Posiedzenie Zespołu Rekrutacyjnego

 

07 września 2018 r. odbyło się posiedzenie Zespołu Rekrutacyjnego w składzie:

 • inż. Dariusz Tyburski- dyrektor szkoły – przewodniczący komisji rekrutacyjnej;
 • mgr Joanna Szatkowska - szkolny koordynator projektu;
 • mgr Marta Marek - Głowacka -  nauczyciel j. niemieckiego
 • mgr Monika Rokicka – Sweklej – nauczyciel j. angielskiego
 • mgr Aleksandra Jaskuła – nauczyciel j. angielskiego
 • mgr Aleksander Zalewski - nauczyciel przedmiotów zawodowych
 • mgr Monika Adamkiewicz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
 • mgr Mariusz Maślankowski – nauczyciel przedmiotów zawodowych

Posiedzenie Zespołu zostało poprzedzone okresem (do 06.IX.18r.) składania formularzy zgłoszeniowych przez uczniów klas trzecich technikum. W sumie wpłynęło 25 wniosków.

Po analizie wniosków (formularzy rekrutacyjnych), przeprowadzonej w dniu 07.09.2018 r. Zespół Rekrutacyjny podjął decyzję o utworzeniu listy zakwalifikowanych uczestników projektu, która znajduje się na stronie internetowej szkoły.

Podany został również harmonogram zajęć z kształcenia językowego – j. hiszpański.

 

Lista osób zakwalifikowanych na wyjazd na praktyki zawodowe w Hiszpanii

24.11.2018 – 15.12.2018

 

2 ta

1.       Kowalik Kacper

2.       Dąbrowski Mariusz

3.       Majchrzak Sebastian

4.       Izydorski Mateusz

5.       Barski Jakub

6.       Kacprzak Piotr

7.       Bałdyga Michał

8.       Suwalski Dawid

9.       Bombalicki Jakub

10.   Łukasiewicz Michał

 

2 tc

1.       Jankowski Karol

2.       Obidowski Mateusz

3.       Podgórski Kacper

4.       Pytel Jakub

5.       Rzegocki Kamil

6.       Jankowski Dawid

7.       Nowacki Michał

8.       Tomczak Konrad

9.       Adamczyk Adam

10.   Ilków Wiktor

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu … [nazwa podmiotu] z siedzibą pod adresem ….
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

d)      ….

 1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
 2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

f)       ….

 1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.
  http://wszystkoociasteczkach.pl/