,

XI m (15) – dwójka podwójna juniorek: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska,

                     Trener Piotr Sałkowski,

XVI m (16) – czwórka bez sternika: Kamil Krusiewicz, Patryk Ciechomski -+ AZS Toruń,

                        Trener Krzysztof Kaliński.

DZ/ CH

II m (2) – czwórka ze sternikiem chłopców: Jakub Pszczółkowski, Kacper Klujew, Jakub

                 Boryszewski, Wiktor Igielski, sternik Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,

Mistrzostwa Europy Juniorów w Trokach / LIT:  9-10.07.2016

IX m (10) – ósemka juniorów POL: Bartłomiej Donarski, Michał Sobiecki,

                     Mateusz Cywiński,Jakub Aleksandrowicz, sternikJakub Opasiński,

                     Trener Jerzy Podsędek

Mistrzostwa Polski Juniorów w Poznaniu. 16-17 lipca 2016 r.

II m (9) – czwórka bez sternika: Mateusz Cywiński, Bartłomiej Donarski, Michał Sobiecki,

                Jakub Aleksandrowicz (SMS-KTW) ,trener Jerzy Podsędek.

II m (6) – czwórka ze sternikiem: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Jakub Bartkowiak

                (KTW-SMS), Piotr Witkowski, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Andrzej

                Petrykowski i Jerzy Podsędek,

III m (11) – Dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS),

                    trener Jerzy Podsędek

IV m (7) – dwójka ze sternikiem: Wiktor Budnicki, Patryk Zajączkowski, sternik Sebastian

                  Rutkowski, trenerzy: Andrzej Petrykowski, Jerzy Podsędek,

V m (11) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek,

V m (5) – ósemka: Michał Dworakowski, Marek Gęsicki, Wiktor Budnicki, Sylwester

                 Kaczmarek, Adam Orzechowski, Piotr Witkowski, Damian Kurzyński, Patryk

                 Zajączkowski, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Jerzy

                 Podsędek.

XI m (11) – dwójka bez sternika: Michał Dworakowski, Damian Kurzyński, trener Andrzej

                    Petrykowski.       

              

                         III m w punktacji klubowej męskiej (43,6 pkt)

                        VI m w punktacji klubowej łącznej (43,6 pkt)

                       Punktacja Dzieci i Młodzieży (43,6 pkt)

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kruszwicy: 23-24.07.2016

II m (6) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski,

                 Marcin Krysiński, trener Jacek Karolak

III m (8) – dwójka bez sternika: Marcin Krysiński, Mateusz Goliszewski, trener J. Karolak,

IV m (5) – czwórka ze sternikiem: Łukasz Krajewski, Krzysztof Pawłowski, Kamil

                  Lewandowski, Mateusz Goliszewski, sternik Mateusz Boniecki, trener: Jacek

                  Karolak.

V m (8) – dwójka bez sternika: Kamil Lewandowski, Krzysztof Pawłowski, trener

                 Jacek Karolak.

Ogółem PTW 6 zawodników – 69 pkt. w punktacji klubowej męskiej

                                                                     

 (53 pkt. WSDz i M)

Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW.

(Mistrzostwa Polski Młodzików).  Kruszwica 23- 24.07.2016 r.

III m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Wiktor Igielski, Jakub Pszczółkowski, Kacper

                  Klujew, Krystian Dragan, sternik Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,

IV m (11) – dwójka dziewcząt: Natalia Bielicka, Roksana Gabryszewska, trener B. Zalewski

V m (12) – czwórka bez sternika chłopców: Mateusz Kostun, Jakub Boryszewski, Roman

                   Drużyński, Bartosz Malinowski, trener Bogdan Zalewski.

Ogółem PTW 11 zawodników – 9 pkt.  

                         - dziewczęta: 3 pkt.

                         - chłopcy: 6 pkt.)

Coupe de la Jeunesse – Poznań: 30-31.07.2016

VII (10); VIII m (10) – dwójka podwójna POL:  Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

                                      + Krzysztof Kasperek (AZS Kraków)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kruszwicy

(Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). 4-7 sierpnia 2016 r.

I m (11) – czwórka ze sternikiem: Jan Domeradzki, Rafał Pietrasiak, Kamil Krusiewicz,

                 Patryk Ciechomski, sternik Henryk de Weerd, trener Krzysztof Kaliński.

III m (9) – czwórka bez sterniczki: Oliwia Nowakowska, Wiktoria Dziwota, Justyna

                  Leśkiewicz, Aleksandra Kołodziejska, trener Piotr Sałkowski.

IV m (7) – ósemka juniorek młodszych: Oliwia Nowakowska, Wiktoria Dziwota, Aleksandra

                  Kołodziejska, Aleksandra Marcinkowska, Adrianna Wolak, Justyna Leśkiewicz,

                 Justyna Bentlewska, Oliwia Rogoda, sterniczka Aleksandra Idzikowska, trener

                 Piotr Sałkowski,

IV m (9) – czwórka bez sternika: Kamil Krusiewicz, Patryk Ciechomski, Rafał Pietrasiak,

                  Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński,

V m (22) – jedynka juniorów młodszych: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

V m (5) – ósemka juniorów młodszych: Alan Jabłoński, Eryk Ciesielski, Mateusz Łęgowik,

                 Mateusz Kurowski, Filip Pędzierski, Igor Skowyrski, Miłosz Ziemkiewicz,

                 Bartłomiej Maroński, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski,

IX m (9) – czwórka bez sterniczki: Aleksandra Marcinkowska, Oliwia Rogoda, Adrianna

                  Wolak, Natalia Dublas, trener Piotr Sałkowski,

X m (11) – czwórka ze sternikiem: Alan Jabłoński, Mateusz Łęgowik, Eryk Ciesielski,

                   Mateusz Kurowski, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski,   

XI m (11) – czwórka podwójna ze sternikiem: Bartłomiej Franke, Filip Ochenkowski,

                    Olgierd Budnicki, Filip Pędzierski, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr

                    Sałkowski,

                      

                     

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata

Rotterdam: 20-28.08.2016

XI m (13) –ósemka POL: Łukasz Krajewski + PZTW, tr. J. Karolak

Mistrzostwa Świata Juniorów

Rotterdam: 23-28.08.2016

XIV m (14) – czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-

                       SMS) + PZTW, trener Jerzy Podsędek

Akademickie Mistrzostwa Świata

Poznań: 2-4.09.2016

III m (8) – ósemka POL: Łukasz Krajewski + PZTW

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów

Kraków, 17.09.2016.

Seniorzy:

I m (2) – czwórka bez sternika juniorów: Patryk Zajączkowski, Wiktor Budnicki, Sylwester

               Kaczmarek, Marek Gęsicki,  trenerzy: Andrzej Petrykowski, Jerzy Podsędek ,

II m (2) – czwórka bez sternika Juniorów: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, Bartłomiej

                 Donarski, Piotr Witkowski, trener Jerzy Podsędek,

II m (4) – Jedynka juniorów: Jan Domeradzki, trener Wojciech Jankowski.

II m (3) – dwójka bez sternika Juniorów: Jakub Aleksandrowicz, Jakub Bartkowiak, trener

                  Jerzy Podsędek

VIII m (9) – jedynka seniorów: Marcin Krysiński, trener Jacek Karolak

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Iława, 17-18.09.2016

I m (7) – dwójka chłopców: Jakub Pszczółkowski, Bartosz Malinowski, tr. Bogdan Zalewski,

I m (5) – dwójka dziewcząt: Roksana Gabryszewska, Natalia Bielicka, tr. Bogdan Zalewski,

I m (7) – czwórka chłopców: Kacper Klujew, Wiktor Igielski, Jakub Boryszewski, Bartosz

               Malinowski, trener Bogdan Zalewski,

II m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Kacper Klujew, Mateusz Kostun, Roman

                 Drużyński, Jakub Boryszewski, st. Mateusz Boniecki, trener Bogdan Zalewski,

III m (7) – jedynka chłopców: Jakub Pszczółkowski, trener Bogdan Zalewski.

Razem 12 pkt. – II m.    12 pkt w WSDziM

Międzynarodowe Regaty Juniorów Baltic Cup,

Hamburg, 1-2.10.2016

III m/ IV m (8) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki + PZTW, trener Krzysztof

                             Kaliński. Wojciech Jankowski

Mistrzostwa Polski Seniorów

Poznań, 1-2.10.2016

III m (7) – dwójka ze sternikiem: Łukasz Krajewski, Piotr Witkowski

                  Sternik Jakub Opasiński, trener Jacek Karolak.

VI m (11) – czwórka bez sternika: Michał Sobiecki, Jakub Aleksandrowicz,

                    Marcin Krysiński, Bartłomiej Donarski, trener Jacek Karolak

Centralne Kontrolne Regaty Jesienne w Poznaniu: 22-23.10.2016

2- KJ/KJM

X, XI, IX m (15)  - dwójka bez sterniczki: Kołodziejska Aleksandra, Marcinkowska

                                Aleksandra, trener Piotr Sałkowski,

XII, XIV, XIV m (15) / III, III; III (4) – dwójkabez sterniczki: Oliwia Nowakowska, Justyna

                                                                 Leśkiewicz, trener Piotr Sałkowski

1x KJ/KJM

XXXVI; XXIV, XXV m (58) / X, X, VI m (19) – jedynka juniorek.: Wiktoria Dziwota,

                                                                                 Trener Piotr Sałkowski.

2- MJ/MJM

XI; IX; VII m (31) - dwójka bez sternika juniorów: Kaczmarek Sylwester, Marek Gęsicki,

                                  trener Andrzej Petrykowski

XIII; XVI; XVII m (31) - dwójka bez sternika juniorów: Wiktor Budnicki, Rafał Pietrasiak

                                          Trenerzy: Wojciech Jankowski, Andrzej Petrykowski 

XVI; XVIII; XVIII m (31) - dwójka bez sternika juniorów: Kamil Krusiewicz, Patryk

                                               Ciechomski, trener Wojciech Jankowski,

XXVII; XXV; XXIII (31) / VII; V; III m (10) - dwójka bez sternika juniorów mł.: Mateusz

                                                                       Łęgowik, Eryk Ciesielski, trener Piotr Sałkowski,

 XXX; XXXI; XXXI (31) / IX; X; X (10) - dwójka bez sternika Juniorów/ juniorów mł.: Igor

                                                              Skowyrski, Mateusz Kurowski, trener Piotr Sałkowski

1x MJ

XII; IX; V m (53) – jedynka juniorów: Jan Domeradzki, trener Wojciech Jankowski.

2- MA/ MB

V; II, DNS m (23) / I; I; DNS m (12) - dwójka bez sternika mężczyzn: Krajewski Łukasz,

                                                                Pawłowski Adrian, trener Jacek Karolak

XIV, XII; XI m (23) / VI; VI; V m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Michał Sobiecki,

                                                                    Piotr Witkowski, tr. J. Karolak

XV; XV; XIV m (23) / VII; IX; VIII m (14) - dwójka bez sternika mężczyzn: Krysiński

                                                              Marcin, Donarski, Bartłomiej, trener Jacek Karolak

XVIII, XIII, XIII m (23) / IX, VII, VII m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Jakub

                                        Aleksandrowicz, Jakub Bartkowiak (obaj KTW-SMS), tr. J. Karolak

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych na Ergometrze Wioślarskim

Gdańsk, 03.12.2016

I m  - Jan Domeradzki (6:15,7)

II m – Rafał Pietrasiak (6:19,9)

Wyniki zbiorcze zawodników PTW i SMS Płock w sezonie 2015.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim

Mistrzostwa Europy na Ergometrze Wioślarskim

Szczecin – 31.01.2015 (Zawody Kontrolne na Ergometrze Wioślarskim)

Juniorzy

III m (119) – Marcin Krysiński (6:18,9)

VI m (119) – Bartłomiej Donarski (6:24,5)

VII m (119) – Jakub Aleksandrowicz KTW (6:24,8)

X m (119) – Damian Rutkowski (6:31,9)

XV m (119) – Patryk Pełka (6:34,2)

XXX m (119) – Jan Domeradzki (6:39,4)

XXXV m (119) – Marek Gęsicki (6:41,3)

XLV m (119) – Piotr Witkowski (6:46,5)

XLVI m (119) – Jakub Bartkowiak KTW (6:46,9)

LXX m (119) – Patryk Zajączkowski (6:56,9)

LXXIV m (119) – Sylwester Kaczmarek (6:57,1)

LXXVIII m (119) – Mateusz Cywiński (6:58,7)

IC m (119) – Michał Bałdyga (7:13,9)

Seniorzy – waga lekka

XXVII m (37) – Mateusz Goliszewski (6:44,0), trener Jacek Karolak

Seniorzy – kategoria open

XXXI m (86) – Damian Salak (6:09,7), trener Jacek Karolak

XLV m (86) – Łukasz Krajewski (6:19,5), trener Jacek Karolak

LIII m (86) – Adrian Pawłowski (6:24,5), trener Jacek Karolak

LXVI m (86) – Leszek Szczerbowski (6:30,8), trener Jacek Karolak

LXVII m (86) – Kamil Lewandowski (6:32,9), trener Jacek Karolak

 LXIX m (86) – Kamil Kamiński (6:33,6), trener Jacek Karolak

LXXII m (86) – Piotr Szczepański (6:36,4), trener Jacek Karolak

LXXIV m (86) – Michał Lewandowski (6:39,5), trener Jacek Karolak

XXXI m (86) – Damian Salak (6:09,7), trener Jacek Karolak

DNS (86) – Krzysztof Pawłowski, trener Jacek Karolak

DNS (86) – Łukasz Lewandowski, trener Jacek Karolak

Wiosenne Kontrolne Regaty Długodystansowe w Warszawie – 8.04.2015

XII m (24): 2- MA/ III m (12): 2- MB – Adrian Pawłowski, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak

XIV m (24): 2- MA– Damian Salak, Łukasz Lewandowski, tr. J. Karolak

XXI m (24): 2- MA / IX m (12): 2- MB – Kamil Lewandowski, Kamil Kamiński,

                                                                    tr. J. Karolak

XXIII m (24): 2- MA / XI m (12): 2- MB – Krzysztof Pawłowski, Michał Lewandowski

                                                                      tr. J. Karolak

VI m (2): 2- ML / II m (2): 2- MBL – Michał Cichosz, Mateusz Goliszewski, tr. J. Karolak

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II m (6): 2- MJ – Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz, tr. Jerzy Podsędek

III m (6): 2- MJ – Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. Jerzy Podsędek,

VI m (6): 2- MJ – Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak, tr. Jerzy Podsędek

Mistrzostwa Polski w małych typach (1x; 2-) w Poznaniu 18 –19.04.2015

XI m (24): 2- MA: Damian Salak, Łukasz Lewandowski, trener Jacek Karolak,

XIII m(24) MA/ III m (12) MB: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, tr. J. Karolak,

XVII m (24) MA/ V m (12) MB: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, tr. J. Karolak,

XXII m (24) MA/ X m (12) MB: Kamil Lewandowski, Krzysztof Pawłowski, tr. J. Karolak,

X m (10) ML/ II m (2) MBL: Mateusz Goliszewski, Micha Cichosz (WTW-SMS), tr. J.K.

Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Juniorów. Kruszwica 2-3.05.2015

I; II; II m (43): 1x MJ: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski.

XLIII m (43): 1x MJ: Konrad Pawlak, trener Bogdan Zalewski.

I; III; III m (23): 2- MJ: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek,

II; II; IV m (23): 2- MJ: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski,

IV; IV; II m (23): 2- MJ: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS)

                                        Trener Jerzy Podsędek.

XIV; XII; XIV m (23): 2- MJ: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),

                                      Trener Jerzy Podsędek.

II; II; III m (17): 2- MJM: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, tr. Andrzej Petrykowski,

VIII; XI; IX m (17): 2- MJM: Wiktor Budnicki, Bartłomiej Śniegocki, trener. A. Petrykowski,

XIII; VII; V m (60): 1x MJM: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

OCC x 3 finał J: 1x MJM: Michał Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński.

Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium: 9-10 maja 2015.

9 maja:

V m (26): 2x POL: Marcin Krysiński (tr. B. Zalewski) + Mikołaj Ewertowski,

XII m(18): 4- POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski (tr. B. Zalewski), Michał Sobiecki,

                                Mateusz Cywiński (tr. J. Podsędek),   (XII m czasowo)

Finał C (18): 4- POL: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (tr. J. Podsędek), Karol

                                    Krause, Jakub Robaszkiewicz (AZS Toruń) (18 m czasowo)

10 maja:

III m (5): 4- POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski (tr. B. Zalewski), Bartłomiej Donarski,

                              Jakub Aleksandrowicz (tr. J. Podsędek), (biegi równoległe, VI m czasowo)

IV m (5): 4- POL: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński (tr. J. Podsędek) + Karol

                              Krause, Jakub Robaszkiewicz (AZS Toruń) – biegi równorzędne,

                              7 m czasowo.

Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy – 9 maja 2015.

Juniorzy młodsi:

I m (4): czwórka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Jan Domeradzki,

             Marcin Makowski, trenerzy: Andrzej Petrykowski, Krzysztof Kaliński,

I m (2): czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Wiktor Budnicki,

             Bartosz Śniegocki, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: Krzysztof Kaliński, Andrzej

             Petrykowski,

II m (13): jedynka MJM: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński,

III m (6): dwójka bez sternika juniorów mł.: Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek,

                Trener Andrzej Petrykowski,

V m (5): dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,

               Trener Krzysztof Kaliński,

V m (6): dwójka podwójna: Piotr Sawicki, Igor Nowak, trener Krzysztof Kaliński,

VIII m (9): jedynka juniorek mł.: Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński,

Młodzicy:

III m (5): jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,

VI m (8): czwórka ze sterniczką dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Justyna Bentlewska,

               Oliwia Rogoda, Aleksandra Marcinkowska, st. Sebastian Rutkowski,

               Trener Piotr Sałkowski,

III m (3): ósemka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Filip Pędzierski,

               Filip Ochenkowski, Miłosz Kalota, Krystian Dragan, Igor Skowyrski, Jakub Raszka,

               Sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski.

Regaty Długodystansowe Regaty Ósemek na Warcie.

Poznań, 16.05.2015 r.

I m (12): ósemka: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, Damian Salak, Damian Plewiński,

                             Krzysztof Pawłowski, Łukasz Lewandowski, Piotr Szczepański, Michał

                             Lewandowski, sternik Kamil Gurzkowski, trener Jacek Karolak

Mistrzostwa Europy Juniorów w Racicach / CZE  22-24.05.2015

X m (14) – czwórka podwójna juniorów POL: Marcin Krysiński + PZTW, tr. B. Zalewski

XI m (13) – czwórka bez sternika POL: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Michał Sobiecki,

                    Mateusz Cywiński, trenerzy: Bogdan Zalewski, Jerzy Podsędek.

Regaty Międzynarodowe Nadziei Olimpijskich „ Olimpic Hopes”

Velence/ Węgry, 5 czerwca 2015.

I m (4) – czwórka podwójna POL: Jan Domeradzki + PZTW, trener Krzysztof Kaliński

III m (4) – czwórka bez sternika POL: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski + PZTW

                 Trener Andrzej Petrykowski Podsędek.

Międzynarodowe Regaty Seniorów w Ratzeburgu / Niemcy

6-7.06.2015

Sobota 6 czerwca

V m (7) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW

 II m (3) – ósemka: Adrian Pawłowski, Piotr Szczepański + PZTW

Niedziela 7 czerwca

III m (7) – ósemka: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW

IV m (5) – czwórka bez sternika: Piotr Szczepański, Adrian Pawłowski + PZTW

VII Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim

Płock, 20-21.06.2015 r.

II m (9) – dwójka bez sternika: Adrian Pawłowski, Damian Plewiński, tr. J. Karolak

II m (7) – czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (SMS-KTW),

                Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, trener Jerzy Podsędek

II m (5) – ósemka mężczyzn: Michał Lewandowski, Kamil Lewandowski, Adrian Pawłowski,

                Krzysztof Pawłowski, Damian Plewiński, Piotr Szczepański, Łukasz Lewandowski,

                Kamil Kamiński, sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak

II m (2) – dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,

                 Trener Krzysztof Kaliński

III m (3) – dwójka bez sternik wagi lekkiej: Mateusz Goliszewski, Michał Cichosz

                 (WTW- SMS), trener Jacek Karolak

IV m (7) – czwórka bez sternika: Adrian Pawłowski, Łukasz Lewandowski, Piotr

                  Szczepański, Damian Plewiński, trener Jacek Karolak

V m (7) – czwórka bez sternika: Krzysztof Pawłowski, Kamil Kamiński, Kamil

                 Lewandowski, Konrad Wiśniewski, trener Jacek Karolak

V m (5) – ósemka mężczyzn: Kamil Krusiewicz, Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek,

                Marek Gęsicki, Jan Domeradzki, Michał Bałdyga, Michał Dworakowski,

                Bartłomiej Śniegocki, sternik Henryk de Weerd, trener Krzysztof Kaliński

VII m (9) – dwójka bez sternika: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener J. Karolak

VIII m (9) – dwójka bez sternika: Kamil Lewandowski, Michał Lewandowski, trener

                     Jacek Karolak

XXXXII Memoriał Juliusza Kawieckiego

Płock, 20-21.06.2014

Młodzicy:

I m (jedna osada): czwórka ze sterniczką dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Samanta

                             Kopcińska, Adriann Wolak, Justyna Bentlewska, sterniczka Paulina

                             Gołębiewska, trener Piotr Sałkowski

II m (20) – jedynki mini chłopców: Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

II m (8) – jedynka dziewcząt: Nowakowska Oliwia, trener Piotr Sałkowski

III m (4) – czwórka ze sternikiem chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, Miłosz

                  Kalota, Olgierd Budnicki, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

IV m (4) – czwórka ze sternikiem chłopców: Krystian Dragan, Filip Pędzierski Filip

                 Ochenkowski, Mateusz Kurowski, sternik Sebastian Rutkowski, tr. P. Sałkowski

IV m (6) – dwójki dziewcząt: Justyna Bentlewska, Aleksandra Marcinkowska, 

                  trener Piotr Sałkowski

IV m (11) Jedynki mini dziewcząt: Justyna Leśkiewicz, trener Piotr Sałkowski

V m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Krużmanowska, trener Piotr Sałkowski

V m (6) – dwójki dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Oliwia Nowakowska, tr. P. Sałkowski

V m (20) – jedynki mini chłopców: Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

VI m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Rogoda, trener Piotr Sałkowski

VI m (6) – dwójki dziewcząt: Oliwia Rogoda, Samanta Kopcińska, trener P. Sałkowski

VII m (8) – dwójka chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, trener Piotr Sałkowski

VII m (20) – jedynki mini chłopców: Olgierd Budnicki, trener Piotr Sałkowski

VIII m (8) – dwójka chłopców: Miłosz Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, trener P. Sałkowski

VIII (8) – jedynka dziewcząt: Dziwota Wiktoria, trener Piotr Sałkowski

VIII m (11) Jedynki mini dziewcząt: Oliwia Sułek, trener Piotr Sałkowski

IX m (11) Jedynki mini dziewcząt: Paulina Gołębiewska, trener Piotr Sałkowski

X m (11) Jedynki mini dziewcząt: Weronika Zawadzka, trener Piotr Sałkowski

X m (20) – jedynki mini chłopców: Miłosz Kalota, trener Piotr Sałkowski

XI m (20) – jedynki mini chłopców: Igor Skowyrski, trener Piotr Sałkowski

XIV m (20) – jedynki mini chłopców: Mateusz Kurowski, trener Piotr Sałkowski

XV m (20) – jedynki mini chłopców: Bartłomiej Franke, trener Piotr Sałkowski

XVI m (20) – jedynki mini chłopców: Bartłomiej Maroński, trener Piotr Sałkowski

XVII m (20) – jedynki mini chłopców: Filip Pędzierski, trener Piotr Sałkowski

XVIII m (20) – jedynki mini chłopców: Eryk Ciesielski, trener Piotr Sałkowski

XIX m (20) – jedynki mini chłopców: Filip Ochenkowski, trener Piotr Sałkowski

XX m (20) – jedynki mini chłopców: Krystian Dragan, trener Piotr Sałkowski

Juniorzy, Juniorzy młodsi:

I m (4) – czwórka ze sternikiem: Michał Sobiecki, Bartłomiej Donarski, Jakub

              Aleksandrowicz (KTW-SMS), Mateusz Cywiński, sternik Jakub Opasiński,

              Trener Jerzy Podsędek

I m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Damian Rutkowski, Patryk Pełka,

               Trener Bogdan Zalewski

I m (3) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki, Marek Gęsicki, tr. A. Petrykowski

II m (8) – jedynka juniorów: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński

II m (4) – czwórka ze sternikiem: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, Marek Gęsicki,

                Jan Domeradzki, st. Henryk de Weerd, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński

II m (3) – dwójka podwójna: Igor Nowak , Piotr Sawicki, trener Krzysztof Kaliński

II m (8) - dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Bartłomiej Donarski,

                Jakub Aleksandrowicz (SMS-KTW), trener Jerzy Podsędek,

III m (8) - dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Mateusz Cywiński, Michał

                 Sobiecki, trener Jerzy Podsędek

III m (4) – czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Wiktor Budnicki, Michał Bałdyga,

                 Bartłomiej Śniegocki, sternik Sebastian Rutkowski, trenerzy: A. Petrykowski,

                 Krzysztof Kaliński

III m (4) – dwójka podwójna juniorek: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska, trenerzy:

                 Andrzej Petrykowski, Krzysztof Kaliński

IV m (8) - dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Piotr Witkowski, Jakub

                Bartkowiak (SMS-KTW), trener Jerzy Podsędek

IV m (4) – czwórka ze sternikiem: Adrian Strzeszewski, Michał Dworakowski, Piotr Sawicki,

                  Igor Nowak, Sternik Paulina Gołębiewska

IV m (4) – dwójka podwójna juniorek: Lidia Lewandowska, Katarzyna Kamińska, trener

                  Krzysztof Kaliński

IV (5) – jedynka juniorek: Natalia Sikorska, trener Andrzej Petrykowski,

V m (5) – jedynka juniorek: Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński

VI m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Marcin Makowski, Sylwester

                  Kaczmarek, trener Andrzej Petrykowski

VII m (8) – dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Bartłomiej Śniegocki, Wiktor

                   Budnicki, trener Andrzej Petrykowski

VII m (8) – jedynka juniorów: Igor Nowak, trener Krzysztof Kaliński.

VIII m (8) - dwójka bez sternika (Puchar Dyrektora SMS): Kamil Krusiewicz, Michał

                   Bałdyga, trener Krzysztof Kaliński

Mastersi:

I m (2) – czwórka bez sternika: Marek Chądzyński, Bogdan Skierski, Andrzej Petrykowski,

               Henryk Szlachta

I n (2) – dwójka bez sternika: Henryk Szlachta, Marek Chądzyński

II m (2) – czwórka bez sternika: Łukasz Olczak, Bogdan Guzior, Jan Skowroński, Zbigniew

                Półtorak,

II m (2) – dwójka bez sternika: Jan Skowroński, Bogdan Guzior

II m (3) – ósemka: Marek Chądzyński, Henryk Szlachta, Jan Skowroński, Bogdan Guzior,

                Bogdan Skierski, Łukasz Olczak, Andrzej Petrykowski, Zbigniew Półtorak,

                Sternik Patryk Krause

Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów w Kruszwicy

27-28.06.2015

Sobota

MJ

I m (14) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS),

                 Trener Jerzy Podsędek

IV m (14) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek

XII m (14) – dwójka bez sternika: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),

                     Trener J. Podsędek

MJM/ KJM

I m (2) – czwórka ze sternikiem: Wiktor Budnicki, Bartłomiej Śniegocki, Michał Bałdyga,

               Kamil Krusiewicz, sternik Łukasz Gołębiewski, trener K. Kaliński, A. Petrykowski

III m (4) – czwórka bez sternika: Marcin Makowski, Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki,

                  Michał Dworakowski, trener A. Petrykowski

III m (3) – dwójka bez sterniczki: Katarzyna Kamińska, Lidia Lewandowska,

IX m (12) – dwójka podwójna juniorów młodszych: Adrian Strzeszewski, Piotr Sawicki,

                    Trenerzy: a. Petrykowski, K. Kaliński

IXX m (34) – jedynka juniorów młodszych: Jan Domeradzki, tr. K. Kaliński

X m (10) – dwójka podwójna juniorek młodszych: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska,

                   Trenerzy: Krzysztof Kaliński, Andrzej Petrykowski

XXXIV (34) – Jedynka juniorów młodszych: Igor Nowak, tr. Krzysztof Kaliński

DZ/ CH

IV m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski

V m (7) –  czwórka ze sterniczką dziewcząt: Justyna Bentlewska, Adrianna Wolak,

                 Justyna Leśkiewicz, Aleksandra Marcinkowska, st. Paulina Gołębiewska,

V m (8) – czwórka ze sternikiem chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Miłosz

                  Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

VII m (8) – czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki, Filip

                 Pędzierski, Krystian Dragan, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

IX m (10) – dwójka podwójna dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Samanta Kopcińska, trener

                    Piotr Sałkowski

Niedziela

MJ

I m (3) – czwórka podwójna juniorów: Marcin Krysiński (tr. B. Zalewski) + PZTW

II m (11) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS),

                  Trener Jerzy Podsędek

V m (11) – dwójka bez sternika: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek

X m (11) – dwójka bez sternika: Piotr Witkowski, Jakub Bartkowiak (KTW-SMS),

                     Trener J. Podsędek

 MJM/ KJM

I m (3) - ósemka juniorów młodszych: Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, Marek

             Gęsicki, Michał Bałdyga, Marcin Makowski, Jan Domeradzki, Sylwester Kaczmarek,

             Kamil Krusiewicz, sternik Henryk de Weerd, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński

III m (3) – czwórka bez sterniczki: Natalia Sikorska, Natalia Bartkowska, Katarzyna

                  Kamińska. Lidia Lewandowska, trenerzy: A. Petrykowski, K. Kaliński

IV m (4) – czwórka podwójna ze sternikiem: Wiktor Budnicki, Adrian Strzeszewski, Igor

                  Nowak, Piotr Sawicki, st. Łukasz Gołębiewski trenerzy: A. Petrykowski, K.

                  Kaliński

DZ/ CH

III m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski

VI m (9) – dwójka podwójna dziewcząt: Wiktoria Dziwota, Samanta Kopcińska

IV m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Miłosz

                  Ziemkiewicz, Mateusz Łęgowik, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

V m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki, Filip

                 Pędzierski, Krystian Dragan, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

V m (7) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Justyna Bentlewska, Adrianna Wolak,

                 Justyna Leśkiewicz, Aleksandra Marcinkowska, sterniczka Paulina Gołębiewska,

                Trener Piotr Sałkowski.

Letnia Uniwersjada w Gwangju / Korea Pd. 3-5 lipca 2015-12-31

VII m (10) – czwórka bez sternika POL: Łukasz Lewandowski + PZTW

Mistrzostwa Polski Juniorów w Poznaniu. 18-19 lipca 2015 r.

I m (8) – czwórka bez sternika: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Marcin Krysiński, Mateusz

                                                    Cywiński, trenerzy: Bogdan Zalewski i Jerzy Podsędek.

I m (6) – czwórka ze sternikiem: Bartłomiej Donarski, Piotr Witkowski, Mateusz Cywiński,

                                                     Michał Sobiecki, sternik Henryk de Weerd, trener Jerzy

                                                     Podsędek

II m (8) – czwórka bez sternika: Michał Sobiecki, Bartłomiej Donarski, Piotr Witkowski,

                                                    Jakub Aleksandrowicz (KTW-SMS), trener: Jerzy Podsędek

II m (7) – dwójka bez sternika: Jakub Aleksandrowicz, Jakub Bartkowiak (obaj KTW-SMS),

                                                   Trener Jerzy Podsędek

IV m (4) – dwójka ze sternikiem: Konrad Pawlak, Patryk Zajączkowski, sternik Sebastian

                                                      Rutkowski, trenerzy: Bogdan Zalewski, Jerzy Podsędek

IV m (19) – jedynka juniorów: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski

VI m (6) – czwórka ze sternikiem: Patryk Pełka, Damian Rutkowski, Patryk Zajączkowski,

                                                        Konrad Pawlak, sternik Sebastian Rutkowski, trenerzy:

                                                        Bogdan Zalewski i Jerzy Podsędek.

                     

                         II m w punktacji klubowej męskiej (56 pkt)

                        V m w punktacji klubowej łącznej (56 pkt)

                       ? m w punktacji Dzieci i Młodzieży (47 pkt)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kruszwicy

(Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). 24-26 lipca 2015 r.

I m (6) – czwórka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, Wiktor Budnicki,

               Marek Gęsicki, trener Andrzej Petrykowski.

III m (9) – czwórka bez sterniczki: Natalia Sikorska, Katarzyna Kamińska, Lidia

                 Lewandowska, Natalia Bartkowska, trenerzy: Krzysztof Kaliński i Andrzej

                 Petrykowski.

III m (5) – ósemka juniorów młodszych: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Jan

                 Domeradzki, Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, Patryk Ciechomski,

                 Adrian Strzeszewski, Piotr Sawicki, sternik Igor Nowak, trenerzy: Krzysztof

                 Kaliński i Andrzej Petrykowski.

IV m (12) – dwójka bez sternika: Sylwester Kaczmarek, Marcin Makowski, trener Andrzej

                    Petrykowski.

IV m (7) – czwórka ze sternikiem: Kamil Krusiewicz, Michał Bałdyga, Wiktor Budnicki,

                 Bartłomiej Śniegocki, sternik Łukasz Gołębiewski, trenerzy Andrzej Petrykowski,

                 Krzysztof Kaliński.

V m (7) – czwórka ze sternikiem: Michał Dworakowski, Rafał Pietrasiak, Patryk Ciechomski,

                Hubert Gajewski, sternik Igor Nowak, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Krzysztof

                Kaliński.

IX m (21) – dwójka podwójna juniorów: Jan Domeradzki, Marek Gęsicki trenerzy: Andrzej

                    Petrykowski i Krzysztof Kaliński.

   

                      II m w punktacji klubowej męskiej (31 pkt)

                      IVm w punktacji klubowej ogólnej oraz dzieci i młodzieży (37 pkt)

                      III m w punktacji województw (mazowieckie)

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata

Plovdiv / Bułgaria  22-26.07.2015

X m (11) –ósemka POL: Łukasz Krajewski, Adam Witczak + PZTW

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kruszwicy: 1-2.08.2015

I m (8) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski, Kamil Kamiński, Adam Witczak, Adrian

               Pawłowski, trener Jacek Karolak

II m (5) – czwórka ze sternikiem: Adam Witczak, Krzysztof Pawłowski, Piotr Szczepański,

                Mateusz Goliszewski, sternik Kamil Gurzkowski, trenerzy: Jacek Karolak,

                Krzysztof Kaliński i Piotr Sałkowski.

II m (3) – czwórka bez sternika wagi lekkiej WTW Warszawa: Michał Cichosz (SMS)

II m (3) – ósemka mężczyzn: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, Adam Witczak, Kamil

                Kamiński, Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski, Kamil Lewandowski, Michał

                Lewandowski, sternik Kamil Gurzkowski, trenerzy: Jacek Karolak, Krzysztof

                Kaliński, Piotr Sałkowski.

III m (4) – czwórka podwójna wagi lekkiej WTW Warszawa: Michał Cichosz (SMS)

IV m (12) – dwójka bez sternika: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski, trenerzy: Jacek

                    Karolak i Krzysztof Kaliński.

VIII m (12) – dwójka bez sternika: Kamil Lewandowski, Michał Lewandowski, trener

                       Jacek Karolak.

VIII m (8) – czwórka bez sternika: Piotr Szczepański, Krzysztof Pawłowski, Kamil

                     Lewandowski, Michał Lewandowski, trenerzy: Jacek Karolak, Piotr Sałkowski

Ogółem PTW 11 zawodników – 99 pkt. IV miejsce w punktacji klubowej męskiej

                                                                     X miejsce w punktacji klubowej ogólnej

 (78 pkt. WSDz i M)

 
Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW.

(Mistrzostwa Polski Młodzików).  Kruszwica 1- 2.08.2015 r.

I m (3) – ósemka dziewcząt: Samanta Kopcińska, Wiktoria Dziwota, Adrianna Wolak, Oliwia

               Rogoda, Aleksandra Marcinkowska, Justyn Bentlewska, Justyna Leśkiewicz,

               Weronika Zawadzka, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

II m (4) – ósemka chłopców: Mateusz Łęgowik, Eryk Ciesielski, Miłosz Kalota, Krystian

                Dragan, Miłosz Ziemkiewicz, Filip Pędzierski, Igor Skowyrski, Olgierd Budnicki,

                sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

IV m (9) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski

X m (11) – czwórka ze sternikiem chłopców: Bartłomiej Franke, Mateusz Kurowski,

                  Bartłomiej Maroński, Filip Ochenkowski, sterniczka Paulina Gołębiewska,

                  trener Piotr Sałkowski.

Ogółem PTW 24 zawodników – 15 pkt. (V m )

                         - dziewczęta: III m (10 pkt.)

                         - chłopcy: VI m (5 pkt.)

Coupe de la Jeunesse – Szeged / HUN. 1-2.08.2015

VI; VI m (6) – czwórka ze sternikiem: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, sternik Henryk

                         De Weerd + PZTW trener. Jerzy Podsędek

 VI, VII m (11) - czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz  +

                            PZTW, trener Jerzy Podsędek

Mistrzostwa Świata Juniorów – Rio de Janeiro, 5-9.08.2015

V m (20) – czwórka bez sternika: Marcin Krysiński + PZTW, trener Bogdan Zalewski

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów

Kruszwica, 19.09.2015.

Seniorzy:

II m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Łukasz Krajewski, Adrian Pawłowski

                  Trener Jacek Karolak,

VI m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Łukasz Lewandowski, Damian Salak,

                  Trener Jacek Karolak

VIII m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Mateusz Goliszewski, Krzysztof Pawłowski,

                     Trener Jacek Karolak

IX m (9) – dwójka bez sternika seniorów: Piotr Szczepański, Kamil Lewandowski, trener

                  Jacek Karolak

Juniorzy:

II m (4) – czwórka bez sternika juniorów: Michał Sobiecki, Mateusz Cywiński, Piotr

                Witkowski, Jakub Bartkowiak, trener Jerzy Podsędek

III m (11) – jedynka juniorów: Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski, 

IV m (4) – czwórka bez sternika juniorów: Marcin Makowski, Wiktor Budnicki, Marek

                  Gęsicki, Sylwester Kaczmarek, trener Andrzej Petrykowski

IV m (4) – jedynka juniorek: Natalia Sikorska, trener Andrzej Petrykowski,

V m (5) – dwójka bez sternika: Bartłomiej Śniegocki, Michał Dworakowski, trener

                 Andrzej Petrykowski.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Ełk  19-20.09.2015

I m (5) – czwórka dziewcząt: Samanta Kopcińska, Adrianna Wolak, Wiktoria

              Dziwota, Justyna Leśkiewicz, trener Piotr Sałkowski

I m (4) – dwójka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Ziemkiewicz, tr. Piotr Sałkowski

I m (4) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Samanta Kopcińska, Wiktoria Dziwota,

               Oliwia Nowakowska, Justyna Leśkiewicz, sternik Jakub Opasiński, tr. P. Sałkowski

II m (6) – jedynka dziewcząt: Oliwia Nowakowska, trener Piotr Sałkowski,

II m (5) – dwójka dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Justyna Bentlewska, trener P. S.

II m (7) – czwórka chłopców: Mateusz Łęgowik, Miłosz Kalota, Eryk Ciesielski, Miłosz

                 Ziemkiewicz, trener Piotr Sałkowski

III m (7) – czwórka chłopców: Krystian Dragan, Filip Ochenkowski, Filip Pędzierski,

                 Olgierd Budnicki, trener Piotr Sałkowski

III m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Krystian Dragan, Filip Ochenkowski, Filip

                  Pędzierski, Igor Skowyrski, sternik Sebastian Rutkowski, trener Piotr Sałkowski

III m (5) – czwórka dziewcząt: Aleksandra Marcinkowska, Oliwia Rogoda, Weronika

                 Zawadzka, Justyna Bentlewska, trener Piotr Sałkowski.

III m (4) – czwórka ze sterniczką dziewcząt: Oliwia Rogoda, Adrianna Wolak, Oliwia

                  Krużmanowska, Weronika Zawadzka, sterniczka Paulina Gołębiewska,

                  trener Piotr Sałkowski

IV m (6) – czwórka ze sternikiem chłopców: Miłosz Kalota, Mateusz Kurowski, Bartłomiej

                  Franke, Olgierd Budnicki, sternik Jakub Opasiński, trener Piotr Sałkowski

Razem 20 pkt. – I m.    20 pkt w WSDziM

Międzynarodowe Regaty Juniorów Baltic Cup,

Jonkoping/ SWE   26-27.09.2015

III m/ III m (6) – czwórka bez sternika juniorów: Bartłomiej Donarski, Jakub Aleksandrowicz

                                                     + PZTW, trener Jerzy Podsędek.

Mistrzostwa Polski Seniorów w dużych typach łodzi

Poznań, 3-4.10.2015

III m (5) – dwójka ze sternikiem: Damian Salak, Łukasz Lewandowski,

                  Sternik Kamil Gurzkowski

VI m (7) – ósemka: Krajewski Łukasz, Pawłowski Adrian, Salak Damian,

                  Lewandowski Łukasz, Witczak Adam, Kamiński Kamil, Szczepański

                  Piotr, Plewiński Damian, sternik Gurzkowski Kamil,

                  trener Karolak Jacek

VII m (10) – czwórka bez sternika: Krajewski Łukasz, Pawłowski Adrian,

                   Witczak Adam, Plewiński Damian, trener Jacek Karolak

X m (10) – czwórka bez sternika: Pawłowski Krzysztof, Lewandowski Michał,

                  Lewandowski Kamil, Goliszewski Mateusz, trener Jacek Karolak

Centralne Kontrolne Regaty Jesienne w Poznaniu: 24-25.10.2015

2- MJ/ MJM

I; VI; III m (27) - dwójka bez sternika juniorów: Donarski Bartłomiej, Aleksandrowicz

                           Jakub (KTW/SMS), trener Jerzy Podsędek,

II; IV; II m (27) - dwójka bez sternika juniorów: Sobiecki Michał, Cywiński Mateusz

                             Trener  Jerzy Podsędek. 

VI; VII; VIII m (27) - dwójka bez sternika juniorów: Witkowski Piotr, Bartkowiak Jakub,

                           trener Jerzy Podsędek,

XVI; XVIII; XVI m (27) - dwójka bez sternika juniorów: Kaczmarek Sylwester, Makowski

                                          Marcin, trener Andrzej Petrykowski,

 XXI; XIX; XIX m (27) / IV; II; IV m (6) - dwójka bez sternika Juniorów/ juniorów mło.:

                                          Bałdyga Michał, Krusiewicz Kamil, trener Krzysztof Kaliński

XXVI; XXV; XXIII m (27) – dwójka bez sternika juniorów: Budnicki Wiktor, Dworakowski

                                                 Michał, trener Andrzej Petrykowski.

1x MJ

XLIII; XLIV; XLIII m (51) – jedynka juniorów: Marek Gęsicki, trener Andrzej Petrykowski.

1 x MJM

II; III; III m (32) – jedynka juniorów młodszych: Jan Domeradzki, trener Krzysztof Kaliński

2-KJ/ KJM

XVI; XVII; X (18) / VIII; IX; V (10) m: Lewandowska Lidia, Kamińska Katarzyna, trener

                                 Krzysztof Kaliński

2- MA/ MB

XI; XI; XI m (27) / I; I; I m (14) - dwójka bez sternika mężczyzn: Krajewski Łukasz,

                                                        Pawłowski Adrian, trener Jacek Karolak

XIV; XVI; XVI m (27) / III; IV; V m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Adam Witczak,

                                                    Damian Krawitowski (AZS UMK Toruń, tr. J. Karolak

XXI; XVIII; XV m (27) / VIII; VI; III m (14) - dwójka bez sternika mężczyzn: Szczepański

                                             Piotr, Lewandowski Kamil, trener Jacek Karolak

XXIV; XXV; XXII m (27) / XI; XII; IX m (14) – dwójka bez sternika mężczyzn: Pawłowski

                                                                        Krzysztof, Goliszewski Mateusz, tr. J. Karolak

1x Ma/ MB

XIX; XVII; XV m (30) / X; VII; VII m (21) - jedynka mężczyzn: Marcin Krysiński, trener

                                                                           Jacek Karolak 

Wyniki zbiorcze zawodników SMS Płock w sezonie 2014.

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim

Wrocław – 01.02.2014 (Zawody Kontrolne na Ergometrze Wioślarskim)

XXXVII m (46): MA – Krajewski Łukasz (6:13,9), tr. J. Karolak

XXVIII m (35): ML – Michał Cichosz (6:44,9), tr. J. Karolak

XXIX m (46): MJ – Krzysztof Pawłowski (6:38,0), tr. Piotr Sałkowski

XXXV m (46): MJ – Kamil Kamiński (6:39,6), tr. Piotr Sałkowski

XXXVI m (46): M – Bartłomiej Donarski (6:40,1), tr. Jerzy Podsędek

Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego na ergometrze

 - Bydgoszcz  08.03.2014

I m (6) – CH:

II m(3) – sztafety DZ: Andżelika Kapuścińska, Oliwia Nowak, Natalia Sikorska,

           Julita Jeżewska, tr. Andrzej Petrykowski

Centralne Regaty Długodystansowe w Warszawie – 12.04.2014

X m (22): 2- MA / II m (14): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak

XX m (22): 2- MA/ XII m (14): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski, tr. J.K.

XXIII m (23) 1x ML/ XV m (15): 1x MBL – Micha Cichosz, tr. J. Karolak

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VIII m (9): 2- KJ /II m (3): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. J. Podsędek

XXXVI m (40): 1x MJ/ VI m (8): 1x MJM – Michał Sobiecki, tr. Podsędek

III m (17): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, tr. Piotr Sałkowski

V m (17): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, tr.P. Sałkowski,

VI m (17): 2- MJ – Marcin Krysiński, Igor Smoliński, tr. Bogdan Zalewski,

XI m (17): 2- MJ – Kamil Kamiński, Piotr Szczepański, tr. Piotr Sałkowski,

VIII m (17): 2- MJ – Filip Sikorski, Michał Lewandowski, tr. Piotr Sałkowski

X m (17): 2- M – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, tr. Bogdan Zalewski,

XI m (17): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, tr. B. Zalewski i P. Sałkowski

XV m (17): 2- MJ/II m (4): 2- MM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. Podsędek

XV m (17): 2- MJ/II m (4): 2- MM – Piotr Witkowski, Marcin Makowski,

                                                            tr. J. Podsędek, A. Petrykowski

DNS – 2- MJM – Patryk Zajączkowski, Sebastian Smoliński, tr. J. Podsędek

Centralne Kwalifikacyjne Regaty Otwarcia Sezonu w Poznaniu 26 –27.04.14.

Sobota rano:

XXIV m (29): 1x MA/ XII m (17): 1x MB – Michał Turowski, tr. J. Karolak

XI m (26): 2- MA/ III m (16): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak

XXI m (26): 2- MA/ XII m (16): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski,

Sobota po południu:

XXVIII m (29): 1x MA/ XVI m (17): 1x MB – Michał Turowski, tr. J. Karolak

XIII m (26): 2- MA/ V m (16): 2- MB – Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, tr. J. Karolak

VXXI m (26): 2- MA/ XIV m (16): 2- MB – Leszek Szczerbowski, Adrian Pawłowski,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski

VIII m (33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,

IX m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,

XIII m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski

XVII m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,

XVIII m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,

XX m (33): 2- MJ/II m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.

XXXII m (33): 2- MJ/ XI m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski, tr. JP

XVI m (16): 2- KJ / VI m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP

XVII m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.

Niedziela rano:

IV m (5): 1x MA – Michał Turowski, trener Jacek Karolak,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,

III m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski

X m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski

XI m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,

XI m(33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,

XVI m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,

XXII m (33): 2- MJ/III m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.

XXIX m (33): 2- MJ/ VIII m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski,

XVI m (16): 2- KJ / V m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP

XI m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.

Niedziela po południu

VII m (9): 4- MA / III m (5): 4- MB – Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, Adrian

                                 Pawłowski, Leszek Szczerbowski, tr. J. Karolak

V m (5): 1x MA – Michał Turowski, trener Jacek Karolak,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II m (33): 2- MJ – Piotr Szczepański, Kamil Kamiński, trener Piotr Sałkowski,

III m (33): 2- MJ – Igor Smoliński, Marcin Krysiński, trener Bogdan Zalewski

IX m (33): 2- MJ – Patryk Pełka, Damian Rutkowski, trener Bogdan Zalewski

X m(33): 2- MJ – Kamil Lewandowski, Mateusz Goliszewski, trener Piotr Sałkowski,

XIII m (33): 2- MJ – Sikorski Filip, Michał Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,

XVIII m (33): 2- MJ – Krzysztof Pawłowski, Konrad Pawlak, trenerzy: Sałkowski, Zalewski,

XXII m (33): 2- MJ/III m (12): 2- MJM – Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, tr. J. P.

XXIX m (33): 2- MJ/ VIII m (12): 2- MJM – Sebastian Smoliński, Patryk Zajączkowski,

XV m (15): 2- KJ / VI m (6): 2- KJM – Dominika Kolankiewicz, Oliwia Nowak, tr. JP i AP

XI m (35): 1x MM – Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek.

Międzynarodowe Regaty Juniorów w Monachium: 10-11 maja 2014.

10 maja:

XV m(22): 4- POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + Jakub Jankowski i Bartosz

                                 Modrzyński (obaj BTW), trener Piotr Sałkowski (XIV m czasowo)

11 maja:

IV m (5): 4- POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + Szymon Rzuchowski i Krzysztof

                             Kranz (obaj SMS Toruń), trener Piotr Sałkowski (biegi równoległe)

Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy – 10 maja 2014.

Juniorzy:

II m (4): czwórka bez sternika: Kamil Lewandowski, Filip Sikorski, Mateusz Goliszewski,

                                                  Krzysztof Pawłowski, tr. Piotr Sałkowski.

IV m (4): dwójka bez sternika: Krzysztof Pawłowski, Kamil Lewandowski, tr. P. Sałkowski

Juniorzy młodsi:

II m (4): czwórka bez sternika: Bartłomiej Donarski, Patryk Zajączkowski, Sebastian

                                                  Smoliński, Piotr Witkowski, trener Jerzy Podsędek,

III m (3): ósemka: Mateusz Kwasiborski, Wiktor Budnicki, Piotr Witkowski, Marcin

                              Makowski, Bartek Śniegocki, Sylwester Kaczmarek, Damian Grudziński,

                              Adrian Wiśniewski, sternik Łukasz Gołębiewski,

                              Trenerzy: A. Petrykowski, J. Podsędek

III m (3): czwórka bez sterniczki: Aleksandra Markowska, Oliwia Nowak, Andżelika

                                                       Kapuścińska, Patrycja Szoplik, tr. Petrykowski, Podsędek,

IV m (5): czwórka podwójna: Patrycja Szoplik, Oliwia Nowak, Aleksandra Markowska

                                                Natalia Sikorska, tr. Andrzej Petrykowski, Podsędek

IV m (4): czwórka bez sternika: Adrian Wiśniewski, Damian Grudziński, Marcin Makowski,

                                                    Adrian Strzeszewski, tr. Petrykowski, Podsędek,

VI m (8): czwórka podwójna: Sylwester Kaczmarek, Marek Gęsicki, Bartek Śniegocki,

                                                Mateusz Kwasiborski, trener Andrzej Petrykowski

Młodzicy:

IV m(5): czwórka podwójna ze sterniczką: Natalia Bartkowski, Katarzyna Kamińska, Beata

                                                                 Trzeciak, Wiktoria Niedzielska, sterniczka Oliwia

                                                                 Wyrzykowska, trener Krzysztof Kamiński

V m (6): czwórka ze sternikiem chłopców: Igor Nowak, Piotr Sawicki, Hubert Gajewski,

                                                                     Kamil Krusiewicz, sternik Sebastian Pankowski,

                                                                     Trener Krzysztof Kaliński.

VI m (6): czwórka ze sternikiem chłopców: Konrad Jamowski, Bartłomiej Kupich,

                                                                      Jan Domeradzki, Michał Bałdyga,

                                                                      st. Henryk de Veerd, tr. K. Kaliński

Regaty z okazji otwarcia nowej przystani WTW Włocławek – 11 maja 2014

II m (3): ósemka juniorów młodszych: Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, Sebastian

                                                               Smoliński, Patryk Zajączkowski, Damian Grudziński,

                                                               Sebastian Graczyk, Piotr Witkowski, Adrian

                                                               Wiśniewski, sternik Michał Sobiecki, tr. J. Podsędek

II m (8): jedynka juniorów młodszych: Michał Sobiecki, trener Jerzy Podsędek,

I m (3): sztafeta na ergometrze: Bartłomiej Donarski, Patryk Zajączkowski, Mateusz

                                                   Cywiński, Piotr Witkowski, tr. Jerzy Podsędek

Międzynarodowe Regaty Seniorów A i B w Duisburgu (16-18.05.2014)

17 maja

V m (6): ósemka POL: Damian Salak, Łukasz Krajewski, Damian Plewiński + PZTW,

                                     tr. Jacek Karolak

18 maja

III m (5): ósemka POL: Damian Salak, Łukasz Krajewski, Damian Plewiński + PZTW

Mistrzostwa Europy Juniorów w Hazelwinkel / BEL  23-25.05.2014

VI m (12) – czwórka bez sternika POL: Piotr Szczepański, Kamil Kamiński + AZS T-ń

                                                                Tr. Piotr Sałkowski

Centralne Wiosenne Regaty Juniorów w Kruszwicy

31.05-01.06.2014

Finały 31 maja

II m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Piotr Szczepański, Kamil Kamiński,

                   Trener Piotr Sałkowski,

VI m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Igor Smoliński, MarcinKrysiński,

                    Trener Bogdan Zalewski,

VIII m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Patryk Pełka, Damian

                        Rutkowski, trener Bogdan Zalewski,

XIV m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Krzysztof Pawłowski, Michał

                        Lewandowski, trener Piotr Sałkowski,

XVI m (22) – dwójka bez sternika juniorów (kontrolny): Kamil Lewandowski Mateusz

                       Goliszewski, trener Piotr Sałkowski.

Finały 1 czerwca

I m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Piotr Szczepański, Kamil Kamiński

                                                                                            + BTW, tr. Piotr Sałkowski,

I m (7) – czwórka bez sternika juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Bartłomiej

               Donarski, Mateusz Cywiński, Patryk Zajączkowski, Sebastian Smoliński,

               Trener Jerzy Podsędek.

I m (5) – czwórka ze sternikiem dziewcząt: Beata Trzeciak, Katarzyna Kamińska, Wiktoria

               Niedzielska, Natalia Bartkowska, sternik Sebastian Pankowski, trener K. Kaliński,

II m (7) – czwórka ze sternikiem chłopców: Kamil Krusiewicz, Hubert Gajewski, Michał

                Bałdyga, Jan Domeradzki, sternik Henryk De Weerd, tr. Krzysztof Kaliński,

 IV m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Igor Smoliński, Patryk Pełka,

                     Damian Rutkowski, Marcin Krysiński, tr. Bogdan Zalewski,

IV m (4) – czwórka bez sterniczki juniorek młodszych (kwalifikacyjny): Patrycja Szoplik,

                  Oliwia Nowak, Dominika Kolankiewicz, Andżelika Kapuścińska, trenerzy:

                  Andrzej Petrykowski i Jerzy Podsędek,

V m (7) – czwórka bez sternika juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Damian

                 Grudziński, Adrian Wiśniewski, Piotr Witkowski, Sebastian Graczyk,                               

                 trener Jerzy Podsędek,

V m (20) – jedynka juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Michał Sobiecki,

                   trener Jerzy Podsędek

VI m (12) – czwórka bez sternika juniorów (kontrolny): Mateusz Goliszewski, Krzysztof

                     Pawłowski, Michał Lewandowski, Kamil Lewandowski, tr. Piotr Sałkowski,

VI m (10) – czwórka podwójna juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Bartłomiej

                    Śniegocki, Marcin Makowski, Marek Gęsicki, Sylwester Kaczmarek, trener

                    Andrzej Petrykowski,

VIII m (9) – dwójka podwójna juniorek młodszych (kwalifikacyjny): Natalia Sikorska,

                     Aleksandra Markowska, trenerzy: Andrzej Petrykowski i Jerzy Podsędek,

XII m (14) – dwójka podwójna juniorów młodszych (kwalifikacyjny): Mateusz

                      Kwasiborski, Adrian Strzeszewski, trener Andrzej Petrykowski,

Regaty Międzynarodowe Nadziei Olimpijskich „ Olimpic Hopes”

Poznań, 6 czerwca 2014.

III m (3) – czwórka bez sternika POL: Bartłomiej Donarski, Mateusz Cywiński, Patryk

                 Zajączkowski, Sebastian Smoliński, trener Jerzy Podsędek.

Mistrzostwa Polski Seniorów

Poznań 7-8 czerwca 2014 r.

II m (6) – dwójka ze sternikiem: Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, sternik Kamil

                Gurzkowski, trener Jacek Karolak

III m (6) – czwórka z sternikiem: Łukasz Krajewski, Damian Plewiński, Damian Salak, Rafał

                   Zajkowski, sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak. K. Kaliński,

IV m (5) – ósemka: Damian Salak, Damian Plewiński, Łukasz Krajewski, Piotr Buchalski,

                  Kamil Zajkowski, Łukasz Lewandowski, Adam Witczak, Leszek Szczerbowski,

                  Sternik Kamil Gurzkowski, trener J. Karolak, K. Kaliński

VI m (6) – czwórka bez sternika: Konrad Pudlik, Piotr Buchalski, Adrian Pawłowski,

                  Leszek Szczerbowski, tr. J. Karolak i K. Kaliński

Międzynarodowe Regaty Seniorów w Ratzeburgu / Niemcy

14-15.06.2014

Sobota 14 czerwca

II m (3) – czwórka bez sternika: Damian Plewiński + Damian Fechlau (Wisła Grudziądz),

                Szymon Kuczkowski (ZAS Toruń), Tomasz Rachwał (Posnania)

III m (6) – ósemka: Damian Salak, Łukasz Krajewski + PZTW

Niedziela 15 czerwca

III m (7) – ósemka: Damian Plewiński, Damian Salak + PZTW

V m (5) – czwórka bez sternika: Łukasz Krajewski + Damian Krawitowski (AZS Toruń), +

                + Dawid Romanowski i Rafał Kowalczyk (AZS Gorzów)

Międzynarodowe Warsztaty Wioślarskie

Otwarte Mistrzostwa Miasta i Powiatu Kaliskiego

Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego

Kalisz: 14.06.2014

III m (4): czwórka ze sterniczką młodziczek: Natalia Bartkowska, Katarzyna Kamińska,

             Wiktoria Niedzielska, Lidia Lewandowska, st. Igor Nowak. Tr. Krzysztof Kaliński

III m (4): czwórka ze sternikiem młodzików: Kamil Krusiewicz, Hubert Gajewski, Piotr

              Sawicki, Igor Nowak, st. Natalia Bartkowska, trener Krzysztof Kaliński

VI m (6): dwójka młodzików: Jan Domeradzki, Michał Bałdyga. Trener Krzysztof Kaliński.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu … [nazwa podmiotu] z siedzibą pod adresem ….
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

d)      ….

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

f)       ….

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.
    http://wszystkoociasteczkach.pl/