Od 5 lat współpracujemy również ze szkołą czeską  z Novego Miesta nad Metui- Stredni Prumyslova Skola Nove Miesto nad Metui. Jest to szkoła o podobnym profilu technicznym, która ma 350 uczniów i 30 nauczycieli. Celem tej współpracy jest poszerzanie wiedzy technicznej, porównanie systemów nauczania oraz zakresu materiału w szkołach technicznych. Współpraca polega na udziale uczniów ze szkoły czeskiej w Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym i wizytach naszych nauczycieli w szkole czeskiej.

 

 

 

 

 

W Marcu 2009 roku 6 uczniów tej szkoły wzięło udział w II Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym Jeden nich dotarł do ścisłego finału. Dzięki udziałowi uczniów z Czech konkurs stał się konkursem międzynarodowym.szych nauczycieli w szkole czeskiej.W dniach 25–27.II.2010r.  dyrektorzy oraz przedstawiciele rady pedagogicznej złożyli wizytę w szkole technicznej z Novego Miesta. Zwiedzili szkolę i zaprosili uczniów do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym. W dniach 10–12.II.2011r. dyrektor Tyburski oraz przedstawiciele rady pedagogicznej złożyli wizytę w szkole technicznej z Novego Miesta. Zwiedzili szkolę i zaprosili uczniów do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym.

W dniach 17-20.IV. 2011r. uczniowie szkoły czeskiej wzięli udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym. Po konkursie pojechali do Torunia, gdzie zwiedzali stare miasto.

W dniach 6-9.IV. 2011r. uczniowie z klas technik informatyk wyjechali do Czech, by uczestniczyć w konkursie informatycznym – modelowanie w 3D. Pojechali również na wycieczkę do Pragi.

W dn. 21.X. 201r gościliśmy dyrektorów z Czech, którzy uświetnili obchody 66-lecia szkoły oraz podpisali umowę o współpracy. 

W dniach 27-29.03.2014r. gościliśmy dyrektora oraz 2 nauczycieli z tej szkoły, którzy przyjechali w celu ratyfikowania umowy o współpracy podpisanej przez dyrektora Szymańskiego w Płocku w dniu 21.X.2011r. oraz obejrzenia Ogólnopolskiego Konkursu Mechanicznego. 

Ratyfikowanie umowy partnerskiej miało miejsce w dniu 28.03.2014r.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu … [nazwa podmiotu] z siedzibą pod adresem ….
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a)      dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b)      tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c)       utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

d)      ….

 1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
 2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

f)       ….

 1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
 4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.
  http://wszystkoociasteczkach.pl/